Opinie o Power Media System Rafał Bojanowicz w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Power Media System Rafał Bojanowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Power Media System Rafał Bojanowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power Media System Rafał Bojanowicz w Radom

Luka Nowy wpis

Wygląda na to, że firma normalnie działa a jaki macie powód, że przestaliście bywać na tym forum?

Sunflower

Adres firmy jak tej, która rozsyła jakąś książkę telefoniczną za 77 zeta, wciskaną staruszkom. Czy to właśnie ta firma, nie wiem. Ale książkę sprzedaje się na telefon, dostarcza nie wiadomo kto, nie zostawiając żadnych dokumentów typu faktura czy rachunek, nic. Końce w wodę. Nielegalne, bo brak jakichkolwiek dokumentów potwierdzających zamówienie. Może biedne ofiary podpisują coś przy odbiorze. Ale i tak nie mają żadnej dokumentacji zamówienia. Podkreślam, nie wiem, czy to ta firma. Ale ciekawe, że nigdzie nie udało mi się znaleźć maila do nich. Sprawę zgłosiłam do UOKiK i na policję. Ale chyba trzeba się tym zająć prywatnie. Jeśli to niewłaściwy adres, nie ta firma, bardzo przepraszam. Jednak bardzo proszę osoby, które kupiły na telefon książkę telefoniczną od „Dystrybucja Radom ul. Czachowskiego 24, nr tel. 792 956 791”,( moja, znaczy moich bliskich, naiwnych staruszkówjest zielona, 2018-2020) o kontakt: Sunflower55@o2.pl. Razem damy radę wyciąć chwasty, jestem pewna. Pozdrowienia

Tomasz
@Sunflower

Skąd u Ciebie podejrzenie, że sprawa, którą opisujesz, może dotyczyć akurat firmy Power Media System? Masz jakieś przesłanki, że mogłoby tak być? Wydaje mi się, że jest jakiś powód, na podstawie którego dodałeś wpis akurat w wątku tej firmy? Sprecyzuj swój wpis, ponieważ w przypadku, gdy sprawa nie dotyczy tej firmy, to taki wpis nie powinien pojawić się akurat w tym wątku.

Kasia Nowy wpis
@Sunflower

Moja Babcia też została tak oszukana. Raz wystraszyłam rzekomego Pana kuriera z podwórka, ale przyjechał pod moją neobecność i sprzedał książkę za 77zł. Zwykli (usunięte przez administratora) i naciągacze brak jakiegokolwiek kontaktu. Nie ma jak zwrócić towaru. Tragedią jest to że policja nie może zrobić porządku z takim elementem

Tomasz Nowy wpis
@Kasia

Może Ty będziesz w stanie uzasadnić, dlaczego przypuszczasz, że sprzedana Twojej babci książka była wysłana przez firmę Power Media System Rafał Bojanowicz? Masz jakieś dowody bądź potwierdzenie, że rzeczywiście dotyczy to akurat tej firmy? Proszę o odpowiedź.

Magda Nowy wpis
@Sunflower

Moi dziadkowie tez zostali tak oszukani. Wiem ze to ta firma ponieważ te dane są w owej książce telefonicznej która jest zwykłym bublem! Chyba ze ktoś podszywa się pod ta firmę, tego jeszcze nie wiem. Dowiem się po rozmowie z policja. „Kurier” zastraszył starszych ludzi, groził kara 200 zł i wymusił na nich zapłatę za coś czego nie zamawiali.

Aneta

@twardziel opinie mogą być kasowane tylko w przypadku, gdy łamią regulamin serwisu gowork. A, więc gdy np. zawierają kłamstwa, wulgaryzmy, czy też pomówienia. @Miro a od jakiego stanowiska miałeś okazję zacząć przygodę z tą firmą? Czy mogłeś liczyć na pozapłacowe benefity?

Rzymianie

Ale lizusy, nie lizać bo tak wam zostanie.

Aqua
@Rzymianie

????????????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Power Media System Rafał Bojanowicz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
WK

cwana bestia jesteś bo piszesz pod nickiem ?? a nie można podać swoich danych bądż samemu przyjść i powiedzieć??? bo jak widzisz wyżej Panie nikt (samo za siebie mówi Twój nick) opinie są dobre. Miej troszkę szacunku dla własnej osoby . Pracuję w firmie spory czas i nie uważam to za żadne oszustwa ani kłamstwa.... a TY Panie NIKT licz się ze słowami bo zawsze to może być wykorzystane przeciwko Tobie....

twardziel

kto moja opinie kasuje? bo mówie prawde?

Miro

Spoko firma. Pracowalem u nich 4 miechy. Spokoj i kasa na czas. Nikt sie nie zwala o nic. Normalnie jest. poszukaj na olx. Tam sie oglaszaja. Pozdrawiam

coleman

borixon masz racje beda sie rozwijac bo to solidna firma

coleman

jestem zadowolony z pracy ekipa fajna i praca the best

Zostaw merytoryczną opinię o Power Media System Rafał Bojanowicz - Radom

Power Media System Rafał Bojanowicz
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Dionizego Czachowskiego 24
    26-600 Radom