ART-DRESS PRZEDSIĘBIORSTWO KONFEKCJI ODZIEŻOWEJ WOJCIECH SŁUPIANEK

Łódź

Opinie o ART-DRESS PRZEDSIĘBIORSTWO KONFEKCJI ODZIEŻOWEJ WOJCIECH SŁUPIANEK

admin 2016-07-23 15:25
Od dawna nikt nie wypowiadał się o firmie ART-DRESS PRZEDSIĘBIORSTWO KONFEKCJI ODZIEŻOWEJ WOJCIECH SŁUPIANEK. Daj nam znać co się dzieje z tym pracodawcą, oczekujemy na twój komentarz.
rozrzarowany 2017-06-26 09:00
nierzetelna firma, oszukują na niewiedzy osób z którymi wpsółpracują. Chwalą się na stronie że doradzaja a tak na prawdę robią szybko, nie komunikuja problemów które potem moga wystąpić, robią prototypy po łebkach , a potem liczą za odszycie poprawionego, zamiast od razu zrobić dobrze. PO wpsólpracy za która zapłaciłem grube tysiące mam poczucie oszukania i "wycyckania". Uwaga na nich, bo nie oddają plików, zatem tak na prawde potem zostajecie tylko z wydrukiem i nie macie konstrukcji za ktróra zapłaciliście. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o ART-DRESS PRZEDSIĘBIORSTWO KONFEKCJI ODZIEŻOWEJ WOJCIECH SŁUPIANEK - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART-DRESS PRZEDSIĘBIORSTWO KONFEKCJI ODZIEŻOWEJ WOJCIECH SŁUPIANEK