Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

Mariusz

Nie ma oddzialu Ciechanow !!!

jsdjjlele

a jak teraz wyglada praca doreczyciela? miej roboty , listow, praca codziennie?

@jsdjjlele

o tym to ja od dawna wiem.

wazzz

u nas w regionie ciezko z praca :/

dkjdjdsdksddsd

prace mozna znalesc. ja tez jeszcze w trakcie szukalam kolega z miasta tez. zaczynamy od 1 czerwca.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy B2B Sales manager
Szczecin
Gremi Personal Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Skierniewice
Skierniewice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
leci inposzt

Komu tyłek uratuje kontrakt z CUW? To są przesyłki pomiędzy urzędami, zwykli robole z in post nic z tego nie będą mieli. Także lecicie z rynku!

@leci inposzt

znalazł się robol...z poczty polskiej??! nie obrażaj...ktoś zarabiał na chleb na rodzine....a teraz nie ma nic.

leci inposzt
@wazzz

Nie obrażam, szanuje ludzi, którzy zasuwają, bo ja tez zasuwam. Oni po prostu nie mieli i nie maja do Was szacunku, pojęliście to dopiero teraz.... ???

Miron
@wazzz

I czego oczekujesz? Jak to nie ma nic? Więcej kreatywności tyraku.

Inpo$t

Ja wam powiem jak ja to widzę.. Do grudnia będą listy bo jest kontrakt z prokuraturą. Od nowego roku firma zamyka się na listy i skupia się jedynie na e-commerce, paczkomaty, kurierka, allegro i pewnie coś nowego. Sytuację z listami może uratować jedynie kontrakt z CUW na przesyłki samorządowe, bo ponoć przetarg ma być od nowa wałkowany. Houk, miłego weekendu

tylko stawki

@wazzz

u nas to w sumie nie wiadomo za co pracujemy, listów jest mniej, nie robimy codziennie a zebrania odnośnie stawek nie było... :( ... teraz czekamy na pieniążki jak na razie nie ma i w sumie to żadnej info kiedy będą...

@ktos

a z jakiego oddzialu jestes?

z oddziału Ciechanów

wazzz

polowa sie zwolnila a polowa strajkuje.no reklamacje sa.wiadomo ;)

@wazzz

no to nieźle macie... a zmieniły się tylko stawki czy zarząd również?

wazzz

nikt za 600 zl lub 800 nie chce jezdzic...tak obnizyli wynagrodzenie.

@wazzz

to jak pozwalniali się wszyscy? Czy protestują w ten sposób że nie wyjeżdżają w teren? nie przychodzą reklamacje???

werfkfmfklffkff

a nie robia u was czyszczen nie obsadzonych rejonow. u nas sa skoczki. jada gdzie taka potrzeba.

@werfkfmfklffkff

u nas tez tak jest że jeśli ktoś nie ma poczty na swój rejon a któryś jest zawalony, albo nie ma kto pojechać bo doręczyciel akurat tego dnia nie pracuje to jedzie ten kto może... i listy na bieżąco są wynoszone

werfkfmfklffkff

miesiac nikt listow nie rozanosi na gminie? masakra;

wazzz

listow jest duzo.od 28 kwietnia leżą....jutro mija miesiac jak nikt nie jezdzi na gminy.mamy umowe z bezpiecznym liste i z certisem.

@wazzz

to czego te listy leżą??? przecież tam mogą być rachunki jakieś płatności i wogóle??? Macie agenta ?

werfkfmfklffkff

u mnie wplynelo 20 maja z BL 2 MA BYC Z CERTIS.jAKIES GROSZOWE SPRAWY.

inpost

u Was drugiego przelewu nie ma ??? ... a u nas jeszcze pierwszego nie było

wazzz

a drugiego przelewu nie ma do tej pory :/

wazzz

dzisiaj chełm ma wolne.długi weekend zrobili ;)

ktoś
@wazzz

chełm też ma wolny weekend??? ... Dużo listów u Was? jak z obsadą ? Należycie pod inpost czy macie Agenta???

werfkfmfklffkff

ja juz nie pracuje od poniedziałku. tak mało juz tej poczty jest. a dzis maja wolne?

PraceRz

A kto to wie? U nas robimy co drugi dzień i szukamy nowej roboty, a jak u was?

werfkfmfklffkff

moze juz nikt tam nie pracuje.a jak z ta kasa? powiny byc 2 przelewy?

$$$

co taka cisza ?

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.