Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Aktualność
Dzień dobry,
miło nam przywitać się z Wami na naszym oficjalnym profilu w portalu GoWork.pl
Dziękujemy za duże zainteresowanie naszą firmą.
Postaramy się wykorzystać to miejsce do komunikacji z Wami.

Prosimy o przemyślane wypowiedzi na forum, odnośmy się do siebie z szacunkiem i szczerością.
Opinie które wykraczają poza regulamin serwisu będą archiwizowane przez administratora.

Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach :
Jeśli chcecie porozmawiać - 32 608 90 95

Do zobaczenia! :)

UV Nowy wpis

Cześć wszystkim, jesli ktoś pracował lub pracuje na stanowisku paletowego, dajcie o sobie znać. Ile płacą za prace w systemie 4brygadowym, co z dodatkiem za nocki. Nie wydaje mi się, żeby praca była trudna, ale może mają jakies wysokie normy i czasem jest ciężko.. jak nie mam racji to niech ktoś mnie poprawi ;) Pzdr

nowy

dzień dobry chciałem się zapytać o rekrutację na pakowacza ciastek, chciałbym sobie dorobić, ale kończę studia i mam pare zajęć w tygodniu i się zastanawiam czy jest opcja na niepełny etat i w tym wypadku raczej umowa o pracę/ zlecenie

Marlita
@nowy

W takim wypadku pewnie na zlecenie, tak jak tymczasowi mają. Ale nie mamy co gdybać, tak naprawdę najlepiej by to było skonsultować z firmą bezpośrednio. W sezonie może się przydać dodatkowa pomoc, więc niewykluczone, że się uda

nowy
@Marlita

o super dziękuje za odpowiedź, tak zrobie, ale jeszcze się tak przez ciekawość zapytam o benefity jak z nimi stoicie?

ciasteczko
@nowy

mamy multisporta, bony świąteczne no i dla mnie kursy językowe są najbardziej znaczące angielski- podstawowy żeby się w świecie odnaleźć i niemiecki to jako dodatek jak dla mnie, fajnie że takie rzeczy są finansowane przez pracodawcę bo poziom jaki wyniosłem z szkoły to był równy zeru a tak to moge za darmo się uczyć

Beata
@ciasteczko

dla kogo te kursy językowe nic mi nie wiadomo

@nowy

Cześć, dziękujemy za pytanie. Zatrudniamy na umowę o pracę na pełny etat.

@Beata

Cześć Kursy językowe są dostępne dla pracowników administracyjnych od których już na początku wymagamy znajomości języka :) Nasze benefity : - paczki i bony - ubezpieczenie grupowe - wczasy pod gruszą - zniżki w sklepie firmowym - Medicover Sport

Ilona
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Czy na te benefity łapią się też ludzie pracujący na umowie zlecenie czy tylko Ci, którzy są na umowie o pracę?

otis
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

trochę nie rozumiem, moglibyście rozjaśnić sprawę: można się zatrudnić bez znajomości języka, bo wysyłacie na kurs, czy ten kurs jest taki tylko doszkalający i trzeba jednak wcześniej ten język znać?

Urszula
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

A na początku wymagacie znajomości języka w jakim stopniu? No i jakiego bo tu coś mowa była i o niemieckim i angielskim...

@otis

Cześć :) To zależy od stanowiska na które aplikujesz Na produkcji nie jest wymagany język. Na stanowiska administracyjne tak a preferowany poziom zawsze jest zapisany w ofercie pracy. Kursy są dostępne dla osób które na co dzień używają języka obcego w pracy aby podnieść ich umiejętności które ułatwią im zadania służbowe - stanowiska administracyjne.

@Ilona

Cześć :) Benefity są dostępne dla osób pracujących na umowę o pracę.

piernik
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

a jeśli chodzi o te zniżki w sklepie firmowym to ile one wynoszą? możesz coś więcej na ten temat napisać, bo jestem ciekaw

Tom
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Dzień dobry chciałem się dowiedzieć Jakie jest wynagrodzenie brutto na okresie próbnym i po okresie próbnym jako pracownik produkcji lub magazynier posiadam uprawnienia na wózek widłowy. Byłbym zainteresowany pracą POZDRAWIAM SERDECZNIE

@Tom

Witam Zapraszamy do kontaktu telefonicznego :)

@piernik

W okresie przedświątecznym pracownicy mają 50% rabatu :)

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

od wysłania cv ile czeka się na odpowiedź zwrotną?

@ciastek

Hej, kilka dni roboczych. ;)

piernik
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Wow, no taakie zniżki to ja rozumiem :) dzięki za info

Nicky

Noo brzmi fajnie

pinokio
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

przepraszam czym co to jest medicover sport?

dobra rada
@pinokio

wpisz w internet przyjacielu

Olo Nowy wpis
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Witam o jakie bony chodzi są to może żywieniowe dziękuję.

Jolanta

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Firma proponuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Na jaki okres się ją dostaje? Widzę, że są tutaj liczne benefity. Dajcie mi znać, czy karty sportowe są opłacone w całości? Bony świąteczne w jakiej wysokości? Poinformujcie, jak to wszystko wygląda.

Nowy wpis

@Jolanta

Witam, wszystkiego można się dowiedzieć na rozmowie o pracę :)

Olo

Czy to prawda ze w tej firmie jest nie mozliwe dostac urlop w lipcu i sierpniu pytam bo jestem zainteresowany praca a slyszalem ze jest z tym problem

Nowy wpis

@Olo

Witam, o niczym takim nie słyszeliśmy :)

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

Witam, warto spróbować i złożyć aplikacje :)

Dzień dobry. Czy nadal trwa rekrutacja na sp. ds. sprzedaży z rosyjskim? Oferta dostepna na Praca.pl a z kolei na stronie Lambertz Polonia jest niedostępna...

@Kandydat

Witam Rekrutacja aktualna :)

Czy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

młody

w porządku ludzie i całkiem fajnie się tam pracowało

@młody

Dziękujemy za podzielnie się dobrą opinią :)

Danuta

Cześć, proszę mi powiedzieć, czy zarobki księgowego są jakoś zależne od tego, czy ma wykształcenie średnie lub wyższe? Ponieważ w ogłoszeniu dozwolone są dwie opcje, z tego co czytam. Jak sie ogólnie finansowo przedstawia sytuacja? Ja mam technikum, ale mam też doświadczenie

ciacho

jak wygląda u was praca w sezonie? bo podobno są miesiące że tak to nazwę: większej produkcji. są zatrudniani nowi pracownicy czy są nadgodziny?

tymson
@ciacho

ja nie pracuje jakoś długo, więc nie wypowiem się jak to w szerszej perspektywie wygląda, ale było przez jakiś czas dużo pracowników tymczasowych jak było dużo roboty do ogarnięcia

tymson
@ciacho

ale czy to jest jakaś cykliczna impreza czy tak sie tylko raz zdarzyło to nie wiem, w każdym razie dobrze że były dodatkowe ręce do pracy

tytan
@ciacho

No produkacja ( taka wieksza) charaktryzuje sie tym ze sa okresy o zwiekszonym nakladzie pracy- zupelnie normalne. Ja akurat nie pracowale w tym dziale, ale jest to zupelnie normane, dla kazdej produkcji

Lamb
@ciacho

A skad informacja o tej wiekszej produkcji btw?

Q10
@ciacho

Z tego co czytam to sa zatrudniani pracownicy sezonowi... ale to nie wiem czy ma to zwiazek z jakims okresem wiekszej produkcji

@Q10

Cześć Pracownicy tymczasowi są cały czas- ale w wysokim sezonie (maj-grudzień) jest ich najwięcej :)

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

na jaki okres czasu zazwyczaj są zatrudniani pracownicy tymczasowi - ile miesięcy?

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

no i jaka umowa im przysługuje?

@kandydat

to pytanie do agencji pracy :)

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

okej, tylko pytanie jak się z nimi skontaktować

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

niestety nie wiem o jaką chodzi

ciekawski
@kandydat

też podbijam pytanie, do jakiej się zwrócić, bo był bym zainteresowany :)

Zofia
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

po takiej umowie tymczasowej z agencji jest szansa na bezpośrednie zatrudnienie u was? Pracownik już przeszkolony, jeśli firma jest zadowolona to rozwiązujecie to w ten sposób?

Umowa zlecenie

WL
@Anonim

Ale to chyba nie za każdym razem to zlecenie jest? to znaczy ja widzę ofertę dla specjalisty ds. logistyki i w tym przypadku normalnie umowa o prace została wpisana. Swoją drogą oferta od trzech dni wisi, ktoś już się nią interesował może? jakie są średnie zarobki?

Pola

Hej ludzie. Jak wygląda praca na produkcji? Chcę zacząć,I ciekawa jestem jacy są ludzie,atmosfera czy mam się czego obawiać? Jacy są brygadziści? Nie boję się cięzkiej pracy ale zawsze jacy ludzie bedą wokół. Czy będę mogła pracować pięć dni w tygodniu? Z góry dziękuje za odpowiedzi:)

@Pola

Mój chłopak pracuje pod firmą, 12 godzin dziennie jeden dzień w tygodniu ma wolny, zarobi fajnie, ale narobi się bardzo

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Urszula

Ma ktoś wiedzę na temat pracy na stanowisku Paletowego? Szukam pracy dla męża... Orientujecie się, czy podczas rekrutacji brane jest pod uwagę doświadczenie pracy w zawodzie? Bo nawet o tym nie napisano... Dodatkowo o co chodzi z dofinasowaniem z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych? Co dofinansowują?

Truda
@Urszula

Na paletowego nie ma raczej specjalnych wymagań.Chęć do pracy powinna wystarczyć. Z ZFŚS można dostać dofinansowanie do wczasów tzw. wczasy pod gruszą. Pod warunkiem zatrudnienia na umowę o pracę.

Norbik
@Truda

A jeśli chodzi o operatora maszyn pakujących? Teraz szukają i robota na produkcji w 4 brygadówce. Trzeba mieć doświadczenie czy przyuczą? Praca bardzo ciężka? Bo słyszałem że po 12 godzin. Da radę wytrzymać?

Posiadam uprawnienia na wózki widłowe i aktualna książeczke sanepidowska

Łukasz
@Piotr

Teraz szukają magazyniera wiec uprawnienia na wózki by się przydały. Jest też praca na produkcji wiec mona sobie wybrać co bardziej pasuje. Ty nadal szukasz tu pracy?

ciastek

czesc przyjmujecie na mechanika lub operatora??

@ciastek

Hej, tak poszukujemy mechaników i operatorów. Można bezpośrednio do nas przynieść cv lub wysłać je na kadry@lambertz.com.pl

Barbara
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

To jak mowa o przekazaniu CV firmie, to mnie ciekawi, czy jak ktoś chce startować na stanowisko magazyniera, to poza Cv powinien przynieść jeszcze inne dokumenty? Mam na myśli np. zaświadczenie od lekarza co do stanu zdrowie itd.?

@Barbara

nie są wymagane inne dokumenty.

Łukasz
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Ok a na pracownika magazynu pewnie trzeba mieć dokumenty na uprawnienia na wózki widłowe? Takie zaświadczenie dobrze jest podłączyć do CV jak się chce aplikować czy dopiero podczas pracy jest to weryfikowane? Firma w ogóle wysyła pracowników na takie szkolenia?

kandydat

Witam, czy podczas rozmowy rekrutacyjnej możliwe jest oprowadzenie kandydata po hali produkcyjnej i pokazanie jak realnie wygląda praca?

Hej, jasne, że tak :)

ciekawski
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

no to super rozwiązanie, a to standardowo tak macie czy trzeba, że tak powiem się upomnieć o taką wycieczkę :)

@ciekawski

Wszystko zależy od planów produkcyjnych danego dnia :) Ale jeśli ktoś wykazuję chęci- to nie ma rzeczy niemożliwych :)

Radny

Chciałem spytać- ile osób obecnie zatrudnionych jest na stanowiskach administracyjnych?

vvv
@Radny

a do czego ta informacja miałaby ci sie przydać, hm?

@vvv

Rozeznanie o ilosci stanowisk np?

zainteresowana
@vvv

to jakiś większy zespół czy raczej mała grupa osób? mają może jakieś przyjęcia teraz do administracji?

@zainteresowana

Widze nie ja jeden jestem ciekawy

@zainteresowana

Szukamy osób do działu sprzedaży :)

asd
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

na jakie stanowiska? jaki zakres obowiązków?

zainteresowana
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

można zapytać gdzie jest ogłoszenie, bo tu w ofertach nie znalazłam..

Litwin
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Rozumiem ze doswiadczenie wymagane?

Lenka

To coś słabo szukasz ;)

Lenka

Na pracuj są

Aktualność
bonita

Hej, widzę że jak odpisujecie tutaj to piszecie sobie cześć, ogólnie taka luźna atmosfera w firmie jest? raczej jesteście wszyscy na ty czy tak na formalnie bardziej?

@bonita

Hej, raczej na Ty :)

@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

To dobrze, bo ja akurat wole bardziej swobodną atmosferę, macie może jakieś przyjęcia teraz?

@bonita

Zapraszam do zakładki z rekrutacją :)

wafelek
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

na ty z szefostwem w sensie?

@wafelek

raczej chodzi o współpracowników według mnie

Lambertz Polonia Sp. z.o.o. w Ruda Śląska szuka pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

ciastek

do przyjęcia trzeba posiadać doświadczenie?

ciastek

trzeba posiadać badania z sanepidu firma na nie kieruje czy samemu trzeba je wyrobić przed rozmową?

@ciastek

Cześć, nie musisz mieć od razu badań z sanepidu, możesz je spokojnie zrobić po rozmowie z nami. Pokierujemy Cię :)

@ciastek

Cześć, tak przyjmujemy też bez doświadczenia. Nasze rekrutacje : https://www.gowork.pl/praca/lambertz-polonia-sp.-z.o.o.;pr Telefon - 32 608 90 95

otis
@Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

trzeba za nie płacić czy są bezpłatne?

dziękuję za informacje

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.