Opinie o Leasing Polski Sp. z o. o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Leasing Polski Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leasing Polski Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leasing Polski Sp. z o. o. w Gdańsk

Czy w Leasing Polski Sp. z o. o. występują paczki/bony świąteczne?

A ile wynoszą te premie? +300 zł netto czy można liczyć na coś lepszego? Właśnie szukam pracy, a zajrzałam tutaj, bo podobno atmosfera jest w porządku i są benefity.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Leasing Polski Sp. z o. o.?

widełki
@Oluś

Widełki podstawy są różne, dużo zależy od Twojego doświadczenia na danym stanowisku. Jeśli jesteś początkujący w sprzedaży i nie masz doświadczenia, logiczne że dadzą Ci mniej, niż człowiekowi który ma już doświadczenie w branży. Jeśli chodzi o premie, są tez zależne od Twojej skuteczności w sprzedaży. Mogę powiedzieć że są bardzo dobre, doradcy nie narzekają.

87 Nowy wpis

Raz w roku jest impreza integracyjna z noclegiem w hotelu + Wigilia

Tak Nowy wpis

Tak jest co roku impreza firmowa (wyjazd z hotelem) i wigilia firmowa. Dodatkowo na różne dni "dzień kobiet" itp. przyjeżdża budka z jedzeniem.

Oluś Nowy wpis
@Tak

I każde stanowisko obejmują te dodatkowe atrakcje? Bo ja akurat byłabym chętna na etat specjalisty ds. leasingu, tylko że rekrutowali rok temu.... Oprócz podstawy, której oczywiście nie podano, oferują atrakcyjne premie. Czy mógłby ktoś jasno i konkretnie przedstawić te kwoty? Nie lubię takiej tajemnicy wokół zarobków.

widełki Nowy wpis
@Oluś

Spoko atmosfera

Niezłe zarobki nie można narzekać. Atmosfera raczej przyjazna, fajne godziny pracy.

@Spoko atmosfera

O jakim stanowisku piszesz? I może określisz bliżej te "niezłe zarobki"? Jesteś w stanie podać widełki? Dodatkowo, w jakich godzinach się pracuje, że nazywasz je "fajnymi godzinami pracy"? Liczę na odpowiedź, bo myślę nad aplikacją.

@pracownik

Każde stanowisko u nas w firmie jest tak samo ważne. Dużo zależy od Twojego doświadczenia w danej dziedzinie. Zarobki są na dobrym poziomie. Firma otwarta jest od 7 do 17, więc w tych godzinach pracujemy po 8h.

Jakie wartości są cenione w Leasing Polski Sp. z o. o.?

Aka

Jak pracujesz masz normalną fajną wypłatę a praca w fajnej atmosferze.

Znalazłem ogłoszenie, że firma szuka stażystów w dziale księgowości. W ogłoszeniu jest mowa między innymi o "dyspozycyjności przynajmniej 3 dni w tygodniu przez okres 3 miesięcy". Czy chodzi o minimalny czas, jaki trzeba przeznaczyć na pracę? Czy może o ewentualne delegacje i gotowość do pracy poza siedzibą firmy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Leasing Polski Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jest ok

Mila atmosfera w pracy i zarobki w miarę ok

Jest ok premie dobre, trzeba sie narobić ale idzie zarobić

Czy w Leasing Polski Sp. z o. o. występują paczki/bony świąteczne?

Przyjaciel

Jak sobie kupisz to będziesz miał,nie licz na paczki i bony-nie ten pracodawca

Grudcar

Chron i bron znajdz firme a wszystko powiem

Również pracownik
@Przyjaciel

Nie prawda dostaje się premie na konto na święta i dzień dziecka (jeśli się takie ma).

Ciri

Parę lat temu nie było, teraz są. Chyba wypowiadają się osoby, które już długo nie pracują.

@Ciri

W jakiej wysokości są te premie? Zależą jakoś od dochodu czy jednakowo dla wszystkich wypłacają? Jakieś inne benefity są tutaj jeszcze?

Ok

Dobre ceny za leasing aut, mozna dostawc nawet z długami

Polecam!

Szybko uzyskałem korzystny leasing

Robercik

Kto pracuje to raczej zostaje na dłuższy czas

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Leasing Polski Sp. z o. o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Nikola

Ale rotacja jest tu duża czy nie? Jak już ktoś rezygnuje to z jakichś prywatnych powodów czy z powodu warunków pracy? Pytam bo szukam czegoś stabilnego i mnie ciekawi czy podwyższają tu regularnie pensje i czy atmosfera ok.

Karol
@Nikola

Osobiście pracuje tu dłuższy czas, nie narzekam. Kasa jest dobra, atmosfera ok. Wiadomo swoje trzeba robić.

@monia
@Karol

Jak długo tu pracujesz

Ciekawa

Jaką pensję dostaje tu Windykator - Negocjator Terenowy?? Obecnie trwa proces rekrutacyjny i oferują kontrakt b2b. Ale nie ma info o kasie. Więc ile można zarobić pensji i jakie dodatki finansowe dochodzą?

@Ciekawa

Wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne, za wszystko płacisz :samochód ,telefon itd ,weksel podpisujesz oraz udział własny w razie kolizji pojazdem, kierowniczka odklejona od świata rzeczywistego ,Multisport i ubezpieczenie na życie ale na słabych warunkach dla b2b,na więcej nie licz,zarobki nie powalają ,ile zrobisz spraw tyle zarobisz

@Ciekawa

A i jeszcze jedno, piszesz jako Ciekawa,jeśli jesteś kobieta to nie współpracują z kobietami na tym stanowisku ,zatrudniają byłych policjantów zaawansowanych wiekowo

Przed laty pracowałem w tej firmie. Po wpisach widzę, że nic się nie zmieniło. Nadal to samo (usunięte przez administratora) Żeby liznąć temat leasingu może i warto spróbować, ale relacji z klientami się tutaj nie wypracuje. A te wpisy rzekomo zadowolonych klientów należy wsadzić między bajki gdzieś między Reksia i Wodnika Szuwarka. Żaden autoryzowany salon nie współpracuje oficjalnie z LP, zawsze to była instytucja gdzie trafiał klient który zdolności nie miał nigdzie czyli znikoma ilość. Jako przedstawiciel terenowy, absolutnie odradzam, to strata czasu będziesz u wszystkich jak pies, któremu się rzuca obgryzioną kość. Na miejscu w biurze jak klient sam dzwoni, ok można popróbować, ale wierzcie mi w CV wzmianka o LP nie zawsze będzie odbierana dobrze.... O czymś to świadczy.

Ilona

jeśli chodzi o pracę jako mobilny rzeczoznawca to w praktyce jak ona tutaj wychodzi? Też potencjalne średnie zarobki by mnie interesowały, bo w sumie to w ogłoszeniu ich nie opisali. Opowie ktoś o pracy na tym stanowisku coś więcej?

Kandydatka

Ile wynosi podstawa na stanowisku specjalista ds. Leasingów? Widziałam ogłoszenie na pomorskie, zastanawiam się nad aplikowaniem. Jak wygląda kwestia premii? System premiowy jest od razu czy dopiero po okresie próbnym? Z góry dziękuje za odpowiedz

Czy w Leasing Polski Sp. z o. o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

pracownik.lp

Zależy od stanowiska. Część pracowników współpracuje na podstawie B2B.

@pracownik.lp

i jakich stanowisk to dotyczy? Opłaca się pracować z taką formą zatrudnienia?

Dla osób które chciałyby zacząć prace w firmie Leasing Polski: Atmosfera rodzinna, jeśli masz problem to dostaniesz pomoc. Zarobki? Sądzę że to sprawa indywidualna, ja jestem zadowolona chociaż nie pracuje na jakimś wyższym stanowisku. Godziny pracy: od 7 do 17, zależy na jakim stanowisku chciałbyś być. (8h) Jeśli chodzi o rozwój to są możliwości jak w każdej firmie. Mi pracuje się tu dobrze, moim poprzednikom również (przynajmniej tak mówili). Tak na prawdę jeśli sam sie nie przekonasz to nie będziesz wiedział. Opinie zawsze będą pozytywne i negatywne, każdy szuka czego innego w życiu. Dla mnie ważna jest stabilność firmy żebym nie musiała się martwić szukaniem innej roboty, a w tej firmie to dostajesz. Pozdrawiam.

Ilona

Dzięki za aktualną opinię. I racja z tymi opiniami, bo widziałam że pisali raz tak raz tak... Odnośnie rozwoju tylko to skoro taki jak wszędzie to szkoleń raczej brak?

pracownik.lp
@Ilona

Najwięcej szkoleń otrzymuje dział handlowy. Jeśli natomiast chcesz odbyć jakieś szkolenie we własnym zakresie i jest ono związane z twoim stanowiskiem, to firma finansuje część kosztów.

Czy jest możliwość pracy w Leasing Polski Sp. z o. o. na część etatu?

Ivy

Większość osób jest na pełen etat, ale zdarza się.

Mikołaj
@Ivy

A jak z grafikiem? Jest elastyczny czy godziny pracy stałe? Bo jeszcze studiuję zaocznie i dobrze by było jakby był ruchomy czas pracy.

hot
@Mikołaj

Można się dogadać.

Katarzyna
@hot

nie jest ciężko się dogadać ?? :)

@hot

Tylko z grafikiem czy w innych sytuacjach też na rękę idą?

Oj oj oj

I po co tak odrazu na początku sobie szkodzić? Jeszcze tyle opłat przed Panią i kolejne koszty dodatkowe będą naliczane???? Trzeba było iść do bankowego leasingu, a teraz płacz i płać

Przyjaciel

Zgadzam się z opinią w pełni ,lepiej omijać tę firmę z daleka

Aleksandra

Płacę na czas, a problemy i tak są.

@Aleksandra

A długo Pani ma już umowę i jak długo jest jeszcze do końca umowy?Może mogę w jakiś sposób pomóc?

Oj oj oj
@Aleksandra

To źle, trzeba przed czasem. Na czas to już za późno. Każdego 1-go kasa musi być u nich na koncie, nawet jak fakturę wystawią później. (usunięte przez administratora) doradca mówił, że dostałem harmonogram przy umowie i mam wg niego płacić, a nie czekac na fakturę. A dla mnie to zwykłe naciganie klienta, jakby nie mozna bylo ustawić innych terminów płatności. np na 20-go

Przyjaciel

Widzę że niekorzystne komentarze na temat L.P w dziwny sposób znikają, Pani nie ostatnia została (usunięte przez administratora) przez tę firmę

Jazz
@Aleksandra

Tak...z pewnością... Płaci Pani na czas a koszta fejkowe są ? Co za bzdura!

Jazz
@Oj oj oj

Czego tu nie rozumieć ??? Płatność wymagana 01 każdego miesiąca. Robisz przelew w czasie i jest ok. Płacą z opóźnieniem a później zdziwiona Iwona. No faktycznie :D

Mikołaj
@Jazz

Często są takie poślizgi z wypłatą czy zdarzyło się tylko kilka razy? No i ile dni po terminie? Bo jak 2-3 to chyba nie ma co aż tak narzekać?

@Jazz

Oczywiście, że płacę bo nie wiem czy Pan wie, że jak się cokolwiek pożycza to trzeba to oddać. Ukryte koszty są i to co chwilę. Okłamywanie od samego początku. Pracownicy opowiadali bujdy, a że wcześniej nie miałam do czynienia z krętactwem to wyszło jak wyszło.

prawda

Bzdura. Jesteś pani kłamczuchą i zwykłym trolem internetowym. Po co pani pisze nieprawdę i miesza na forum jak nie zna faktów. Jest to bardzo przykre.

@prawda

Co za debilizm na tym forum. Siedzi jakiś człowiek przed ekranem i wmawia mi, że nie wiem co się dzieje dookoła mnie. Otóż muszę zasmucić pana/panią i z przykrością stwierdzić, że wszystko jest prawdą.

Leasing Polski Sp. z o.o.

Leasing Polski Sp. z o.o. nie autoryzuje pojawiających się na tym forum wpisów. Osoby podające się za pracowników lub byłych pracowników Leasingu Polskiego działają bez wiedzy i na szkodę firmy. Nie akceptujemy takiej formy komunikacji z Klientem. Unikamy także odpowiadania na anonimowe wpisy na forach internetowych. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

@Leasing Polski Sp. z o.o.

Można liczyć ze strony "pracowników" firmy na odpowiedzialność za wypowiadane zapewnienia i ich zgodność ze stanem faktycznym? Wspominano na forum o ukrytych kosztach, jak to wygląda w rzeczywistości, bo czytając powyższe wpisy mam wątpliwości, czy skorzystać z usług firmy?

S-T
@Michał

To co pisze Pani Aleksandra to totalna bzdura. Współpracujemy z Leasingiem Polskim od 7 lat, mamy na dzień dzisiejszy podpisane 10 umów więc dobrze znamy tą firmę. Płatności owszem jest na 1go każdego miesiąca ale FV zawsze są na mailu wcześniej więc nie wiem jaki ma Pani problem żeby opłacić 1go? Poza tym polecam tą firmę - wszystko jest czytelne i przede wszystkim jest znakomity kontakt!

Trafiłem na tę stronę przypadkiem i dziwią mnie negatywne opinie. Na co dzień wszyscy są uśmiechnięci, mili, a atmosfera jest przyjazna. Fajne jest to, że większość osób jest ze sobą na "cześć" / na "Ty".

Zuzanna

Wiesz, ile ludzi tyle opinii, dlatego też wpisy trzeba brać na dystans i samemu weryfikować informacje. Super, że atmosfera jest fajna. A jak zarobki? Też w porządku?

Thor
@Zuzanna

Jest w porządku. Wiadomo inflacja też robi swoje, ale jakieś podwyżki w tym roku były. Najważniejsze, że praca jest stabilna i nie ma stresu, że firma się zwija. Poza tym atmosfera jest bardzo dobra, a różne mam z tym doświadczenia...

@Thor

To fajnie, że jest tu taka stabilność. A macie jakiś system premiowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Leasing Polski Sp. z o. o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Leasing Polski Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leasing Polski Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leasing Polski Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leasing Polski Sp. z o. o.

Leasing Polski Sp. z o. o.