Opinie o MIDAS Małgorzata Wesołowska w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MIDAS Małgorzata Wesołowska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIDAS Małgorzata Wesołowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIDAS Małgorzata Wesołowska w Kielce

Witam, gdzie mogą być dodawane ewentualne ogłoszenia? Mam jedno dla specjalisty ds. obsługi sprzedaży, ale jest sprzed lat. myślałam, że na stronie w sekcji z kariera coś znajdę, ale również tam było pusto. Zauważyłam przy tym też, że na stronie ostatnie aktualności pochodzą z 2019 roku, więc może gdzieś indziej coś jeszcze jest wystawiane?

Lidiana

Midas to typowa firma na przeczekanie. Właściciel firmy dawno wystrzelał się z dobrych pomysłów i nie dopuszcza do podejmowania decyzji ludzi z innnym spojrzeniem. Ci, którzy je mieli albo odeszli albo zostali zwolnieni. Drugą osobą jest dyrektor handlowy który wyspecjalizował się w zręcznym farbowaniu rzeczywistości i nawijaniu właścicielwi makaronu na uszy. Jego pomysł na rozwój firmy to pozwalniać innych dyrektorów, porozdzielać ich obowiązki między niższe stanowiska i troszczyć się tylko o dobre premie dla siebie. To co ktoś wyżej pisał o folwarcznym stylu zarządzania to czysta prawda. Rotacja pracowników jest duża, dopływu świeżej krwi prawie nie ma, zarobki takie żeby nikt kto umie liczyć nie został w firmie zbyt długo. Szkoda tylko osób które się z firmą związały.

@Lidiana

Ciekawa jestem, czy faktycznie jest z tym tak, jak przedstawiono odnośnie rezygnacji z zatrudnienia pozostałych dyrektorów. Czy to może jednak tylko interpretacja... Po jakim czasie firmie zazwyczaj wychodzą skutki tego typu decyzji? Ile trzeba czekać, aż sytuacja się rozwinie?

Handlowiec Nowy wpis
@Lidiana

Pozwolę sobie niezgodzić się z opinią @Lidiany. Z mojego punktu widzenia firma jest bardzo dobrze zarządzana, czego dowodem jest nasza niesłabnąca pozycja lidera na rynku artykułów wykończenia podłóg, a nasi klienci cenią sobie wysoki profesjonalizm obsługi. Wewnątrz firmy panuje wzorowa kultura organizacyjna, którą w przeważającym stopniu kreuje Dyrektor Handlowy. Oprócz posiadania wybitnych cech menedżerskich jest on po prostu dobrym kolegą, o wysokiej empatii. Bardzo dobrze zarządza zespołem sprzedażowym, jest wymagający i co ważne otwarty na innowacyjne pomysły podwładnych, które chętnie wdraża w życie i motywuje do podejmowania kolejnych wyzwań . Nigdy nie przypisuje sobie nieswoich zasług. Zamiast zganić za błędy raczej pochwali i nagrodzi za sukcesy. Skutecznie rozwiązuje występujące od czasu do czasu wewnętrzne konflikty. Zawsze można otwarcie z nim porozmawiać, a on służy dobrą radą i dobrym słowem. Utrzymuje ponadto świetne relacje z zarządzającymi innymi pionami w firmie, co dodatkowo sprzyja atmosferze panującej wśród pracowników firmy, nakierowanych na wspólny sukces ! Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym pracę w firmie MIDAS !

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MIDAS Małgorzata Wesołowska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dexter

Powiem tak jeżeli ktoś myśli. aby tutaj przyjść do pracy to lepiej niech się 5 razy zastanowi. Firma kompletnie nie ma nic do zaoferowania. Poziom zarobków taki jak w 4 lata temu. Aby dostać podwyżkę to chyba PIP musi przyjść. Umowy o pracę to nikt nigdy tutaj nie widział. Żadnych dodatków. Nawet premii na świeta. Folwarczy tryb zarządzania. Najlepiej żeby pracownik nie myślał. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tej firmie to przemyśl to. Mój komemtnarz to efekt zwolnionego pracownika który nie ma nic do stracenia aby opowiedzieć innym jak jest na prawdę.

@Dexter

W Midas każdy jest zatrudniony na umowę o prace, bez wyjątku.

tak tak tak
@Dexter

Tak tak tak tak

Teresa
@tak tak tak

To przytakiwanie znaczy, że się zgadzasz, czy jest raczej ironiczne? Mnie zastanawia to ostatnie zdanie, że to "efekt zwolnionego pracownika". Może właśnie @Dexter dostał wypowiedzenie i stąd takie negatywne poglądy, a rzeczywistość jest zupełnie inna. W sumie poza narzekaniem na wynagrodzenie brak konkretów.

były

Bo pracowałem w tej firmie 7 lat....na etacie i na samozatrudnienie. Fajnie było,imprezy zakładowe,atmosfera....jako-taka ale do zniesienia.Na samozatrudnieniu,jako przedstawiciel zarobki oscylowaly na rękę ponad 10-15tysi....tyle za 5-6 dni w terenie.. TO SE NE WRATI

Obiektywny Nowy wpis
@były

Midas to firma jak firma, jeśli się starasz i coś potrafisz to coś możesz osiągnąć a jeśli nie to tylko zarobki są słabe. Atmosfera pracy też zależy głównie od przełożonego. Sporo ciekawych osób się przez firmę przewinęło, kiedyś można się było tu nauczyć zawodu

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wanda

N forum padła jakas kwota 2 tys. ale to raczej nie na cały etat, prawda? Jest teraz ogłoszenie dla Specjalisty ds. Kadrowo-Płacowych, na tym stanowisku na jaką kwotę można tak naprawdę liczyć? Pytam, bo jej nie podali. Jak oceniacie warunki na dziale? jaka atmosfera?

Sonia
@Wanda

Na stanowisko kadrowego proponują 3600,00 zł brutto maksymalnie 4000,00 zł. Wiem bo byłam na rozmowie jakiś czas temu.

Czy kwota 2000 PLN to dobra stawka w firmie MIDAS Małgorzata Wesołowska?

głupi?

Czy kwota 2000 PLN to dobra stawka w ogóle gdziekolwiek?

@głupi?

Pewnie zależy od kontekstu, pytanie nie zostało dość szczegółowo zadane. możliwe że chodziło o pracę na pół etatu? można tak tutaj? bo jeśli tak to na których stanowiskach i jak wtedy praca jest zorganizowana?

grazka187@opł

2000,00 zł czy Administrator robi opłaty za światło, gaz, telefon ,abonament rtv ,no i czynsz do tego dojazd do pracy wyżywienie i ubranie i środki czystości żeby się umyć żeby nie śmierdzieć jeśli tak i zostaje mu jeszcze na lody to niech nauczy tego swoich pracowników a będą dobrze i solidnie pracować właściciel będzie zadowolony będzie miał z pracowników zadowolenie

Jakiś czas temu byłam na rozmowie w powyższej firmie stanowisko handlowe i niestety się rozczarowałam. Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem w branży co zostało udokumentowane w przesłanym CV a rekruter podczas rozmowy zaproponował jedynie wynagrodzenie o wartości najniższej krajowej bez opcji negocjacji. To jest po prostu śmieszne. Zapraszają na rozmowy kandydatów z doświadczeniem, oczekując zaangażowania i motywacji do pracy jedynie za najniższą krajową. Bardzo słabo to świadczy o przedsiębiorcy. Szczerze niepolecam osobom które liczą na rozwój i sensowne wynagrodzenie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MIDAS Małgorzata Wesołowska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

tadek

nie ma nadgodzin, nie można brać i robić w żadnym dziale.

Mirosław
@tadek

Szkoda, szkoda :( Zawsze tak było czy niedawno coś pozmieniali?

Alojz
@Mirosław

Eee bez nadgodzin to nie robota jest

Teresa
@Alojz

To zależy, jeśli bez nadgodzin zarabiasz godziwie, to po co pracować nad liczbę godzin ustawową? Tylko właśnie, ile się tutaj zarabia na produkcji profili? Mąż może wysłać CV na maila na stronie, ale nie wiemy, czy w kryzysie opłaca się tam zgłaszać..

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w MIDAS Małgorzata Wesołowska?

R.

na wehikuł czasu wchodzisz i jesteś w roku 1999 tylko kawe przynieś swoja bo „ucho prezesa” ma zamkniete w szafie na szyfr

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie MIDAS Małgorzata Wesołowska?

cebula

od 8-16 (ewentualnie po uzgodnieniu i otrzymaniu zgody od 7:30-15:30) biura, produkcja 6-14, 14-22, w czasach covida brak nadgodzin na magazynach

CZARNY MIKE

W BIURZE SIE CZAS SIE ZATRZYMAŁ W ROKU ZBUDOWANIA TEJ DZIUPLI CZYLI PEWNIE JAKIEŚ 30 LAT TEMU meble jak za komuny komputery stare zajechane dobrze ze na maszynach sie nie pisze. A NA STRONIE WWW ŻE SĄ INNOWACYJNI tak bardzo że NAWET SZYLDU NA BUDYNKU NIA MA ani znaku jak dojechac. co za MUZEUM ja dziekuje

Johny

Pracowałem 6 lat... kasa najniższa krajowa, wszyscy uciekają zostają emeryci i tacy żeby od 1 do 1 jakoś było. Pociotkowie nawet pouciekali więc o czym mowa

@Johny

Skoro, aż 6 lat przepracowałeś w firmie MIDAS Małgorzata Wesołowska to w tym momencie chcę Cię zapytać, czy przez cały okres Twojego zatrudnienia nie dostałeś chociażby podwyżki swojego wynagrodzenia? Trudno mi w to tak szczerze uwierzyć, dlatego też może po prostu precyzyjnie napiszesz mi, jak to faktycznie wyglądało? Miło będzie widzieć Twoją aktywność w tym wątku. Pamiętaj, że swoim wpisem pomożesz wielu osobom, które tu zaglądają.

Janek

Jak można trzymać takiego a'la kierownika na magazynie... on nawet tych szklanych drzwi wejściowych Panu Markowi nie nadaje się otwierać. Przecież to nieuk bez szkoły, na klawiaturze to dzieci w podstawówce piszą szybciej od niego... BARAN

BYŁY PRACOWNIK

pracowałem w tej firmie przez 3 miesiące w 2005 roku. nędza była straszna. pensja najniższa krajowa. zero organizacji. pracowałem wtedy z jakąś kuzynką właściciela. tak tam jej sie podobało że sama się z tej firmy zwolniła i chodziło właśnie o pensje.

jaaa

A na produkcji jaka atmosfera pracy? I jaka umowa?

Czy w MIDAS Małgorzata Wesołowska są szkolenia zewnętrzne?

Tak, są szkolenia zewnętrzne.

Adix mid

Buahaha szkolenia zewnętrze

Mad

Polecam jedynie tym co po szkole nie mają gdzie iść albo muszą znaleźć szybko pracę.. Kokosów nie zarobi się na magazynie a kierownicy naobiecuja nie wiadomo co.. "Kołczingi" ciągle i niby motywację a tej najważniejszej brak... $$$$ śmieszny akord. Ale no niech nadal flip i flap tam kieruje

Anonimowo

Praca na magazynie OK. godziny pracy(prawie jak w Panstwowej robocie) :) atmosfera,pracownicy wszystko wporzadku.pracowałem X lat i zawsze człowiek chciałby żeby było lepiej... Ale nie jest źle jak na Kielce i okolice...

Jolanta
@Anonimowo

Jesteś już którąś z kolei osobą, która nie ma zastrzeżeń co do pracy na magazynie w MIDAS. To mnie bardzo cieszy. Chciałabym jednak wiedzieć nieco więcej o samych warunkach pracy, jakich należy się tam obecnie spodziewać. Obiło mi się o uszy, że oferują tam atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie. Czy to prawda? Wynagrodzenie jest tam już konkurencyjne?

Co do pracy na magazynie,praca w porządku.Wypłata żałosna.Wszyscy to wiedzą.Najniższa krajowa i masz się cieszyć z tego. Co do wielce kierownika Tuptusia- jak ma się wujaszka na wyższym stanowisku to wiadomo,że i jemu palma od...ie. Osobiście z mojej strony zero szacunku.Nie potrafi zarządzać ludźmi,nie potrafi określić jak wysłać zamówienia. Na temat pseudo kierownika można by godzinami opowiadać-o jego nieudolności przede wszystkim.Na magazynie jest kilka osób,które mogłyby go zastąpić,na przykład weteran Kudłaty. Ludzie na magazynie są w porządku.Miła ekipa i luźna atmosfera,która potrafi spier...ić właśnie pan i władca kierownik. Pozdrowienia dla wszystkich,którzy nadal tam pracują. P.S. Pomyślcie wreszcie nad jakąś budą dla tego biednego Kruczka.

Anonimowo

Jest jak w każdej firmie trzeba pracować żeby zarobić pieniądze... Zdarzają się dziwne opinie o firmie, ale zawsze znajdzie się ktoś sfrustrowany! Ja wspominam dobrze! pracowników, dyrektorów, kierowników.

Zostaw merytoryczną opinię o MIDAS Małgorzata Wesołowska - Kielce

• Jak się pracuje w MIDAS Małgorzata Wesołowska?

Zobacz opinie na temat firmy MIDAS Małgorzata Wesołowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIDAS Małgorzata Wesołowska?

Kandydaci do pracy w MIDAS Małgorzata Wesołowska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIDAS Małgorzata Wesołowska
2.2/5 Na podstawie 108 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 17 lok. 9
    25-316 Kielce