Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

kriss

Tyle stron i tylko wyzwiska i kłótnie. Może ktos napisze ile zarabia pakowacz?

agrafka
@kriss

Najnizsza krajowa + premia z wypracowanej normy

justyna

Witam czy jest tam praca od zaraz

Jeroniss

Wydaje mi się, ze teraz jest niezły moment na zmianę pracy, bo bezrobocie na śląsku jest dość niskie a w Katowicach spadło nawet poniżej 2% http://slask-praca.pl/gliwice-a-bezrobocie/.

A kieleckie jakie piękne gdzie jest taki drugi Kra

Stary robolu nie podszywaj się za ludzi z Delic-Polu. Bo to bardzo nie ładnie. Tyś chłopie chyba nigdy nie był na kieleckiej wsi i tak naprawdę nie wiesz gdzie woj.Świętokrzyskie leży.Tam wszystkie bramy wjazdowe pilotem otwierane a Ty nigdy nawet pilota w ręce nie miałeś a i nawet prawo jazdy nie masz.nie rozczulaj się tak nad sobą bo sam sobie spraw (usunięte przez administratora) eś a teraz pretensje do Dziury masz. I jeszcze jedno nie obrażaj ludzi z Świętokrzyskiego. Ty chyba chłopie Lipińczykiem jesteś .A kielecka wieś jest piękna zrób sobie wycieczkę i przekonaj się.

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

Jedensyf!!!

(usunięte przez administratora) Dawno tak firma nie wyglądała, tylko za jej rządów może tak wyglądać !!!(usunięte przez administratora)Zrobiła nam jeden (usunięte przez administratora)na zakładzie!!! Oczywiście ze nic jej nie gadamy bo ona nawet nie słyszy a i nie widzi mowi wszystko dobrze jest Ok !!! A tak serio nic nie jest Ok !!!! (usunięte przez administratora)

W-11

No dalej odpiszcie coś bo dziś mam dzień do ujawniania prawdy.

linda

Kto szanuje ten zakład i prace jaką wykonuje został i nie przeszkadza mu że wróciła Edyta.i nie wepchała się sama na chama jak to piszecie,proponowali jej już wcześniej powrót ale się długo zastanawiała.A wy sami chyba coś macie na sumieniu i boicie się z nią spotkać i nie piszcie głupot za kogoś że wykańcza ludzi!!!!

Pokorny

Tylko jedna osoba może utrzymać ten zakład przy życiu. A mianowicie podjąć rozsądną decyzję. !!!!!!!

wek
@Pokorny

I jeszcze trzy osoby z biura ,które wprowadziły to zamieszanie

Kiedyśtam
@wek

(usunięte przez administratora) Na początku jest ich gar­stka, po­tem sta­je się ich więcej. (usunięte przez administratora) Chcą się do ko­goś upo­dob­nić i stać się czyjąś ko­pią. Tym spo­sobem tracą swo­je praw­dzi­we ja. Jesteśmy świadomi podjętych, decyzji! Każdy odpowiada sam za siebie, nie chcemy z tą osobą pracować !!! Sami napisaliśmy pismo do Zarządu, nie piszcie trzy osoby bo jest nas większość !!! Bądźmy do końca uczciwi, nie zgadzamy sie z decyzją Zarządu wiemy co było, nie damy wiecej się tak traktować , jak przed Laty !!! Mamy szefa który uświadomił nam ze mamy swą godność i zasługujemy na szacunek! Obelgi kierowane w naszą stronę hm? A moze w końcu ktoś spojrzy prawdzie i zastanowi sie co my czujemy ! Jak możemy pracować z osobą która nas zawsze(usunięte przez administratora)!!

W-11
@Kiedyśtam

A co Wy jesteście lepsi? Gdzie była wasza solidarność jak za czasów Pani Agaty ludzie z firmy odchodzili za upokarzanie ich co mam wymienić ich nazwiska?i Nie była to jedna ani dwie osoby tylko kilkanaście Nie pisz mi tylko ,że te osoby się nie nadawały i musiały odejść.Wstyd nikt się wtedy za nimi nie ujął.zresztą nie wiem czy by chciały to były osoby z honorem.A wy jak hieny dbacie tylko o swoje tłuste pośladki wypasione dzięki ciężkiej pracy ludzi z ciastowni i ludzi pracujących na pakowalni.Zachowujecie się jak mafiozy .Dobrze nawet że do tego doszło może w końcu coś się zmieni w tym zakładzie i zmniejszy się ilość poganiaczy bo jak do tej pory było ich za dużo.

A dziś poniedziałek prawda? Gdzie tych 50 Niemców? Ktoś wcześniej pisał że już jadą :-) totalne bzdury ! Teraz wszyscy widzą że to tylko zastraszania żebyś mu dopuścili i przyszło do pracy! My Katowice i Ruda nie poddamy się i będziemy stać przy swoim! I żeby była jasność nie wrócimy do póki ta kobieta tam jest ! Nie chcemy i nie będziemy z nią pracować! !!

obojętny
@pracownik

Część pracowników chce pracować z Panią Dziurą Część nie zwraca uwagi na to kto kieruje zakładem bo i tak wychodzą z założenia że, muszą zrobić to co do nich należy .Tylko nielicznym niebieskim nowa szefowa nie odpowiada więc coś chyba jest nie tak.

Qwink

Moi drodzy. To że pani E.D wróciła do firmy to decyzja zarządu i jej. Nie powinniście się w to wtrącać tylko zaakceptować i pracować dalej. W razie problemów ingerować. Jak sami piszecie narazie się nic nie dzieje więc w czym problem. Przeszłość jest przeszłością. Teraz jest teraz. Być może wszystko będzie wyglądało całkowicie inaczej. Osobiście uważam że osoby strajkujące zazdroszcza pani dyrektor jej dokonań.. Doświadczeniem i ciężka praca doszła do miejsca w którym się znajduje.. Ciekawe czy jakby któryś z was miał pod sobą tylu ludzi i tak ogromne obowiązki nie musiałby krzyknąc? To nie jest żaden mobbing tylko mobilizacja. W każdej firmie się to zdarza. Jak to mówią wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Firma jak każda, szef równiez. Więc skończcie wymyślać tylko weźcie się za pracę a kto wie może wy równiez osiągnięcie sukces jak pani Edyta. ☺️

Ruda i Katowice
@Qwink

Pięknie napisane, lecz to tylko słowa. Do czego Pani Edyta doszła ? Nie jest dyrektorem, to napewno mamy tylko jednego! Przyszła na gotowe !!! bardzo by chciała aby z nią pracować ! Lecz niestety my pamiętamy jej rządy z przed lat! (usunięte przez administratora) Dowodem jest to że w ogóle przyszła spowrotem ! (usunięte przez administratora) Jesteśmy razem i mamy jednego szefa Pana SchraderA !!!

@Qwink

Ja życzę Tobie sukcesów w pracy:-). A cała reszta bez komentarza.

Qwink
@Ruda i Katowice

Przypomnijmy sobie wcześniejszą współpracę pani Edyty z firmą Lambertz od samego początku.. Zaczęła od? Sprzątaczki szła po szczeblach do góry aż dostała się na wyżyny. Nie przyszła na gotowe. To jak firma wygląda teraz jest również jej zasługa. Jej jak i jej rodziny która wspierała ja w pracy i poza nią. To że w firmie pracowali członkowie jej rodziny niczego nie zmienia, ponieważ zajmowali stanowiska na których się sprawdzali.. Tak bardzo by chciała zeby z nią pracować bo stara się w pracy i chce odbudować dobre stosunki z pracownikami. Jak każdy inny człowiek.. Spójrzcie na to z innej strony... Mam wrażenie że wielu pracowników patrzy tylko na swój czubek nosa. A każdemu należy się akceptacja.. Jej przeszłość jest tylko przeszłością..

Liiliiputtt

Wszystkich zaskoczył powrót pani Edyty. Nie wiem czy ten protest coś da. Moim zdaniem to jest dziecinne i niepoważne. Jeśli ktoś nie chce z nią pracować to nie musi. Wystarczy napisać wypowiedzenie. Wiem że E.D nie da się szantażować. Mam jednak nadzieję że ten konflikt poprawi sytuację pracowników na halach. Bo gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Pożyjemy zobaczymy.

@Liiliiputtt

Oczywiście, że można złożyć wypowiedzenie i sprawa załatwiona ale jeżeli ktoś jest związany z tym zakładem i troszkę życia i zdrowia tam zostawił to ludzkim odruchem jest ,, szkoda że tak musi się to skończyć,,. Ludzie patrzący tylko na pieniądze i tzw.KARIERĘ PO TRUPACH DO CELU tego nie zrozumieją.

@Liiliiputtt

I jeszcze jedno nikt tutaj z nie obecnych w pracy nie ma zamiaru się bić ale ten trzeci co ma mieć z tego korzyść to na pewno nie pracownicy.

Edek

Kilka lat w Lambercu nie pracuje i widze, ze wraca to co najgorsze. Czy macie zwiazki zawodowe

Ziomek
@Edek

Nie niestety nie :/

edek
@Ziomek

Iddzcie do SOLIDARNOSCI pomoga wam załozyc.

Ruda i Katowice

Musimy trzymać się dalej razem Ruda & Katowice nie możemy się poddać! I nikt nie jedzie bzdury!!! Jutro mają przyjechać ludzie z zarządu A nie nowi do szkolenia kto takie ploty sieje! Nie poddawany się tyle już razem osiągnęliśmy.A zwolnić nikogo nie mogą bo i za co? Że jest chory i poszedł na L-4? Każdy ma do tego prawo! Ona robi wszystko żeby nas zastraszyć i żebyśmy pekli i się poddali i ona znów będzie górą. Nie pozwólmy na to! Nie pozwólmy żeby znów nastały czasy tyrani! Nie dajmy jej tej satysfakcji! Przeczekajmy damy radę zobaczycie Koniec tyrani !!!!

££££
@Ruda i Katowice

Tak to prawda ona probuje nas nastraszyc, niech przyjada niemcy i szkola pracownikow.Najpierw jednak sami niech sie ogarna jak wszystkie maszyny działają.Ja sie tylko pytam gdzie byli Ci Nimcy jak ruszala nowa hala.Dlaczego nas nie szkolili. Niemcy nauczyli nas obslugi oki ,trompa,oblewarek?Pokazali ciastowemu jak zrobic ciasto?Nie sami do tego dochodzilismy.Ta wiedza jest w nas.W tym wszystkim chodzi o to ze wlasnie Niemcy nas nie szanuja.Jestesmy tania sila robocza.Nic nie warci.Zatrudnili E.D pomimo wyraznego sprzeciwu.Sklocili tym samym ludzi i teraz niech sie martwią. Mysle ze wiele z tych osob ktore odeszlo na l 4 juz nie wroci do pracy.Czy ona jest czy nie.Ale tak naprawde nie chce mi sie wierzyc że niemcy jeszcze jej nie wywalili.Walczacy wspieram was z calego serca.Zycze wszystkim powodzenia.Osoba które pozostaly tez szczeze zycze powodzenia jezeli ona nie odejdzie lub jej nie wywala wam tez bedzie ciezko.szczeze mowiac nie zazdroszcze.Duzo pracy malo wyszkolonych ludzi.Nie bedzie latwo.Narazie jest miła.Pozniej zacznie wyciągać konsekwencje z wydajności.Wkrótce również bedzie wiedziec ze wsrod was sa osoby ktore tez sie nie nadają na niektore stanowiska.Sytuacja jest beznadziejna.

########

Straszą i chce żeby ludzie powracali do pracy bo niema komu ucinać stawek.wrócimy jak wróci spokój na zakładzie.niedamy się!!! Pozdrawiam walczących już bliski jej koniec.

tola

I to są uczciwi. Miesiąc temu się umawiali ,że pójdą na L-4.No fajnie bojkotować siedząc w domu i zbierać państwową kasę.Sama dziś się przejdę do Zus i opowiem wszystko.I to jest dopiero złodziejstwo

Do Tola
@tola

Idź nikt Ci nie zabroni, a nam nikt nic nie zrobi! Jesteśmy chorzy !!!!!!!!!!!!!!!

Przeciwny pracy z e.d
@Do Tola

Może ktoś się w końcu zainteresuje, dlaczego tak się stało. Dwa zakłady masa chorych pracowników. Musi być ogromny tego powód, jest przyjęli taką której nikt tam nie chce!!!! Wszyscy co są chorzy mają powód!!!! Są chorzy!!! telewizja już nie długo to pokaże !!! Wyjdzie dlaczego lidzie są chorzy !!! Może Niemcy się obudza ze podjęli zle decyzje !!! Ze to co napisaliśmy, im nie było nagrane bo przecież sami chcieliśmy te pismo wysłać !!!

@Przeciwny pracy z e.d

Powód jest jeden . Na zakładzie panuje zaraza. :-)

ela
@Przeciwny pracy z e.d

A jak Jabol podkręcił linie na maksa to ludzie nie byli chorzy ?Większość w szatni tabletki przeciwbólowe zażywała ale nikt na L-4 nie szedł.

Neutralny jesteś chory

Nikt za L 4 nie zwolni !!!! Nikt za piękne oczy L4 nie dostaje tylko z powodu choroby !!!! Edzia wydajności nie robi to teraz pisze sobie albo jej lizusy posty żeby wszystkich zastraszyć !!! Nie dajcie się !!!! A ryczeć ryczy i dobrze ze jest ten mail i piszcie tam cała prawdę jak się zachowuje bo inaczej będzie jeszcze gorzej jak będziecie się jej bać !!! Na zebraniach mówili mamy pisać !!!! nie poddawajcie się tylko walczcie z nią i nie dajcie się !!!!

neutralny

na razie nikt tam nie krzyczy,jak na razie,co do zwolnień to po co jej pracownicy którzy pouciekali zdrowi na L 4,komisja sprawdzi może być wija

toto

Czytam to i zastanawiam się z kim ja przez parę lat pracowałam. Przecież Ci co tu się wypowiadają to istne hieny.cwane bestie.sami zatrudnili sobie rodzinke a zarzucają jej .Przykład;Mąż Pani M.K ledwie przyszedł zaraz został brygadzistą.Beata Jabolowa kierownikiem i wy jej zarzucacie ,,,ze rodzinkę zatrudniła?Wstyd .ktoś kto ma honor i kulturę tak nie postępuje.nic nie zrobicie a wasze L-4 powiniwn dokładnie sprawdzić ZUS.Żona jednego z kierowników była brygadzistką na hali i co?uciekła z powrotem na kademę .A teraz ma najwięcej do powiedzenia.W palarni zachowuje się jak ostatni menel co drugie słowo kur..to jest ta wasza kultura a za te pomówienia Edzia powinna oddać Was do sądu.

@
@toto

Tyle ile Edzia rodziny pozatrudniala w Katowicach to nie szło się doliczyć wszyscy na kluczowych stanowiskach!!!! Plus połowa Kielc jeździła do pracy a my za te kobiety musieliśmy zapieprzac bo to ciastek wogole nie umiało wkładać! A sądem to Ty nie strasz bo to edzia powinna tam wylądować za mobing

Robia tu i tam

Czy wy jesteście normalni!!! Pomyślcie co 5 Niemców zdziała!!! Straszą i straszą roboty nom nie zabierą!!!! Trzeba się trzymać i róbmy dalij swoje!!! Głupa dziura obiecała ze w poniedziałek wszystko ruszy i teraz wymyślo 50 Niemców Brygadzistki z Niemiec szkolace żal A jeszcze te co się wydygaly godaja ze szkola brygadzistki z Niemiec nie wierzą co ta dziura wom obiecała ale pamiętaj ona nigdy nie zrobiła tego co objoecala ona patrzy tylko na siebie Łazi płacze u nos na palarni i obiecuje Dzwoni i mówi co kto ma pisać , napewno do swojej rodzinki żeby nos wszystkich przestraszyć Nie dajmy się jesteśmy razem pamiętajcie iRUda i Katowice mamy moc i ona się boji Bo nie będzie tak jak obiecała Nie dejcie się zastraszyć bo to jej gra na naszych głowach misimy być modrzejsi

Nie poddawać się! Brawo dla walczących! Jedna osoba nie może tyle osob pokonać ! Straszą pewnie lizusy od e.d co sami plotki wymyślają! Walczyć do końca!

Ona

W poniedzialek to wszystko sie zakonczy a Lambertz ruszy cala para

@Ona

Niech rusza powodzenia :-) już resztę rodzinki sprowadza? A podobno nepotyzmu miało nie być! !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.