WHITE DUCKY SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o WHITE DUCKY SP. Z O.O.

admin 2015-07-31 20:04
Wiesz czy w firmie WHITE DUCKY SP. Z O.O. możliwe są podwyżki? Jak szef zapatruje się na dodatkowe premie? Czekamy na Twoją opinię!
kaczka 2015-12-08 14:19
polecam
Marek 2015-12-13 22:29
Jedna z najlepszych agencji reklamowych w Poznaniu. Zgrany, otwarty zespół w którym każda osoba jest wyjątkową indywidualnością. Właściciel firmy inwestuje w swoich pracowników poprzez różnorakie szkolenia i certyfikaty. Polecam gorąco ;)
Adam 2016-01-29 18:52
Zdecydowanie nie polecam! Wyścig szczurów, wykorzystają i wyplują a Stach to w ogóle jakiś krętacz:( do tego programiści zupełnie nie wiedzą co robią, beznadzieja, nie polecam!
m_arta 2016-02-07 19:29
Zawsze inspirujący, zawsze w digitalu i zawsze w trendach. Go Ducky!
Aggy 2016-09-21 21:45
Jedna z niewielu agencji w Poznaniu z taką ciekawą, wieloszczeblową rekrutacją. Jeżeli chcesz się rozwinąć, rozwiniesz się, jeżeli nie, spędzisz miło czas i poznasz fajnych ludzi. Long story short: to taka idealna pierwsza praca, aby się nie sparzyć i nie przerazić tym, co Cię czeka w przyszłości.
Mino 2016-09-23 23:18
No też tak uważam, że agencja jest w porządku, jedna z niewielu jak mówisz, która naprawdę dba o pracowników
Majki 2017-01-11 14:00
Czy w White Ducky w końcu godnie płacą, czy nadal pracuje się u nich charytatywnie?
niejestemrobotem 2017-02-04 00:59
Parę miesięcy temu jeszcze charytatywnie. Jak teraz, to niestety Ci nie odpowiem, bo zarabiam już normalniej gdzie indziej.
Ana 2017-02-08 11:18
fajny skład i naprawde dobra miejscowa do pracy! w porownaniu do innych firm tego typu - atmosfera jest przyjazna, a projekty ciekawe. polecam.
Zostaw swoją opinię o WHITE DUCKY SP. Z O.O. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WHITE DUCKY SP. Z O.O.