"Leks" Sp. z o.o.

Sulęcin

Opinie o "Leks" Sp. z o.o.

pracownik 2011-04-14 21:32:23
chyba czas zaczac opisywac co sie w tej piekarni wyrabia jakie tu sa warunki pracy ktos moze sie wreszcie przyjedzie i sprawdzi
były 2014-02-03 10:07:16
No niestety zgadzam się z kolegą. Też tam pracowałem. Atmosfera pracy straszna. Młody kierownik w ogóle nie ma pojęcia o prowadzeniu zakładu i pracy z ludźmi. (usunięte przez administratora)
były pracownik 2014-02-05 21:31:02
identyczna atmosfera panuje w leksie Tarnów Bycki
pracownik...... 2014-05-02 13:18:08
Masakra co wyprawiaja w tej piekarni dzisiaj zwolnili glownego kierownika,ktory naprawde byl wporzadku dla ludzi a zastapili go mlodym niedoswiadczonym.Sławek byles spoko kierownik pozdrawiamy
burek 2014-06-30 16:30:30
rozumiem , że to znaczy , że jeszcze niedawno nie było tutaj takiej tragedii? w związku z czym się to zmieniło?
jumi 2014-07-24 21:20:42
Wiecie ze jak sie zle dzieje to najlepiej robic zmiany na dole bo to przynajmniej stwarza pozory ze cos sie zmienia a tak naprawde jest jak jest i tylko sie maskuje niedoskonalosci, bo przychodza nowi niedoswiadczeni i przez jakis czas nie widza istniejącego bałaganu tylko starają się zarobić na kawałęk chleba. Leks to nie jakiś nowy twór tylko już trochę istniejąca firma i pewnie na tym bazują. Teraz szukają kierownika cukierni i ciekawe co to zmieni, może nowa świeża krew jest w stanie odmienić cokolwiek
peli197 2014-09-03 16:41:01
Witam:) mi sie pracuje super w tej firmie! Jest mila atmosfera , dobry kontakt i wyplaty na czas :) czasem przed czasem;) pozdrawiam .
ponczek 2014-09-16 23:35:10
Nastepnego pogonili hehe :) ale tu jest zabawa, mysliciele musza sie wykazywac
Ze STALI 2014-11-13 11:32:22
kawior określ się bo raz piszesz " chciałem" a potem "słyszałam". Szczerze.? Nie warto. O jakich podwyżkach tym mówisz ?! Omijajcie szerokim łukiem ten zakład(usunięte przez administratora)
myślący 2014-12-21 17:59:43
Czytając wpis Santa Claus muszę powiedzieć, że Zarząd firmy LEKS ma do czynienia ze stadem baranów (bo reniferami ich nazwać nie można). Może nowy Prezydent Gorzowa obiecał nierobom dozgonne zasiłki dla bezrobotnych, żeby nie musieli już hańbić się pracą tylko wylegiwać się nad brzegiem Warty i knuć intrygi. Zarządowi LEKS życzę udanej polityki kadrowej w nadchodzącym Nowym Roku i skutecznej eliminacji stada baranów.
LOU 2014-12-22 10:46:35
Ty chyba człowieku nie wiesz co piszesz, bo jeśli piszesz to co myślisz to musisz być wielkim DUPOLIZEM.
jowisz 2015-01-31 20:17:11
Żarty sobie robia
papa 2015-08-07 18:50:50
Jest fakt 7 ale nie ( usunięte przez administratora ) czeka do 10 by dac ludzia pieniadze jest cieplo przed wekendem mogli by dac wszytskie firmy maja bo wekend cieplo i dali ludzia wczesniej w tej firmie to jest tragedia
oko saurona 2015-09-23 22:18:56
Praca w firmie Leks to nie tylko piekarnie, ale również firmowe stoiska, na których tak samo pracują ludzie. Dzięki nim interes się kręci bo dziewczyny robią co mogą i jak najlepiej potrafią a i tak wszystko jest źle. Praca w niedzielę przez 12 godzin i ani pięć minut przerwy na śniadanie. W tygodniu z resztą też. Inspekcja pracy również powinna się tym zająć. Pozdro
pracownik 2015-09-29 10:37:58
ok to szczerze bez zgryzoty.
W Firmie Leks - jest ciężka praca ale na umowę o pracę na czas określony 3 razy później ponoć dają na czas nie określony. Zawsze kasa jest na koncie zgodnie z umową jak ma być na 10go to jest> trzeba pilnować nadgodzin bo kierownicy kombinują ale można prostować. Pieniądze są nie za wysokie. Praca cięzka w systemie zmianowym ale jak dla mnie wszystko zgodnie z prawem. Wiem że często są kontrole różnych instytucji bo widzę i jest wtedy poruszenie na produkcji. Reasumując jak szukasz stabilnej pewnej roboty i nie boisz ciężko pracować to ok. Jak szukasz dużej kasy to nie Leks
lysa 2016-03-07 11:14:36
hejka,wiedzie co ja mam taki problem ze jestem zatrudniona w leksie do krojenia chleba w biedronce, przeniesli mnie ale to kierownik rejonowy biedronki anie muj kierownik, tymbardziej ze nie ma nic do gadania. ja chce wrucic z powrotem na swoja biedronke , nie podoba mi sie to ze zedecyduje o tym rejonowy biedronki a firma,firma niedba o pracownikow!!!! co to maznaczyc? kto zna dyrektora albo prezesa? zglosze to gdzies albo sie zwolnie....
olej 2016-06-30 17:44:47
najlepiej to wszystko co się dzieje w firmie to analizują kierownicy a i tak gów...o z tego wychodzi.
piekarczyk 2016-09-20 10:21:32
A jak wielka to jest w ogóle piekarnia? Mają jakieś nowe technologie, np. spirale do chłodzenia czy jakieś automatyczne linie produkcyjne, czy wszystko raczej ręcznie? Pozdrawiam
cycesz 2016-10-02 11:49:10
Nowe linie??? O czym wy piszecie leks technologicznie jest niedorozwinięty. Stare zużyte glimki, wieczorki itp linia do bulek to konig tez lipa z wydajnością. Piece z obsluga reczna czyli dalej wyrzucamy lopatka. Gorzów mógłby zainwestowac w automat jakiś miwe athlet chociaz 8 polkowy ale Kubiak jest za tępy żeby to skalkulować. Obrzud tez nic nie wie wszyscy po znajomościach ludzi z wiedza juz dawno nie ma moze i dobrze bo rozwiajaja porządne firmy a nie jakiś chlam.
arek 2016-10-02 19:00:44
Wiesz nie jest to międzynarodowy koncern więc muszą na czymś pracować a że maszyny są stare no to cóż trzeba pracować tak żeby amortyzacja była jak najmniej kosztowana. Jak dla mnie jeśli nie zagrażają życiu to mogą być byleby była praca na miejscu a teraz tak właśnie jest
Zostaw swoją opinię o "Leks" Sp. z o.o. - Sulęcin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Leks" Sp. z o.o.