Opinie o Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski w Augustów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski w Augustów

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski?

dmm
@Helena

Pierwsza umowa ja na okres próbny, potem najczęściej 3 kolejne na czas określony, a czwarta umowa jest już na czas nieokreślony.

Izabela Nowy wpis

Mają obecnie rekrutacje i chodzi o prace dla pracownika służby bhp. W wymaganiach chcą wykształcenia wyższego czy znajomości zasad, przepisów bhp, ale oferują 4500 zł brutto pensji. Czy jak mam odpowiednie wykształcenie i znam przepisy i mam doświadczenie, to faktycznie płaca taką pensję, czy jednak dają więcej z racji posiadanych kompetencji? Ja bym chciała minimum 5600 zł brutto

Marek Nowy wpis

Słyszałem, że firma szuka szlifierzy do działu montażu. Nie jest wymagane doświadczenie. Szkolenie oraz narzędzia do pracy z tego, co widzę, zapewnia firma. A np. odzież robocza też? I jakie mniej więcej warunki panują na hali?

dmm

umowa o pracę

Helena Nowy wpis
@dmm

Ok, to ważne. Ale skoro już jest mowa o warunkach pracy, to mnie interesuje, na jaki czas jest podpisywana pierwsza umowa? To jest jakiś okres próbny? I potem jest szansa na umowę na czas nieokreślony?

dmm Nowy wpis
@Helena

Anonimus

Bardzo polecam pracę w firmie "MPPB.JW.ŚLEPSK" Pan dyrektorek z Z1 Myśli że jest święty. Z pracownikami nawet nie chce rozmawiać. Traktuje ludzi jak zwierzęta. Ale oczywiście ma swoich pupilków co im dosłownie kasę do kieszenia wkłada i sam na tym te dobrze zarabia. Także jeśli masz iść do Ślepska to idź do urzędu pracy na kuroniówkę . Na to samo wyjdzie. A i nagrywajcie rozmowy z Panem dyrektorem S bo nie wie co mówi

Covid
@Anonimus

Z tym nagrywaniem to już ktoś mi wspominał. Tam podnosi się jedynie stawka minimalna, a stawki akordowe pozostają sprzed wielu lat. W końcu zdajesz sobie sprawę, że kilka lat temu zarabiałeś tyle samo co teraz- tylko premia się zmniejszyła. Żadnych płatnych nadgodzin, niepłatne soboty.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko KONSULTANT SYSTEMU ERP w firmie Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Grzmot

Dwa razy się zwalniałem i dwa razy się przyjmowałem, także nic nie jest mi obce. Nie ma idealnej pracy chyba że ktoś tylko i wyłącznie na siebie pracuje. Gdy się przyjmowałem to się przyjmowałem z nadzieją ze będzie zajefajnie, a gdy się zwalniałem za pierwszym razem to z fochem ze mnie skrzywdzono ale z biegiem lat doszedłem ze to jednak z mojej winy. A za drugim razem zwolniono mnie za ten sam powód co za pierwszym razem. Także podejrzewam że jak ktoś chce pracować i jest pracowity to będzie pracował i będzie chwalił sobie tą firmę. W każdym razie na dzień dzisiejszy szczerze to żałuję że tam nie pracuję bo w danej pracy gdzie aktualnie robię to bez porównania...ślepsk jest złota firmą. I chyba po nowym roku spróbuję się tam dostać. Pozdrawiam wszystkich że ślepska.

Radzii

Witam i od razu przestrzegam przed pracą w tym zakładzie. Kadra niekompetentnych osób, włącznie z jednym z głównych brygadzistów w osobie Pana Jarosława G, który znalazł się na tym stanowisku chyba z przypadku. Nie zna podstawowych przepisów prawa pracy, a rekrutacja z tym Panem to jakiś żart...przychodzisz na rozmowę rekrutacyjna, na którą sam pan Jarosław cię zaprasza po czym mówi że nie masz wstępu na zakład i karze wyjść. Płaca też pozostawia wiele do życzenia. Atmosfera na zakładzie dziwna. Każdy donosi na każdego, a praca nie jest rozdzielana sprawiedliwe między pracowników. Ten kto donosi brygadziscie o tym co się dzieje na zakładzie nie ma nic do roboty na stole podczas gdy osoba obok może mieć zawalony cały stół metalem do obróbki. Kierownictwo w zasadzie nic sobie z tego nie robi. Osoby pod wpływem alkoholu są zwalniane do domu na przepustki i nie są to sytuację jednorazowe już nie mówiąc o tym że są wogole w takim stanie dopuszczane do pracy. Pracownik może nie mieć ważnych badań BHP przez półtora roku i sam się musi o nie upominać a w odpowiedzi słyszy że...to nie ważne bo tyle czasu nic się nie stało to i teraz nic się nie stanie. Z całego serca odradzam i przestrzegam chyba że komuś nie zależy na zdrowiu psychicznym i chce tyrać za marne grosze plus powiększyć obsadę donosicieli. A pana Jarosława przydałoby się wysłać na jakiś kurs doszkalający z zakresu prawa pracy i zarządzania ludzmi

Dar
@Radzii

Tak zgadza się, kiedyś tam pracowałem kolesiostwo i tak jest płacone, omijać!!!

Grzechotnik
@Radzii

W każdej pracy znajdą się minusy ale Ty nie jesteś bez winy, przed zwolnieniem przychodziłeś kiedy chciałeś, na przepustki co drugi dzień wychodziłeś, jak nie sprawy w sądzie to byłeś wzywany na komisariaty , jak nie na komisariatach siedziałeś to ciągle po jakiś lekarzach niby chodziłeś. Faktem na pewno jest że ci lekarz był, jest i będzie potrzebny bo z głową to ty masz chłopie problemy nie od dzisiaj. Przez twoje ćpanie w młodym wieku to ci się tam nieźle poprzewracało w tej łepetynie i dlatego twoja pierwsza baba od ciebie odeszła i zabrała ci twoje dzieci żeby nic z tobą nie miały wspólnego. Szkoda nam ciebie zawsze było, każdy z nas na polerni ci to mówił i ci w oczy powie. Pamiętaj nigdy nie jest za późno na leczenie. Byleś toksyczną osobą i każdy się cieszy że ciebie wywalili z roboty, może kiedyś się spotkamy np. w Jaświłach to cię nakierunkowuję na właściwą drogę, chociaż z twoimi problemami nawet jakbyś kilka razy cegła dostał po łbie i tak byś niczego nie zrozumiał.

Archimedes
@Grzechotnik

He HE , dobrze napisane, popieram w 100%. Radziu czy jak tam się zwiesz, bo ja już zapomniałem jak się nazywasz i że w ogóle z tobą pracowałem, (usunięte przez administratora) się od naszego działu. Trzeba być skończonym idiotą żeby w sierpniu się zwolnić, mieć pretensje za pobory których w ogóle nie powinieneś dostać za 10 dni przychodzenia do pracy a reszta miesiąca w NN, rzucać do brygadzisty i kierownika wyzwiska i straszyć sądami a potem po 3 miesiącach przyjść i błagać o pracę. Masz rację co do jednego oni (usunięte przez administratora) się zachowali, powinni od razu cię (usunięte przez administratora) z roboty po pierwszych 3 dniach nie obecności nie usprawiedliwionych. A ciebie trzymali do końca miesiąca. I jeszcze masz czelność mieć do nich za złe że ci mało naliczyli poborów. A co my mamy dzielić się z tobą naszą wspólną kasą za to że nie przychodziłeś do roboty i ciągle brałeś przepustki. Mamy łożyć na twoje bachory. Naprawdę jesteś (usunięte przez administratora) ostro.

Gumiś
@Radzii

Fakt, postąpiłeś jak ostatni (usunięte przez administratora) Zgadzam się z każdą opinią na twój temat. Twoim problemem jest to że ty ciągle szukasz wrogów, żeby ciebie poznali wszyscy to byś ciągle (usunięte przez administratora)miał. Żeby Rak, Jarząbek, Zbych, Jaro, Maliniak, Miles albo Byluś wiedzieli co o nich (usunięte przez administratora), jak ich od (usunięte przez administratora)wyzywałeś itp. to byś na wózku jeździł. Pamiętaj o tym że byłem świadkiem jak (usunięte przez administratora)jedzenie dla kumpli ( śledzie dla kaminiaka i dla siatkarza kawę- widziałem) i wiem na 100 % że (usunięte przez administratora) par rzeczy z pracy ale nie zdążyłem zareagować bo wyszedłeś na przepustkę. I wiesz, chyba wiem czemu tak często wychodziłeś na przepustki- wtedy ochroniarze są mniej czujni.

@Grzechotnik

Opinia dotyczy firmy i panującej tam atmosfery i ewentualnych układów a nie sytuacji osobistych poszczególnych osób. Fakt, w każdej firmie można znaleźć jakieś minusy i dlatego zostały one tu wymienione, bo po to jest ta strona ;) wywlekanie prywatnych spraw na takim forum świadczy tylko o poziomie komentujących. Skoro pracownik był tak problemowy i miałeś do niego jakieś prywatne niuanse, to dlaczego nie wyjaśniłes tego na polu prywatnym? Jakim trzeba być skończononym kre.... żeby próbować się ,,mścić,, na pracowniku w czasie swoich godzin pracy, przed kamerami i do tego na terenie zakładu pracy. Mało tego, jakim trzeba być de.... żeby jeszcze pisać o zaproszeniu na rozmowę gdzie wiadomo że można zrobić screena takiej rozmowy. Jak się chce mścić to trzeba umieć i myśleć nad tym co się robi bo śmiesznie było przez 5 minut a teraz już tak zabawnie chyba nie jest. Faktem jest że osoba robiąca takie rzeczy i będąca na danym stanowisku przekracza swoje uprawnienia i ma głęboko w powiązaniu jakiekolwiek przepisy prawa pracy. Nawet jeśli pracownik lata do lekarza co dzień, a robi to zgodnie z obowiązującym prawem pracy, to cóż ci do tego? Czyżbyś podważał wystawiane przez lekarza zwolnienia? Po drugie, pracownik zwolnił się sam, za porozumieniem stron,więc nie doszło do żadnego zwolnienia, a zwolnił się m.in. przez pieniądze i osobę brygadzisty o czym poinformował dział kadr zabierając papiery. Na przepustki są regularnie wypuszczane osoby pod wpływem alkoholu, nie mówiąc już o tym że część takich osób potrafi pod wpływem pracować i dopiero jak się pozygaja to jest im ta przepustką wypisywana.

@Gumiś

Wymyślając takie rzeczy pod wpływem alkoholu to jedynie o tobie to świadczy. Bronicie Jarka bo myślicie z on wam premie za to da? Jakoś ja na was wszystkie soboty napierdalalem. To ja miałem najwięcej rzeczy (usunięte przez administratora) na stole do roboty nie wy. Mam zdjęcia i nie bądźcie tacy cwani. Co zazdrośni że wszystkie soboty robiłem i płacili mi po 4900 netto ? A wy 3300 ? Bo piliście . Pozdrawiam was nieudaczniki

@Grzechotnik

Na cegły? To czemu nic nie mówiłeś do mnie? Człowieku możemy i na noże. Jakoś jak pracowałem żaden z was (usunięte przez administratora) nie podejdzie. Ja co najmniej nie piłem po kątach i nie kradłem jak inni metal bo was nie stać nedzne robaki. Zacznijcie w końcu myśleć i zarabiać a nie tylko pić wyzywać bronić błygadziste bo to żałosne jest. Więcej niż 3 tys nie umiecie zarobić bo jesteście śmierdzącymi leniami

@Gumiś

Na wózku jeździł? To już straszenie człowieku. No to zapraszam, abyśmy spotkali się na mieście. To zobaczymy kto z was pierwszy zacznie. Bo jakoś każdy jedynie z was co potrafił zrobić to zamknąć się i nic nie robić chować się po kątach żeby was na kamerach nie było. Wielkie takie ludziki z was że aż do pięt mi nie dorastacie

Byk
@Grzechotnik

Chyba chłopcze coś ci się w główce poprzestawiało. Może ja ciebie nakierunkowuje??

@Gumiś

Ty tam to sporo pod deklem masz od.... od krzycha od jego rojalu hahahaha to czemu taka (usunięte przez administratora) z ciebie? Czemu mu tego w twarz nie powiedziałeś? Się bałeś? Człowieku on nic nie kradł tak jak ty blachy a Jarek widział i aż purpurowy się robił

@Grzechotnik

Skoro tak, to czemu dopiero po stwierdzeniu nieprawidlowosci napisales to wszystko? Bo zostala zwrocona uwaga ze ktos z zakladu pracy robi swoj prywatny (usunięte przez administratora) Sprawy prywatne zalatwia sie na stopie prywatnej a takie dziecinne zachowanie jest godne wspolczucia. Wszyscy tam sa toksyczni i cala atmosfera jest toksyczna wiec o czym my tu piszemy, kazdy wie jak jest...picie w trakcie pracy tez nie jest normalne i to takim osobom trzeba wspolczuc. Ze nie sa w stanie wytrzymac 8 h bez alkoholu. A odpowiedz powinna byc merytoryczna a nie wywlekanie spraw osobistych danej osoby. Na przepustki wychodzila wiekszosc osob wiec tez slaby argument. A prawo pracy w tym miejscu faktycznie funkcjonuje chyba tylko na papierze. Ja wiem ze ida swieta ale te kilka osob ktore tak bronia calej tej sytuacji...czy na prawde pare stowek wiecej do premii jest tego warte? Cala akcja byla slaba i chyba kazdy o tym wie. Nie mowiac juz o tym ze chyba nikt nie chcilaby byc tak potraktowany. Jak sie ma cos do kogo prywatnie to sie wyjasnia prywatnie np. na Jaswilach. A nie odstawia takie cyrki.

Jezus
@Gumiś

Ja na twój za dużo się nasłuchałem Radek wporzadku był i pieniądze pożyczał i woził autem. A wy tylko kłóciliście się o kasę. Bo Radek po 5 netto zarabiał? Ostatnio tak mało dostał a nie chodził ze względu parszywego Jarka gdzie on sobie zabieral i nad morze z (usunięte przez administratora)jeździł

Jezus
@Archimedes

Co ty (usunięte przez administratora) pitolisz. Radek pracował we wszystkie soboty a to że nie chodził potem to wina Jarka. Bo jarkowi trza było nad morze jechać z kochanką. Ale jego kamila to ocho glupia jak i jarus. Pozdro jarus twój były pracownik. Zaraz prawie hehehe Zazdrośni z zpo!!! Bo radzio zarabiał po 5 netto hehe

Spaw
@Gumiś

A ja ci zadam tylko jedno pytanie, czy brygadzista faktycznie mogl dopuscic sie yego czego sie dopuscil w trakcie pelnienia obowiazkow sluzbowych? Pomijajac juz fakt iz nie moze on podejmowac samodzielnie dzialan rekrutacyjnych bo od tego jest dzial HR. I prywata nie ma tu nic do tego. To jaki Radek byl to jedno, ale faktycznie, sa pewne granice i zasady ktorych sie powinno trzymac bedac na danym stanowisku. W przeciwienstwie do niektorych Radek nic przeciw prawu pracy nie zrobil, mimo iz moze i byl jaki byl ale tez nie kazdego sie da lubic. I nie ma co bronic tego, co na obrone nie zasluguje, bo kazdy wie jak w tej firmie jest, no chyba ze sie cos zmienilo. Trzeba byc obiektywnym i w sumie to brawo ze ktos w koncu postanowil sie postawic i napisac prawde. A komentarz napisany kulturalnie, bez wywlekania jakis wiekszych brudow, wskazuje na nieprawidlowosci wiec nie rozumiem skad te wasze komentarze. Ja sam tez bym nigdy t nie wrocil

@Dar

Wszyscy tutaj komentują Radka bo zarabiał po 5 netto a wszyscy tutaj to alkoholicy (usunięte przez administratora)że spawaczow Ale żaden z nich z tych cwaniaków do niego nie podszedł i nic nie powiedział bo Radek ich gasił od razu. Jakoś go wyzywali ale tak dopie.... Że każdy potem nie wiedział co odpowiedzieć. Bo nie umieją myśleć. A on jako jedyny myślący. Dobrze że się zwolnił. Plus z tego co wiem poszedł z cvezeby nagrać Jarka a nagranie jest

Spawacz
@Grzechotnik

On co najmniej jak musiał to chodził a ty sobie chodzisz jak chcesz bo myślisz że jesteś (usunięte przez administratora) On co najmniej coś zarobił. Gdzie brygadzista i kierownik mniej zarabiali. A wyzywać was to powinno się codziennie. Chwała dla radzia !!!

Deli
@Grzechotnik

To nie usprawiedliwia zachowania brygadzisty, tak czy owak. Juz nie mowiac o tym co sie tam ostatnio z jednym odwalilo...wiec nie wyjezdzaj teraz z toksyczna osoba, bo jaka by osoba nie byla zaklad pracy to zaklad pracy i prawo pracy tez obowiazuje, tak czy nie? ;)

Spawacz
@Gumiś

A jakos rzeczy nadal znikaja. A on tam nie pracuje to co ty robiłeś to na niego zwalasz?

Nn
@Archimedes

No jak sie korektoruje regularnie listy obecnosci to pozniej tak to jest. A z komentarza wyzej wynika ze on zostal na ta rozmowe zaproszony a nie ze blagal o robote i jeszcze wszedl na zaklad pracy no to cos nie chalo . Bez sensu taka osobe z cv zapraszac skoro niby tak bylo. Praca to nie moejsce na prywatne porachunki

Spawacz nr 2
@Gumiś

Ty wstydu nie masz. Czemu tak o nim piszesz? Jakoś on nikogo nie wyzywał. Schizofrenię macie. Repremenda od pani z hr zabolała Jarek? Pozdrawiam i widzimy się jutro z cegła

Rek
@Grzechotnik

Jak tak przeczytałem wszystkie komentarze to rowniez te starsze nie sa zbyt pochlebne jesli chodzi o prace w tym miejscu. Widze ze ktos postanowil dochodzic swoich praw i wylala sie fala blota. Pytanie wiec czy to problem w tej osobie czy w firmie. Jakies opowiesci ze go kobieta zostawila...a co do ma do calej sytuacji? Jesli faktycznie ten brygadzista zrobil to co jest opisane to ewidentnie zlamal zasady i powinien poniesc konsekwencje i tyle w temacie

@Radzii

W koncu ktos to powiedzial, BRAWO!!

JAROSLAW
@Radzii

Jeszcze raz wszystkich przepraszam za te wpisy, firmę i pracownikow z dzialu że zawiodłem i główne poszkodowanego..

Cześć czy ktoś z osób aktualnie pracujących mógłby powiedzieć coś więcej jak się pracuje czy trzeba chodzić na zmiany ile dają na początek i ile godzin się pracuje. Póki co mam pracę ale zastanawiam się nad zmianą ale nie chce znów wejść w (usunięte przez administratora) A no i najważniejsze czy z szefostwem faktycznie tak ciężko się dogadać. W okolicy mówią że sporo ludzi się przez nich zwolniło. Będzie wdzięczny za każde info.

Guest1234

Kierownicy to frajerzy A dyrektorzy są jeszcze gorsi, w dobie korona wirusa, nikt z nich nie patrzył na zagrożenia zdrowia, przyczynili się oni do szerzenia epidemii i narażania zdrowia i życia pracowników, sami brali zwolnienia żeby się uchronić a do mnie i moich kolegów z pracy padały teksty ,, chcesz tu dalej pracować,, dla mnie chamstwem jest ich postępowanie. Mam nadzieję ze ktoś ich za to kiedyś rozliczy, SLEPSK I PRODUKCJA ZA WSZELKA CENE, Do tego jeżeli będziesz nowy przez minimum pulę roku będziesz JEB+×Y z kasy , no chyba że masz jakieś względy w dyrekcji.

Tak
@Guest1234

W końcu ktoś prawdę napisał co się tam dzieje.Dziekuje Bogu że tam już nie pracuję.

Danuta
@Tak

Brzmi to nad wyraz poważnie, że aż samemu Bogu dziękujesz w takiej sytuacji. Czyli potwierdzasz dosłownie wszystko z tego, co on napisał? Jak długo w czymś takim wytrzymywałeś?

Co sądzicie w tym miejscu o pracy biurowej? Warto aplikować? Jak atmosfera i ludzie?

A macie lodówkę pracowniczą ?

Naprawdę?

Witam. Aż tak źle jest w tym slepksu jak mówią w Augustowie?

Ola
@Naprawdę?

Bardzo źle, zdecydowanie odradzam współpraca że slepskiem

Jarek

Szkoda zdrowia i czasu na ten (usunięte przez administratora)

Montaż

Szkodliwe warunki pracy, gęstość pyłu w powietrzu jest bardzo duża , dużo poprawek po rzeźni i po laminacji, chodzi mi o źle powiercone otwory oszlifowane wkładki wystające włókna maty kaleczace szpele, sami wiele razy upominalismy się o poprawki lecz to nie działa, problemy dalej są, za robienie poprawek po innych nikt nie chce płacić wieczne pretensje,

Aleksandra

Osobiście odradzam, ja po roku przy laminacji mam problemy z drogami oddechowymi i problem z zębami, gra nie warta świeczki.

Klaudia

To prawda ze kłamią na premii?

Zdecydowanie odradzam podejmowanie pracy w tym (usunięte przez administratora) byłem okradany co miesiąc z premii, na rzecz pupilkow kierownika, do tego dochodzą szkodliwe warunki pracy, nie dogrzane hale, specyficzne miejsce pracy chodzi mi o klimat, między innymi chodzi mi o kliki. Nawet za 4000netto nie opłaca się tu być że względu na szkodliwość i atmosfere, moje średnie wynagrodzenie to niecałe 3000pln to jest średnia z 3 lat, tak że zastanówcie się czy warto pchać się w (usunięte przez administratora)

ikar

Czy ktoś pracuje tu i dojażdża z Olecka.?

Ofiarą mobbingu i kurestwa
@ikar

Znajdź sobie normalną pracę i nie słuchaj(usunięte przez administratora) że zarobisz tu więcej niż 3300 netto, za takie pieniądze nie opłaca się pracować w tej chemii i dziadostwie, (usunięte przez administratora)A gdzie nie spojrzysz tam rączka rączka myje

Edek

Z moich doświadczeń wynika że nie ma tam takich

Ola
@Edek

Bo pewnie jesteś jednym z nich

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Dziku

Warunki są dobre, brakuje tylko szkodliwego, z premiami i brygadzistami są duże problemy, dużo układów, które bez znajomości Cię wygryzą jak nie będziesz chciał sam na nich zap*erdalac, swoje tam przerobiłem, widać tam też układy (usunięte przez administratora) no i więcej niż 5 nie zrobicie (usunięte przez administratora)was, nawet jak zrobicie roboty za 15, ludzie mówią że to rozporządzenie szefa, niebwiaże na długo swojej przyszłości z tym miejscem.

Co jaki okres czasu w Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski można ubiegać się o podwyżkę?

Dilo

Jak podniosą najniższa krajową

AM

Na produkcji stawkę zasadniczą podnoszą przy podpisywaniu każdej kolejnej umowy, a w biurze, to kwestia widzimisię przełożonego.

Zostaw merytoryczną opinię o Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski - Augustów

• Jak się pracuje w Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski?

Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk Józef Wiszniewski