Green Fish Sp. z o.o.

Opinie o Green Fish Sp. z o.o.

anonim 2009-05-26 10:23:03
brak szkoleń, zła atmosfera pracy, brak poszanowania pracowników
anonim 2009-06-26 10:59:22
zgadzam się z powyższą opinią
anonim 2009-06-26 11:02:19
w 100%prawda- brak szacunku dla pracowników.
Zadowolony optymista 2009-07-11 16:49:47
Powyższe opinie pochodzą chyba od "bezwynikowych" czyt.zwolnionych pracowników ;-)
Nie potwierdzam ich :-)
Dobre wynagrodzenie i na czas, atmosfera jak najbardziej na tak, i zrozumienie ze strony przelożonych, że każdy może mieć gorsze dni :-)))
Tez zadowolony 2009-11-20 17:09:47
Jest O.K.
anonim 2010-03-09 03:11:59
Tez zadowolony - 2009-11-20 17:09:47

Jest O.K.

Pracowałam w dziale Client service (dział jak dział: 2 osoby) jakiś rok temu i powiem, że na początku wszystko fajnie, a potem równia pochyła. Szef rozbija się sportowym samochodem, a nie ma pieniędzy na pensje, zawsze jakiś opóźnienia po 3 tygodnie i głupie tłumaczenia dla pracowników o wynagrodzeniu dla podwykonawców nie wspomnę. Jak skończyłam tam pracować to ostatniego dnia to szef nawet nie przyszedł się pożegnać. Murzyn zrobił swoje, murzyn musi odejść. Zarząd kompletnie do dupy. Firma kręci się w długach, a przed totalnym upadkiem chroni tylko jeden klient, żona szefa - włocha - która pracuje "u klienta" jako dyrektor finansowy. Nędza z bidą,
anonim 2010-06-29 20:05:28
Beznadzieja totalna! oszusci i złodzieje! w ogóle nie dbają o pracowników!
nie polecam.
onx 2016-05-19 21:31:21
No nie ma problemów tak jak pisze @czesc i w dodatku moim zdaniem jest nawet lepiej niż było, bo pracownicy są zatrudniani na umowę o pracę, a to poważna sprawa.
Zostaw swoją opinię o Green Fish Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Fish Sp. z o.o.