Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

tabelcików nie mają?

Mateuszku, nie spinaj się tak. POWTARZAM: to nie Twój, ani nie mój problem, jak PP będzie realizować ten kontrakt. Prawda jest jedna: skacze WAM gul, bo płaciliście grosze, zarabialiście kokosy na tych przesyłkach, a 29 luty nadchodzi nieuchronnie. Próbujesz udowadniać jacy to pracownicy PP są be a Wy super. A w rzeczywistości każdy, kto miał kontakt z InPostem prędzej, czy później się na tym sparzył (pisze o klientach, bo jaka gangrena jest w środku, to sam wiesz). Jesteś podobno blisko tego całego kotła, zwanego słoneczną poczta, a krytykujesz tylko PP. To bardzo ciekawe i ciekawi mnie, po co to robisz? Pracuj, pokazuj ze Wasz oddział jest ok. I aż tyle, albo tylko tyle możesz zrobić. Bo z dnia na dzień, jak widzę Inpost traci klientów. Zadałem kiedyś parę pytań o jakość, terminowość itd InPostu i jakoś nie pali Ci się odpisać. Ale o tabletach w PP wiesz wszystko. No jaja.... Pytanko, bo nie zrozumiałeś mojego ostatniego wpisu, ile to miesięcy Ty się szkoliłeś, ze nie idzie pojąć pracy na tablecie.... To takie trudne?

@tabelcików nie mają?

Ech, odpowiem po kolei na twoje pytania i oskarżenia. Po pierwsze, tak masz rację, to nie jest nasz problem, ale nigdy nie pisałem że jest inaczej. Dostałem informację od listonoszy z InPostu którzy utrzymują (pewnie dla większości, o dziwo) dobre kontakty z listonoszami PP i wymieniają się informacjami, takie tam ploteczki i co słychać u obu firm. Po drugie, mi gul nie skacze, osobiście wolałem czasy sprzed sądówek, teraz się cieszę że sądówki odchodzą bo dużo z nimi roboty, bo zarabiały na tym nie oddziały, tylko góra, obłowiły się resztkami tylko te oddziały które działały bezwzględnie i nie liczyły się z ludźmi, nasz oddział liczył się z ludźmi więc się nie obłowiliśmy :) I wracając jeszcze do 29 lutego, to mam wrażenie że PP może się go bardziej obawiać, bo InPost najpierw przez 8 miesięcy testował usługę EPO a po wprowadzeniu i tak było sporo zamieszania i dużo poprawek. I jeśli InPost na pewno jest w czymś lepszy od PP to jest to elastyczność, PP tego brakuje, a piszę do dla tego, żeby podkreślić skalę problemu Poczty Polskiej, nie mają serwerów, oprogramowania, tabletów, całej infrastruktury, a rozwiązaniem sytuacji miało być skanowanie zwrotek i wysyłanie skanów... I nie piszę ani słowa złego na temat pracowników PP, nigdzie też nie napisałem że InPostu jest super, znajdź mi w moich postach taki cytat to Ci postawię pół litra. Jedyne co mogę krytykować to zarząd PP który zachowuje się jak byśmy dalej byli w komunie... Za to w zarządzie InPostu też orły nie siedzą i pewnie większość tam siedzi po znajomości, dodatkowo InPost to jest korporacja, która wyssie z każdego człowieka wszystko, do ostatniej kropelki krwi a potem go wyrzuci na śmietnik... A co do zadowolenia z InPostu, część jest zadowolona, a część nie, zawsze tak było jest i będzie, na PP narzekali ludzie od xx lat to teraz im się znudziło i znaleźli sobie nowy cel do bicia :) Czy słusznie czy nie, to zależy od indywidualnych przypadków. "Jesteś podobno blisko tego całego kotła, zwanego słoneczną poczta, a krytykujesz tylko PP." wiesz jak to mówią, ptaki nie srają we własne gniazdo :) I ostatnio wyniki naszego oddziału bardzo się poprawiły, wyrabiany narzucone normy, więc dziękuje za troskę, będziemy w przyszłości dalej się starać, chyba że współpraca z InPostem przestanie być opłacalna wtedy im podziękujemy. Nie czuję się kompetentny żeby wypowiadać się w imieniu całego InPostu na temat jakości, terminowości itd, więc nie udzielam na takie pytania odpowiedzi. "Pytanko, bo nie zrozumiałeś mojego ostatniego wpisu, ile to miesięcy Ty się szkoliłeś, ze nie idzie pojąć pracy na tablecie.... To takie trudne?" Zrozumiałem, ale odpowiadać nie muszę bo wcale się nie szkoliłem. Nie miałem takiej potrzeby, ale same tablety widziałem i obsługa jest dość prosta, w dzień góra dwa można opanować podstawy, potem jest już tylko praktyka żeby robić to szybciej i mniej się zastanawiać, ogólnie aplikacja na tablecie jest dość przyjaźnie napisana, szczególnie po poprawkach. Dodatkowo, myślę że moje posty są najbardziej obiektywne ze wszystkich, bo ogólnie nie cierpię InPostu i mam ku temu swoje powody, tak jak pisałem, ptaki nie robią we własnym gnieździe, tak ja nie obrzucam na internecie błotem zarząd InPostu, jeszcze mnie namierzą i oskarżą o czarny PR czy coś...

tabelcików nie mają?
@Mateusz

No, i takie odpowiedzi lubię. Jedno spostrzeżenie: PP nie ma serwerów? Mhn... ciekawe, nie miał ich in post w styczniu 2014, ale PP? Fajnie, że się cieszysz, ze nie będzie sądówek, bo ja mam niepodparte wrażenie, że jest (było) inaczej. Będę miał czas, znajdę wypowiedzi o super in poście, bo ja chcę te pół litra! W moim mieście wszyscy się cieszą, że sądówki odchodzą, choć będzie zabawa z prokuratorskimi przesyłkami, ale to 1/10 całości poleconych wiec jest ok. Skoro to portal pracowniczy to napisze, bo ktoś może być nie w temacie: cieszą się nie dlatego, że jest z tym dużo roboty itd, bo jest. Noszenie tego za 60 groszy jest NIEOPŁACALNE DLA DORĘCZYCIELI PRACUJĄCYCH NA UMOWIE O DZIEŁO. Dodajcie do tego tragicznie zarządzany oddział (napisac BURDEL to mało powiedziane, wałki, srałki) i mamy efekt: ogłoszenia o pracę co tydzień, a ty czekasz na przesyłkę z Allegro tydzień czasu, bo nie ma komu jej donieść. Z tym własnym gniazdem to nie przesadzaj... niektórzy piszą prosto z mostu i żyją, a myster B. maluczkimi się nie przejmuje....

@tabelcików nie mają?

Zapomniałem wspomnieć o tych serwerach. To był trochę skrót myślowy, z obecną infrastruktura serwerową PP może mieć problem kiedy wejdą sądówki, najprawdopodobniej będą musieli postawić kolejne serwery bądź zmodernizować i tym samym ulepszyć obecne, żeby im nie padały przez nadmierne obciążenie całej infrastruktury. Inaczej dużo ludzi będzie pluło jadem, jak nie będą mogli pracować, myślę głównie o pracownikach PP bo podobne problemy były na początku z serwerami InPostu kiedy weszły sądówki.

dziady biora kase od marca

Endrzej, ty masz coś z główką? Czytałeś komunikaty giełdowe swojej super spółki? Wklejałem to, zanim 99% agentów wiedziało, że takowe kontrakty zostały podpisane. Sądówki nosicie max do 29 lutego (D+10, to w rzeczywistości jakoś środek marca wyjdzie), prokuratorskie do końca roku. Także nie mąć tylko rób loda na oddziale i bierz się do roboty, bo od marca więcej śmietany trza będzie łykać, aby zarobić. Ale zaraz, zaraz... sorki, przepraszam wszystkich. Sądząc, jakie usługi świadczy inpost, to listy nadane 29 lutego będą się odnajdywały jeszcze w październiku 2016, a zwrotki będą szły do sądów nawet w 2017! Przepraszam za zamieszanie i uciekam....

pracownik Inpost
@dziady biora kase od marca

wiesz kretynów nie sieja sami się rodzą.Stary cie chyba na próbę zrobił i zapomniał zabić

dziady biora kase od marca
@pracownik Inpost

Inteligentny i dowciapny jesteś do bólu. Tylko to masz do napisania? Pochwal się, jak jest u Ciebie na chacie, bo ja do Twojego poziomu i poziomu tej firmy zniżać się nie zamierzam. Zabić? Rodzą? O co ci chodzi stary? Łykaj, łykaj.... Zajmij odpowiednią pozycję w firmie, ponieważ po lutym będzie tylko gorzej ;)

Arass
@dziady biora kase od marca

A jaka on w tej "firmie" może zająć pozycje ? Tylko wypiętą z majtkami na wysokości kolan.

endrzej
@dziady biora kase od marca

Skoro wkleiles to chyba wiesz ile dziadostwo z pp kosztują te dwa miesiace??? Co do marca to jeśli dziadostwo kupi tablety serwery tysiące abonamentow telef przedszkoli tysiące listonoszy ruszy od marca to będą nosić,z tego co wiem to jeszcze na dziś dzień nie ma ani jednej z tych rzeczy nie ma.

agenci już płaczą?
@endrzej

Dziadostwo gdzie pracuje, brachu? Dlaczego obrażasz tych ludzi? Kim Ty jesteś, brachu? Oni tak samo chcą pracować, jak Ty, ja, my wszyscy. Tylko poważanie u ludzi maja większe. Dlaczego ich obrażasz, napisz?? Skąd możesz wiedzieć, czy kupili tablety? Z zarządu PP jesteś? Jeszcze raz pytam: co Ciebie obchodzi za ile i kto będzie nosił te listy? Odwiedź chłopie naprawdę poradnię zdrowia psychicznego w swojej okolicy i ustaw się w kolejce do łykania, bo będziesz tego potrzebował! I to ostro! Przypominam Tobie, iż Twoja wspaniała firemka przez pierwsze 2 miesiące 2014 roku nie wiedziała, jak i gdzie odsyłać zwrotki z listów sądowych, a Ty się pytasz, czy wyrobnicy w PP sobie poradzą? Nie wiem, tata czy mama pracuje na PP i stąd masz taki uraz? Wykorzystywali Ciebie jak byleś mały i stąd Twoim sukcesem życiowym jest jedynie InPost, w którym jesteś tak zakochany?

ale głupek

Jak 90% pracowników kompostu pracuje na sieciówkach, zapewne korzysta z opieki społecznej, jak nie teraz, to w przyszłości, tym się nie przejmujesz. Retoryka głupiego inpostowca!

@agenci już płaczą?

Ale kozaczysz, ale cwaniakujesz, ale obrażasz innych i dorabiasz im gęby, nie wspomnę o wciskaniu innym niewypowiedzianych przez nich słów... A przy okazji, PP nie ma tabletów i jest to informacja z pierwszej ręki. Więc przykro mi że druzgoczę twoje fantazje o wspaniałości i wyższości PP...

agenci już płaczą?
@Mateusz

Fafiku, nie jestem związany z InPost, ani tez z PP. Moje wypowiedzi są bardziej obiektywne od Twoich, ponieważ pracujesz w tym padole. PYTANKO: co Ciebie interesuje, czy PP ma tablety? PYTANKO: co Ciebie interesują szkolenia w PP? Przecież w Inpost przez 3 miechy ich nie było i jakoś (niby) żyliście... Wasza troska jest jedna: KASA, KASA, KASA... a jeszcze 3 tygodnie i UPS, źródełko wyschnie.... UPS ;))))))))))

@agenci już płaczą?

Właśnie udowodniłeś że nie masz żadnego, ale to dosłownie absolutnie żadnego pojęcia, o definicji "obiektywizmu" wróć do szkoły albo poczytaj w http://sjp.pwn.pl/ definicji tego słowa, bo twoje wypowiedzi są całkowitym przeciwieństwem obiektywizmu, w przeciwieństwie do moich, gdzie najzwyczajniej w świecie mówię jak jest, bez złośliwości. Stwierdziłem fakt że PP nie ma talbetów, ani nie jest z nich przeszkolona, dodatkowo nie chce tego robić, a jako rozwiązanie podaje sądom "to my może będziemy skanować te zwrotki i wysyłać wam ich skany" w moim odczuciu to takie "epo z epoki kamienia łupanego", nie wspomnę że było by to tak czasochłonne i nieefektywne że musieli by z 100 ludzi zatrudnić tylko do tego skanowania :)

in post

banda oszukańców zanim podpiszesz umowę dokładnie ją przeczytaj bo mogą być poważne kłopoty natury pieniężnej. za każdą pomyłkę nakładają kosmiczne kary a umowa jest tak sformułowana że nie masz żadnych praw oprócz płacenia kar.

PraceRz

Jakbyś nie był z PP albo z IP(jako były pracerz), to tak byś się nie podniecał. Prawda jest taka, że tabletów PP póki co nie ma, choć mówią im, że w połowie lutego ma być szkolenie(ciekawe czy to nie będzie suchy pedalaż). PP i IP są siebie warci. Poczytaj sobie na tym portalu opinie o PP, zanim się obesrasz z podnietki. Mówią, że PP zamierza się wycofać z tego przetargu, bo kasy mało, a systemu i sprzętu brak, także ciekawie się zapowiada. Miłego weekendu życzę w PP i w IP.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
hffg

Jamie sa u was stawki za reklamacje, zgubiony kist.ogolnie taryfikator kar. Czy mozna poprawiac - przekreslic pieczatke jeslu jest niewidoczn.ILE PLACICIE ZA BLEDY AWIZACJI.

Do troglodyty
@hffg

Troglodyto, kup sobie słownik poprawnej polszczyzny.

Kurier112345

Witam serdecznie, może mi ktoś powiedzieć coś na temat pracy jako kurier w Toruniu? Atmosfera w pracy itp? Z góry dzięki pozdrawiam

jola

Czy ktos mi moze powiedziec cos o pracy i pracodawcach z kolobrzegu mam tam byc doreczycielem

jula

Moze ktos wie czy bedziemy od marca pracowac jako doreczyciele i za ile bo chyba nie za obecne stawki

pracownik Inpost
@jula

niestety ale nikt nic nie wie góra nabrała wody w usta.Tylko żeby się nią nie zakrztusił

edek

PP wygrała przetarg i powinna obsługiwać "sądówki" od 1 stycznia, niestety ciagle przesuwają termin przejęcia przesyłek , pytanie jak długo po przejęciu sądówek będzie je obsługiwać ponieważ jednym podstawowym kryterium było obsługa EPO czyli elektronicznego podpisu odbiorcy , ale PP stwierdziła że nie będzie zakupować tabletów do obsługi EPO bo im się to nie opłaca, więc jak już przejma sądówki to po 2-3 tygodniach przetarg moze zostac rozwiazany z braku obsługi EPO

@edek

Z tego co wiem, to prawie na pewno InPost przestaje obsługiwać sądówki od 1 marca i nie będzie tego robić ani dnia dłużej

srebrny

Lobez wegorzyno drawsko czemu nie dochodza ravhunki telefoniczne oraz krusy nie mowiac o sadowkach

nie warto

Karcia, to inpost. Dla 2 złotych oszczędności NIE WARTO!!!!!

Karcia

Ogólnie… JEstem zawiedziona. Paczka kurierska przyszła do mnie w stanie totalnego zniszczenia. Produkt w środku był połamany, mimo zabezpieczeń: "Uwaga, szkło", oraz mimo tego, że paczka była ubezpieczona na 1.111zł Dodatkowo, gdy dzwoniłam do firmy, nie był w stanie porozmawiać ze mną nikt kompetentny. Na odpowiedź mailową musiałam czekać, aż trzy dni. Dodatkowo poprzez stronę internetową złożyłam reklamację, na którą do dnia dzisiejszego (mija 5. dzień) nie dostałam żadnej odpowiedzi zwrotnej, choćby z potwierdzeniem przyjęcia. Jestem zawiedziona firmą, ich stosunkiem do klienta, oraz brakiem szacunku wobec niego, co pokazali poprzez dostarczenie mi produktu, który nadaje się tylko do śmieci.

staper

jeżeli kiedykolwiek byleś na rozmowie kwalifikacyjnej to możesz się spodziewać bardzo podobnych pytań, okres próbny zawsze jakiś jest.

Zutex

Aplikowałem n testera oprogramowania do Krakowa, zadzwonili do mnie i się umówiłem na rozmowę. Ogólnie jakich pytań mogę się spodziewać? Jest jakiś okres próbny?

kozlak

obecnie do poznania szukają kuriera, innych ofert akurat na poznań nie widziałem.

tomek

zadzwon lub idz na tamtejszy odzial i zapytaj sie o przyjecia, albo poszukaj ofert w necie.

krystak

czy do oddzialu w poznaniu kogos teraz potrzebuja? wiecie moze?

Lakon

Jak się tak zabierasz do wysyłania swojego cv to powodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej życzę heheh

toszek

kojarze ogloszenie o ktorym piszesz, bo przeslalem na nie swoje cv i teraz czekam na jakies info z ich strony.

remik

skoro widziales ogloszenie to raczej z tego co wiem przy kazdej ofercie sa wypunktowane wymagania, opis stanowiska itd. tak ci z dobroci serca radze powrocic do tego ogloszenia i nieco bardziej temat zglebic.

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042