Opinie o Train electric w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Train electric. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Train electric o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Train electric w Szczecin

Weteran

Rozwijajaca i owszem, humor mi sie tu rozwinął... Ale zaraz nowy rok, nowe projekty, nowi rolnicy przyjdą do pracy, humor będzie rozwijał się dalej. Tzn. dobry nastroj mamy na hali.

Weteran

Nudzi mnie ta praca. Szef ok, dla nowych polecam. Chwilowo brak rekrutacji.

ok

firma (usunięte przez administratora) dla (usunięte przez administratora)

HeHe

Masz szansę, bo biorą wszystkich

elektromonter

Na początku kierownik przedstawia jakie prace są wykonywane na miejscu a jakie na wyjazdach. Nakreśla że jest pracy na kilka lat wprzód. Mówi że zwolnienie z pracy nie wchodzi w rachubę, no chyba że po rażącym występku. Po pogadance grupa idzie na halę produkcyjna gdzie pokazywane są stanowiska pracy i komponenty wykonywane przez pracowników. Obowiązek założenia własnej działalności i uzyskania NIPu europejskiego. Czasami zlecenie wystawia polska spółka córka wtedy NIP europejski nie jest niezbędny.

1. Znajomość języka niemieckiego (warunek niekonieczny). 2. Otwarcie własnej działalności gospodarczej (warunek niezbędny). 3. Posiadanie konta bankowego i Europejskiego NIPu. 4. Gotowość do wyjazdów. 5. Posiadanie samochodu, kwestia dojazdu (warunek niekonieczny). 6. Doświadczenie...

Haha

Ty Artur a to nie ty zjebałeś ta zaciskarke?chyba dlatego nie dostałeś kasy ha ha ha ha ha

Artur

Firma typu zlo dzej do dziś nie ma kasy za prace

tytus

Wali tu lipą

koń

Ostatni niech zgasi światło. Bydgoszcz was nie chce!

Jezdziec
@koń

Chyba jakis Kon Trojanski i jasnowidz do tego.Czyli Kon by sie usmial.

Cienki

No i się rozpisali. I już nie jest nudno.

p

Kierownik ma od tego swoich ludzi na hali

nuder

Nudno Ci ? Zrob to co robi pies jak sie nudzi. Wyliz sobie kule i kierowi tez.

p

Niech ktoś coś napisze, bo nudno

gosc

Tyle chamskich wypowidzi z wiadomego powodu-bo wszyscy jestescie anonimowi,wstyd! firma powinna wymienic cała kadre pracownicza skoro takich nie lojalnych ludzi zatrudnia, narzekacie narzekacie a pracujecie

paan

Praca na działalności ale ma bardzo dużo plusów. Godna polecenia

@paan

Jedynym plusem tej pracy jest zdobycie doświadczenia!

CIENCIOŁ

Jak zwykle wyskrobane 5 na prezencik. Nie zapomnijcie o chlebku na wigili!

Moidek

Ale tu nasłodzone!:) Misio i banda sie napisali

steku

Pracuję się naprawdę lekko. Nie czuję się jakbym pracował u prywaciarza. Miła atmosfera nawet jak człowiek czegoś nie wie to zawsze znajdzie się ktoś co pomoże. Atmosfera naprawdę super. Mili ludzie. Na dodatek są premie za pracę. Pracowników się tutaj docenia. Możliwości awansu i kariery. Ta firma ma szerokie poglądy. Wszystkim gorąco polecam.

Cienki
@steku

"Nie czuję się jakbym pracował u prywaciarza" - Przecież jesteś na działalności wiec nie jesteś zatrudniony wiec siłą rzeczy nie masz szefa nad sobą. Ad premie - skoro płacą ok 1/8 wartości Twojej pracy to te premie to śmiech na sali. Pracowników może docenia się ale podwykonawców ma się w "4literach". O awansie i karierze to chyba nie masz pojecie co to znaczy. Ta firma ma chyba raczej głębokie kieszenie.

arbiter jury

Firma. Praca. Pieniadze. To motto tej firmy.

Pociotmistrz

Super firma qrvo

cinkciarz

No i co po tym zebraniu. Tak to wszyscy gadacie a przychodzi co do czego to cisza.

Zostaw merytoryczną opinię o Train electric - Szczecin

• Jak się pracuje w Train electric?

Zobacz opinie na temat firmy Train electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Train electric?

Kandydaci do pracy w Train electric napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Train electric
4.2/5 Na podstawie 951 ocen.
  • Tama Pomorzańska 14D
    70-030 Szczecin