Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

$$$$

z tego co wiem to chcą przeciągnąć płatności do 15 maja

adam

Mi proponowali 200zł wypłaty a gdzie reszta. Hieny nie firma

Pawlik

Ej dostal ktos kase ? U nas podostawalismy tylko podstawe z bezpiecznego listu a drugiego przelewu dalej nie ma nikt. Wie ktos co sie dzieje ??

mało listów?

Co Wy kłamiecie, nasz kochany Preses lub ktoś z jego świty mówił, że odejście sądówek nie spowoduje żadnych perturbacji. Tak, tak gadali. Dlatego wydłużają terminy płatności, zwalniają ludzi, biorą weksle, tworzą kupę spółeczek. A tak serio - kto z was wierzy tym konowałom, że wszystko jest ok? Mówią jedno, a robią totalnie odwrotnie!!!!!!!!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
fdfdfdfd

i to moze o to chodzic.ze inpost powoli wycifuje sie z listow. w marcu ok.8000 szt. zwyklych a w kwietniu moze z 5000szt. bedzie. o co kaman?

km.

Hehe to się okaże czy zarobiłeś. Bo za jakiś czas może się okazać, że zlecenie było dziełem albo odwrotnie i będziesz musiał sobie zapłacić składki tj. oddać 65%. Bo w tym kierunku zmierzamy. Jak pracodawca nie zapłaci to pracownik będzie musiał ;p/

inpo$t

Ja swoje na sądach zarobiłem ;)...teraz niech się inni bawią w doręczenie. Arivederci Inpost

$$$

listy w inpost to już historia. Firma szuka sposobu bezpiecznego wyjścia z tego.

km.

A ja sądzę, że skoro spóźnienia z pensjami to pewnie też słabo z odprowadzaniem należnego VAT i podatków za umowy o dzieło i zlecenie bo od stycznia 2016 roku jest taki obowiązek. Jak ktoś zarabia w inpost 1500 netto na rękę to znaczy, że całkowity koszt to 2 500 tyś zł. Biorąc pod uwagę, że ajent dostaje max połowę średnio statystycznie listonosz musi roznieść 5 tyś listów (opierając się na cenie cennikowej a przecież w przetargach ceny są zdecydowanie niższe) żeby ajent wyszedł na 0. Musi mu jeszcze starczyć na obsługę kadrową i prawną, na utrzymanie lokalu i pracownika biurowego czyli poziom wzrasta do 6 tyś listów na listonosza. Jak tu ludzie piszą że noszą po 100 to oczywiste że kasy nie będzie a o podatkach (które za rządów PIS pracownicy sami będą musieli pewnie w przyszłości uiścić jeżeli nie zrobił tego pracodawca) nie wspomnę. Może szkoda tych ajentów a może nie. Inpost miał 2 lata kasę trzeba było ciężko pracować, żeby po utracie ważnego kontraktu stać na nogach. Po komentarzach ludzi tutaj z roszczeniowym podejściem widzę, że lekcji nie odrobiono.

Inpo$t

Już sam nie wiem ale generalnie co raz większy burdel się robi koło firmy, wystarczy spojrzeć na profil na Facebooku. Ja z końcem maja spadam z tej nędznej firemki.

DDFFDF

to ile tych firm jest co pracuja pod inpostem?

inpo
@DDFFDF

DDFFDF bezpieczny list i kilka innych to nie podwykonawcy tylko macka InPostu. Wszytko jest po to aby okradać w białych rękawiczkach Państwo.

inpo$t

Owszem były ale tylko z bezpiecznego listu dla osób z umową zlecenie, z MG Invest będą wypłacone w ratach. Od kwietnia jest inna spółka i pieniądze będą normalnie w terminie

DDFFDF

22 kwietnia byly przelewy na konto.

$$$

skąd macie informacje na temat zapłaty do piątku ? To chyba jakiś żart !!!

DDFFDF

jak widac w tej firmie placa jak chca.

Inpo$t

Dokładnie...za kwiecień wypłata ma już być w terminie.

inpo
@Inpo$t

czyli w czerwcu :D tej złodziejskiej firmy już nie wierzę

DDFFDF

czyli tak jak jest w papierach do umowy. ze zaplata w ciagu 60dni powykonaniu zlecenia czyli za marzec w maju.

Inpo$t

Pieniądze będą na 2 raty wypłacone...jedna do piątku, druga w połowie maja. Żegnaj Inpoście

DDFFDF

ja dostalam juz w piatek popoludniu. przelew z bezpieczny list. a sa osoby ktore nie dostaly jeszcze wyplaty za marzec?

dostaliście kase

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.