Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

hansklos

Rozwoże paczki już ponad rok. Firma jest okej. Owszem, jest sporo roboty, ale ja to lubie.

Kris

Ubezpieczając paczkę na 5000 musisz w momencie zaginięcia wykazać co było zawartością. Zarówno Ty jak i sprzedający. Ponadto jeżeli reklamację zgłosi sprzedający otrzymuje on jedyne 70% wartości przesyłki. Dlatego tyle bo brana jest pod uwagę marża którą sprzedawca uwzględnia w transakcji. Jeżeli uważasz że ubezpieczysz sobie paczkę na 5000 i później ci to zwrócą bo ty po cichu "zawiniesz" paczkę to jesteś w DUŻYM błędzie. Ponadto pamiętaj że teraz jest dużo elektroniki w samochodach (kamery, gps) i możesz się grubo zdziwić. Jest naprawdę od groma możliwości na to aby mieć przesyłkę w momencie kiedy akurat nie ma nikogo w domu. Wystarczy ruszyć MÓZGIEM.

EDIS
@Kris

stary da radę tych pajaców porobić nie mogę napisać jak na forum a znam już parę przypadków zwrotu w 100 procentach tylko tego nie nagłośnią bo by poszli już z torbami a co z podpisami na smartfonie przecież jest to do sprawdzenia a notorycznie sami podpisują i nie pomoże mu żadna kamera a jak msz przesyłkę ubezpieczoną na 5000 to tyle ci zwrócą PRACUJĘ W TEJ BRANŻY I NIE ASZ RACJI

@Kris

To inpost tylko ze sklepów dowozi? Nie wiedziałem!

Cordan

inpost jest serio niezły kurcze umowa jest, praca jest, jeździsz i zarabiasz. więcej do szczęścia nie trzeba!!!

GTA

w pracy są młodzi ludzie, nawet w centrali, bo to że kurierzy to normalne. fajna atmosfera jest, pracowałam w kontakcie z klientem i bardzo mi sie podobało. to była jedna z moich pierwszych poważniejszych prac i dobrze ją pamiętam. pozytywnie!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
ródy

zaje*&%a firma, nie wiem coście się tak przywalili

Gołąbek

nie taka zła ta praca. owszem, trzeba się troche namęczyć, bo paczek jest duuuuuuużo. no ale kaska z tego jest i atmosfera sympatyczna. jak ktoś chce gdzieś zacząć pracę to tu sie wyrobi.

Fabi

mam dobre wspomnienia z pracy w inpoście. nie miałem tak, żebym wypłaty na czas nie dostał chociaż mieli słabszy czas, a do tego atmosfera pracy yła dobra cały czas. można całkiem nieźle zarobić, polecam

Smithsonian

ludziom sie paczkomaty spodobały, to nie dziwota że szukają więcej kurierów! kurierowanie nie jest łatwe ale jak kto lubi to tu warunki były w sam raz. pewnie, firma miała swoje nienajlepsze momenty ale no teraz wróciła do gry i naprawde nie ma co krytykować

Bob123456789

Ja byłem kurierem i najbardziej sobie ceniłem elastyczny grafik. Mogłem sobie ustalić kiedy jeździć, także bardzo spoczi.

Hulahop

Trzeba powiedzieć, że InPost się rozwija i to widać. Jest coraz lepiej. Pracowałem jako kurier i nie jest tak źle. Zarobki bardzo w porządku, atmosfera w pracy ok, jest w porządku. Ogólnie nie ma na co narzekać, benefity też są.

Doppleganger

Kurier jak kurier. Ale szanują pracowników. Dużo roboty, bo jednak wszyscy z paczkomatów korzystają, ale da się to ogarnąć. Jak ktoś to lubi to zachęcam, spoko firma.

Stigl

Miesiąc temu zamówiłem przez Inpost. Za półtora dni odebrałem. Więc nie narzekam. A propo pracy w Inpost to nie wiem. I jestem ciekaw, jak ona wygląda. Bo chciałbym tam popracować

Zuzanna

@serwis ale jak rozumiem - każda godzina pracy jest uczciwie doliczana do kolejnej wypłaty? Rozumiem, że pracy jest dużo. Pytanie - czy każdy bezwzględnie musi pracować więcej, niż 8 godzin dziennie?

nie polecam

Ceny inpost są podobne do innych kurierów, wiec jak jest problem, to znaczy, ze jest brak poszanowania pracownika. I będzie gorzej, coraz gorzej. Debilne zasady, zlewka allegro i inne bzdety. Teraz paczka DHL za 12 pln do 10 kg z allegro tez podetnie skrzydła tej pseudo firmie... Nie rozumiem tylko polityki tej firmy: skoro Allegro im się nie opłaca, po co podpisywali kolejną umowę, a ludzie czekają po 6 dni roboczych na paczkę? Z drugiej strony inpost niby taki zły, a konkurencja, nawet PP równa niektóre ceny do nich (np. mini paczka PP za 8,5pln), czy paczka do odbioru w punkcie (czytaj w placówce PP) za 9 pln?

Roberto

Firma ma sporo ofert pracy czyli brak ludzi na rynku będzie jeszcze bardziej dotkliwy dla InPost-u Wszyscy możecie sobie narzekać na forum ale ciekawe co będzie jak nie dotrą do nas paczki, czy listy? Ktoś o tym myślał? Mało ciekawa perspektywa dla nas!

Zuzanna

@Nick ale możesz napisać, co dokładniej sprawia, że uważasz, że praca kuriera w InPost jest nie do wytrzymania? Jest wiele ofert pracy, a co za tym idzie - wielu potencjalnych pracowników przeszukuje forum w poszukiwaniu konkretów o zatrudnieniu. Takie niewyjaśnione komentarze powodują niepokój, ale nie dają odpowiedzi.

InPostek

Jeszcze trochę i każdy sam będzie sobie przesyłki odbierał i będzie szybciej i pewniej! Nie trzeba będzie tak narzekać! Nikt tego nie chce robić , dlaczego?

Zuzanna

@Karola głownie to może wynikać z tego, że firma jednak obsługuje obszar całego kraju. W takim przypadku (i przy takiej popularyzacji usług) to w zasadzie normalne. Pytanie - czy istnieje tutaj też duża rotacja?

Karola

Trochę niepokojąca dla mnie jest sytuacja, że firma InPost ma ciągle tak duże potrzeby kadrowe. Zastanawiam się czy to nie przełoży się na terminowość dostarczanych paczek i listów oby tak nie było?

Zuzanna

Z drugiej strony @znowulipawinpost, firma przyznaje się otwarcie do błędu, a wiele innych zakładów tego nie potrafi. Wiadomo, że może to być dla klientów dużym wzburzeniem i zaskoczeniem, ale na pewno też musieli się z czymś takim korzystając z usług Inpostu liczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.