Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

linda

Pozdrowienia dla brygadzistek:Kasi Walczak pracowita i bardzo zorganizowana, Moniki Foik troszkę krzykliwa ale sprawiedliwa i Dominiki z oczkami i paluszkami od cyborga. Z tymi dziołszkami idzie robić nawet 48 godzin non stop.

kika

Co do roboty to nie jest zła jedynie tylko taśma powinna wolniej iść kierownictwo może być brygadzistki nie które są nie sympatyczne jest iedna taka co się wydzziera ale bardzo fajna jest kierowniczka pani Basia spokojna i miła z niej babka jakby wszystkie co tam pracują były jak pani Basia to by się super robiło ale te stare baby co robią przy taśmie to drą się jak głupie jak ktoś źle wsadza ciastka i tak samo na kontroli przecież one po to są tam na kontroli żeby dokładać ciastka lub poprawiać anie wydzierać się kobito jedna i druga ogarnij się nie masz przed sobą guwniarzy żeby tak kogoś poniebierać i się na kogoś wydzierać jeżeli ktoś źle kładzie ciastka to zgłoś do pani kierowniczki to może gdzieś tą osobę przesadzij i będzie szło lepiej anie łazić i się drżyć

SpideR

Pani Irena ( niestety nie pamiętam jej nazwiska ) była Instruktorką w miejscu tej Firmy Lambertz. Wtedy ta firma nazywała się Mężyk Sp. Z O. O. Ktoś kojarzy ? Słyszałem, że trochę Pracowników przeszło do Lambertz :p Stąd pytanie, może ktoś będzie kojarzył ? Pozdrawiam.

SpideR

Witam, Czy tam na Bażantowej, pracuje jeszcze ładna blondynka o imieniu Irena ?

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

Była i miło wspomina zakład produkcyjny

Hm .... zadziwiacie mnie tu na forum ....Pracowałam Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice zwolniłam się sama w sumie odeszłam ale złego słowa nie powiem o Lambertz w Katowicach z początku robiłam pod firmą K&K Krakau i kilka miesięcy i byłam pracownicą Lambertz i za to dziękuję bo nauczono mnie tam samych rzeczy pozytywnych ..... A ci co piszą na forum widocznie mają jakieś kompleksy z ludźmi i z pracą ...POZDROWIONKA dla Lambertz ..... :)

Pracuje

Wszyscy są źli, jeszcze nie widziałam aby ktoś dobrze napisał o nadzor. Jedni dla was lizusi inni dla was Nieroboli. Tutaj przynajmniej traktują nas równo. Nie ma mały duży czarny Polak UK . Wszyscy maja swoje nerwy. Pani Mała Iza - ok Pani Agnieszka - czasem krzyczy ale trzeba Pani Ewa - czasem krzyczy ale jak juz trzeba Pani Basia - czasem krzyczy jak juz trzeba Pani Karolina - ok Pani Beata juz zastanawiam sie czy ma głos bo od paru lat nie było jej słychać kiedy krzyczała No kiedy dawno dawno temu zawsze nawet jak jest chora i widać to zawsze sie uśmiecha i rozmawia i wytłumaczy Pan Dyrektor to samo zawsze przyjdzie przywita sie z wszystkimi na całym zakładzie Przepraszam za bekdy ale jestem chory i nie wykształcony ale widzę pracuje i jest super

bartek
@Pracuje

kto to napisał to osoba która sie podlizuje i chwali ta firme-nawet wiem kto...

linda
@bartek

Nie wszyscy pracownicy zatrudnieni w Lambertz są niegodziwcami.

Syn zatrudnionej

Czytam te opinie od tygodnia, moja mama zatrudniła się w tej firmie. I nie wierze co tutaj ludzie wypisują. Co za beznadziejne komentarze. Podczas obchodu Pani Kierownik wraz z Panem Dyrektorem, moja mama zauważyła że Pani Kierownik to moja koleżanka z liceum. I tak Zastanawiam sie po jakich szkołach są osoby ktore dodają na tym forum komentarze. Takie wpisy właśnie dają obraz wychowania, szacunku jak i wykształcenia. Piszą o atmosferze mama bardzo chwali sobie tą prace, nigdy nie słyszała aby Pani Kierownik wrzeszczała albo krzyczała a pracuje już dość długo.

nieznajoma

Ten zakład to jest jakiś żart. Zacznę może z grubej rury to może skończę lepiej. Więc tak.. Zastanawia mnie jak się odbywa rekrutacja na stanowiska zwłaszcza te wysokie stanowiska bo raczej wydaje mi się że wszystko się odbywa na uśmiechu i pięknych oczkach gdyż rządzi kierowniczka bez wykształcenia? Bardzo fajnie.. poza darciem sie nie wiem czy coś jej dobrze wychodzi ale okej.. Jeśli o kierowniczkę chodzi nic do niej nie mam. Wiadomo jak każdy kierownik musi pokazać swoją wyższość i jest dobrze. zresztą z nią nigdy nie wpadłam w grubszy konflikt więc nie będę się jej czepiać, no chyba że chodzi za co dostała ten stołek.. To akurat bym chciała wiedzieć. Druga rzecz.. kierowniczka, kierowniczką ale jej lizodup jest jeszcze lepszy. Dlaczego tak brzydko? Bo zasłużenie. Potrafi tylko chodzić na kawk (usunięte przez administratora) ludzi i ze swoją asystentką nabijać się z nich. Dobry dzień zdarza jej się bardzo rzadko a czasem odnoszę wrażenie że to ona odgrywa rolę kierowniczki bo przynajmniej tak się zachowuje. Na temat tej kobiety chyba nie mam nic dobrego do powiedzenia. Mam z nią złe wspomnienia i tyle. Bardzo fajne są dziewczyny i chłopak z planowania produkcji. Są całkiem okej zresztą niektóre dziewczyny z działu jakości też są w porządku. Jeśli chodzi o brygadzistki to zależy jakie bo niektóre są fajne. Z brygady czerwonej nie mogę się do nikogo przyczepić. Fajne dziewczyny. Brygada niebieska też fajna - zwłaszcza dwie prawie zawsze działające ze soba brygadzistki. O pozostałych dwóch brygadach nie będę się wypowiadać. Jeśli chodzi o pracę na produkcji to zależy jak na czym bo na niektórych artykułach da sie siedzieć a na niektórych po trzech godzinach odpadają ręce. Ogólnie rzecz biorąc - pracę w tym zakładzie oceniam średnio. Z niektórymi współpracowało się dobrze a z niektórymi to była męka. Dla ludzi słabych psychicznie nie polecam - jest dużo lepszych ofert pracy. W tej firmie głównie rządzą układy, na konkretnych stanowiskach jest rodzina bądź też przyjaciele choć jak ja to zawsze od lizodupa słyszałam że ona z pania kierownik sie nie przyjaźni bo to praca - ale kawkę, herbatkę leci robić zaraz z rana. Super ale przecież ta pani się z nią wcale nie przyjaźni.. a na każde pierdnięcie pani kierownik leci. Powodzenia tak dalej. Ja w każdym razie nie wspominam tego dobrze i nie polecam pracy w tej firmie mimo że niektórzy potrafią zrobić fajną atmosferę bo tych osób jest mało. To już raczej z mojej strony na tyle.

Shada

Pracowałam tam niecały miesiąc, atmosfera paskudna, w palarni obgadywanie kadry kierowniczej z czerwonymi czepkami, wątpliwe wykształcenie brygadzistek, które traktują jak gó*no zwykłych pracowników mających lepsze wykształcenie od nich samych. Tak na prawdę nie jesteś przydzielony do żadnej brygady, rzucają cię po całym zakładzie. Złośliwość brygadzistek sięga do tego poziomu iż gdy pracowałam dłuższy czas np przy składaniu kartonów i nawiazywalam jakies tam kontakty z innymi osobami robiąc to samo, po kilku godzinach gdy to zauważyła zostawałam natychmiast przeniesiona gdzie indziej. Najgorszym jest brak rękawiczek, nożków itp.. po całym dniu składania kartonów skóra jest tak poobdzierana że nie da się nic potem robić. Widziałam jak niektóre osoby musiały nosić ręcznie palety oczywiście bez rękawiczek albo otwierać w super hiper szybkim tempie metalowe pudełka paznokciami z których potem się im krew lała. Maszyny często sie psują z powodu tej szybkości, za co często są obwiniani pracownicy "że niby coś tam źle ktoś zrobił", a i tak już ponoszą dużą karę w postaci nadgodzin i zapierdzielu jak coś się zepsuje, albo foliarka zgrzeje źle 3 palety i trzeba wszystko jeszcze raz przepuścić przez taśmę.Nawet Ukraińcy i to mężczyźni mają problemy by wytrzymać to co się tam dzieje i odchodzą po max 2 miesiącach... Kolesiostwo -> Brak wykształcenia kadry -> Pozwalanie sobie na wszystko i gnojenie -> Zła atmosfera -> Niechęć ludzi do pracy -> Odchodzenie pracowników -> Tworzenie się złych ale prawdziwych opinii -> Zwiększanie norm by być konkurencyjnym -> Przemęczenie pracowników -> Szukanie bez przerwy od 7 lat pracowników w agencjach -> Zatrudnienie na poziomie 60% możliwości zakładu i ciągle maleje Mam nadzieję, że niedługo zamkną ten (usunięte przez administratora) na kołach.

Uważajcie

Hejka uważajcie bo Każdy wpis jest szczegółowo sprawdzany , wszyscy co piszą nie prawdę bedą mieli problemy. Obczernianie ludzi, prace, zakłady pracy. Na wszystkich portalach rożnych Zakładów Pracy w Polsce to samo, Dlatego sie juz za to wzięli zaostrzone zostały przepisy i nie podarują nikomu. Życzliwy

dawny pracownik

Hejka. Pracowałem tam lata temu. Przez prawie 2 lata. Powiem tak-należałem do grupy którzy pracowali pod pewną agencją która miała dziadowskie umowy. Ja sobie nie dawałem żeby ktoś po mnie jechał. Stawiałem się i miałem spokój. Dużo było takich osób jak ja. Ale jak zarobki były małe i odwołania to rzuciłem to- powiem tak: pracować to szło w tym zakładzie-najgorsza to była linia 6 taka szybka. Ja byłem na wykładaniu ciastek i nie rzadko byłem sam na całą linie. Tak było kiedyś. Trzeba mieć stalowe nerwy i odwagę żeby nie dać sobie na to żeby ktoś krzyczał po tobie.

kika

Na kierownictwo nie narzekam jak ci nie wychodzi to przyjdzie wytumaczy lub przesadzi gdzie indziej miła jest pani Basia i pani Karolina , a co do ludzi pracowników przeważnie te stare baby są okropne jedna jest stara Chodzi w długiej spudnicy jest okropna nic szacunku do innych a nowych w czerwonych czepkach to gnębi i druga to jest taka sama niby żartobliwa ,a żeczwistości to prawda jest inna jest wrędna fałszywa i nie jest wcale wyrozumiała a co do w białych czepek to są 2 babki miłe z Mikołowa jakby wszyscy takie byłe miłe co tam pracują to by się chciało tam pracować bo robota nie jest zła , ale ludzie są okropnij kierownictwo coś z tym powinnj zrobić . A podwyżka to była już bo miała być od stycznia 2017

krzysiek
@kika

tak jak może być dobrze jak kierowniczka p.beata ma wykształcenie podstawowe i robi dobrą mine do prezesa, a po ludziach jedzie i krytykuje byłom szefową edyte i tylko swojich ludzi zbiera były pracownik

@krzysiek

Pracownik miesiąca. 2017-01-12 20:20:49 Witam. Szczerze ? to ta firma Lambertz w Rudzie Śląskiej, jest psującym się w sobie zakładem. Praca ciężka, bo wszędzie gdzie jest akord i masowy popyt, jest robione wszystko na szybko, by osiągnąć dobry wynik na rynku, gdzie jest ogromna konkurencja. Ale jeżeli chodzi o sam zakład,jako pracownicy, to jest nad wyraz źle. Pracownicy zwracają się do siebie w większości w sposób chamski i bezczelny.Pomiatają nowymi, obgadują starych, udając przy tym przyjaciół. Wiele osób podczas pracy płacze, z czego tyrani mają ubaw i jeszcze bardziej ostrzą nóż. Jak się pokaże, że się jest miękkim, jest się wrażliwym i widzą,że ma się kulturę osobistą, to cię zaczną miażdżyć. Mobbing sięga granic.Pracuje tam wiele kobiet i mężczyzn w wieku nawet 60+ i bez szacunku i pardonu traktuje się ich jak szmaty, przydziela do najgorszej pracy. Do awansu pociągają się rodzinnie i po znajomości. Jedna klika. Odchodzi z tego zakładu wiele wartościowych i kompetentnych ludzi, zostają albo ci, którzy nie mają dokąd iść, albo ci co się chcą chamstwem i gębą dochrapać ,,kariery zawodowej." Pracuje tam wiele osób na lekach, mają poważne zaburzenia psychiczne, alkoholików i ćpunów. Część się leczy, a część niestety nie i jeszcze pozwala się im awansować na brygadzistki/ów. Kto nie wierzy niech spróbuje pracy w tym zakładzie, ale szkoda lat i nerwów. Oczywiście pracuje, pracowało i będzie tam pracować wiele dobrych ludzi, ale oczywiście zbyt wysokim kosztem i będą żałować tego tak jak ja. Za parę miesięcy też odejdę. Pozdrawiam.

Kocham ta praca

No ciekawa jestem kto was tak oczernia ??? , i wszystkie Zakłady w około ??? , i chce tam wrócić. ??? P Edyta ha ha ha historia osoba co tu pisze to g..... wie same wpisy nam mówią o tym ze osoba nie ma pojęcia jak jest teraz u nas A jest naprawdę super !!!!!! Kocham ta prace

Kija
@Kocham ta praca

Dużo zrobili i warunki się bardzo poprawiły. Atmosfera tez jest bardzo dobra. Nie można tak naprawdę jak to mówią w swoje gniazdo s..ć. chcemy pracować to szanujmy to - i szanujmy się nawzajem. A słyszałem że mają już i tak wykupiony program że namierzają tych co tutaj piszą :) NIECH ZNAJDA bo ci co tu piszą i oczerniają nie maja co robić i wymyślają historie jakie chcą Obłudnicy niedouczeni i żmije zjadliwe !!!!

@Kija

Słyszałem ze Już maja jakieś nr IP Teraz tylko czekać na wezwania.

Kocham ta praca

Pierwsze wezwania już są !!! Wiec nareszcie zrobią porządek !!! Zrobiliście sobie z tej strony jakieś prywatne bolączki wszyscy jesteście niezrównoważeni psychicznie i macie problemu sami z sobą Niech wam utrza w końcu wasze pewności ze nic wam nie zrobią

Olvido
@Kocham ta praca

A co mogą zrobić ? Zwolnić.Wielka mi rzecz ! Przynajmniej psychika odpocznie .Na takim kiczowatym zakładzie świat się nie kończy a wręcz przeciwnie powraca chęć do życia Zwolnienie z tak beznadziejnego zakładu ma same plusy

kato

Przypominam że to jest temat o zakładzie Lambertz w KATOWICACH a nie w Rudzie Śląskiej! A póki co ostatnie komentarze dotyczą Rudy.

kukułka
@kato

Katowice czy Ruda to jeden zakład.W Katowicach nie jest wcale lepiej no chyba,że coś się zmieniło dawno tam nie pracowałam.

@kukułka

To nie jest jeden zakład. Pracowałam w Katowicach później oddelegowano mnie do Rudy i błagałam żeby mnie już tam nie posyłali . Ruda z Katowicami nie może się równać i nikt niecpowiez ze to jest to samo! To nie prawda w Katowicach jest kultura nikt nie krzyczy tłumacza jak ktoś nie umie dobrze pracować. Jak będę mogła to wracam do Katowic Pozdrawiam wszystkich kochająca ta praca.

Misiu

Pracowałem, i nie polecam tej pracy. Nie kierując się złymi opiniami postanowiłem jednak spróbować, gdyż do pracy na której mi zależało nie było jeszcze miejsc. Począwszy od p.dyr to przykre, że pracowników prawie nie zauważa i wchodząc do zakładu nie mówi do nich potocznego ,,DZIEŃ DOBRY" Na piecach wydzierała się na jedną Ukrainkę, że mi szczęka opadła a ta jak niewolnik szorowała brudny kąt. Cała kierownicza kadra nie potrafi nawet jak ktoś zrobi coś źle upomnieć delikwenta na stronie, tylko wydziera się na forum, by wszyscy to słyszeli tworząc przez to istny teatr potępienia ! Pracowników za wszystko co nie wyszło obarcza się winą i wyolbrzymia czyny, a na swoje ręce nie patrzą. Niektórzy to stoją na taśmie i dawno przestało im się już chcieć gadać. Wszyscy pracują ciężko po 12 h. Jak przychodzi wolny dzień to na nic nie masz sił a tu jeszcze rodzinę trzeba obrobić i gdzieś z nimi pojechać. Nie istnieje coś takiego tam jak szacunek wobec ludzi. Obojętnie czy młody czy stary jest człowiek, wszyscy są szmaceni jak popadnie. Warunki to istne średniowiecze , dziewczyny z kademy noszą w metalowych wiadrach czekoladę , którą przez 12 godzin wlewają do dekoratorki,że im kręgosłup pęka. Jak pomagałem im z wiadrami na linii nr 4 to mi uszy pękały z hałasu a one tak całe 12 h tak stoją i nie mają tam nawet zegara ani okien, nie mówiąc jak tam jest gorąco a nie można nic pić do przerwy. Skarżyły się , że dla kobiety miesiączką tam to jest męka. Zaczniesz pracować, w palarni zaraz ci powiedzą który to Jabol, która jego konkubina i powiedzą to osoby które im do d... wchodzą .Ich bliskie koleżanki plotkary. Taka obłuda. Dowiesz się której brygadzistce dziecko umarło, że od niej chłop odchodzi. Co kto zrobił lata temu źle nowy pracownik wie od zaraz. Mistrzowie hipokryzji ! Jak ci strzeli kręgosłup i idziesz na l4 bo worki z mąką nosisz całe 12 h i inne ciężary, to jest się obgadanym, że się robić nie chce. Chamstwo i pomiatanie ! Ten zakład to nawiedzony dwór.

kukułka
@Misiu

Byłam świadkiem pewnego zdarzenia.Pan kierownik Jabol tak go wszyscy nazywają przyjechał kiedyś na nocną zmianę, tylko po to aby nękać jedną z kierowniczek podobno przyjaciółkę byłej Pani Dyrektor.Akurat nie darzyłam zbytnio sympatią tejże kierowniczki ale jako człowiek było mi ogromnie żal tej dziewczyny.Kojarzyło mi się to z (usunięte przez administratora) i była chwila,że chciałam zadzwonić na policje.Pierwszy raz widziałam coś takiego w swoim życiu .Nie będę opisywać szczegółów bo to jest przerażające.Od tamtego momentu nie widziałam tej dziewczyny w zakładzie pracy chyba zrezygnowała albo zwolnił ją.Nie zapomnę tego zdarzenia do końca życia jak człowiek człowiekowi może zgotować los. jeżeli była nieudolnym pracownikiem to jest inna metoda na rozwiązanie takiego problemu a nie znęcanie się nad człowiekiem.

Pracownik miesiąca.

BABA
@Pracownik miesiąca.

Zgadzam się z pracownika miesiąca.Nie jeden raz płakałam.Na szczęście nie pracuję już.Mobbing,mobbing,mobbing!!!!!!! POZDRAWIAM

wętka
@Pracownik miesiąca.

Tylko płaca nie w akordzie pracujesz za 8zł na godzinę bez dodatku za nocki i święta.Ale to i tak dobrze bo kiedyś ,zresztą nie tak dawno pracowało się za 5zł.W tym zakładzie nigdy nic się nie zmieni na lepsze.Chociaż jest szansa na to aby było lepiej.Wystarczy puścić kilka nagranych filmików. Może wtedy kierownictwo nauczyli byśmy kultury chociaż minimalnej.

byk

Bardzo dużo zrobiły wszyscy w niebieskich podwyżki zdobyły.A reszta dalej haruje za psie grosze.

leszek

Zamiast wydawać pieniądze na program ,zróbcie ludziom szatnie bo w zimie płaszcze poniewierają się po ziemi nie ma gdzie ich powiesić, przeczyście klimę bo woda z nosa ludziom prosto do ciastek leci. A namierzając ludzi ,którzy to piszą nic im nie zrobicie bo ludzie prawdę piszą.Tysiące ludzi przewinęło się przez firmę.Odeszli bo nie wytrzymali presji jaką wywieracie na ludzi. Zwłaszcza ten kierownik z długimi tłustymi wystającymi z pod czepka włosami. Z wyrazami należnego szacunku.

DO PRACOWNIK

PRACOWNIK masz rację. Dużo zrobili i warunki się bardzo poprawiły. Atmosfera tez jest bardzo dobra. Nie można tak naprawdę jak to mówią w swoje gniazdo s..ć. chcemy pracować to szanujmy to - i szanujmy się nawzajem. A słyszałem że mają już i tak wykupiony program że namierzają tych co tutaj piszą :) mnie mogą nie mam nic do ukrycia :) kocham ta firmę i będę w niej pracował. pozdrawiam SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :):):)

PRACOWNIK

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2017r. rok 2016 był bardzo dobry - a 2017 będzie jeszcze lepszy - jeżeli wszyscy będziemy do tego dążyć. Musimy wspierać i szanować naszą kadrę - a na pewno będziemy tak samo traktowani. firma bardzo dużo zrobiła dla nas - może w końcu zacznijmy szanować to co mamy, a nie tylko obelgi tutaj wypisujemy - po co? jeżeli chcemy pracować to szanujmy się na wzajem. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :):):)

Randstad

Bestio!!..co kusisz i rozpalasz moje żądze uśpione,przez Ciebie staje się niegrzecznym chłopakiem,moje myśli owładnięte Tobą,moje ciało rozpalone czeka...byś zawładnął nim,ustami,językiem co spragniony w pot i nektar.Niech utonę w Twych silnych ramionach,niech poczuje Twój kobiecy zapach,wilgotna skórę...chce usłyszeć Twój szybki urywany oddech! Chce słyszeć Twój krzyk ekstazy ,wykrzyczane moje imię! Moje ciało nadal rozpalone,czeka...

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.