Opinie o Qubiqa Sp. z o.o. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Qubiqa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Qubiqa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qubiqa Sp. z o.o. w Piła

Jak się wchodzi do tej firmy to (usunięte przez administratora) śmierdzi ! Poza tym, zarobki nieciekawe, na wstępie czarują że można mega premie dostać i stawkę podstawową a w rzeczywistości robisz mieć ponad najniższą krajową a obowiązków i odpowiedzialności masz tyle, jakbyś miał stanowisko co najmniej kierownik. Podsumowując - zakład niegodny polecenia, należy omijać ten zakład gdyż nie ma w nim ciekawych zarobków i możliwości zwiększenia też jest brak, chyba, że będziesz pracować po 12 godzin codziennie.

Alex

Zawsze fajnie jak więcej kasy wpadnie, ale słuchaj to za jakie konkretnie zasługi było mówione, że coś może wpaść? Chodzi o jakieś konkretne normy czy specjalne osiągnięcia? U Ciebie jak było z tym tematem, że ostatecznie się nie udało skoro tak piszesz?

Nikt ważny

Pracuje w Qubiqa już dobrych pare lat i jeżeli ktoś się stara i sumiennie pracuje to jest doceniany. Zarobki są adekwatne do zaangażowania i umiejętności. Nie rozumiem też komentarzy ludzi, którzy byli na rozmowie i już się wypowiadają, że tu jest źle. Jeżeli przychodzi jakiś kucharz i pcha się na dział mechaniczny to jakie piniądze chce dostać na początek, jeżeli nie potrafi obsługiwać podstawowych narzędzi, a co dopiero składać maszynę... Jeżeli ktoś ma jakieś pytania proszę śmiało pisać.

No i co moi drodzy z tymi zarobkami spawaczy? Też czekam na odpowiedź, a ktoś widzę od tamtego roku już chciał się dowiedzieć. Skoro akord to doświadczenie chyba na nic nie wpływa tylko to już o wydajność będzie raczej chodziło? Czy źle myślę? Ja akurat małe mam, chętnie się douczę, czy starsi pracownicy pokazują co i jak? albo są jakieś konkretne szkolenia?

spawacz Nowy wpis

Czy ktoś może mi powiedzieć jakie zarobki mają spawacze - mam ponad 10lat doświadczenia mogę spawać wszystko. Słyszałem że akord.

Toni Nowy wpis

Aplikowałem na stanowisko spawacz na warsztatowej w pile jakieś opinie.

@Toni

Na podstawie czego aplikowałeś skoro nie znałeś opinii? ktoś inni ewentualnie radził lub cos w ten deseń? ja akurat za pracą w biurze się oglądam, widziałam ze na sprzedaż kiedyś oferty były wystawiane, ale nim wyśle cokolwiek to fajnie byłoby moc poczytać o warunkach. masz w ogóle jakieś większe doświadczenie czy bez tez na spokojnie biorą?

Toni

Aplikowałem na stanowisko spawacz. Na Warsztatową w Pile co sądzicie jakieś opinie?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista/-tka ds. sprzedaży w firmie Qubiqa Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Firma Qubiqa Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Magazynier. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Ilu speców od sprzedaży teraz potrzeba? Upewniam się. bo wiem ze na początku tego roku była oferta w internecie na to stanowisko i teraz tez właśnie jest dostępna i się zastanawiam. Jedna Pani tez praca się jak widzę interesowała. Da rade podać wprost widełki, żeby było wiadomo czy w ogóle aplikować?

Izabela

A skad wiesz że nie ma możliwości podwyższenia pensji? Pytałes o to kogoś?

@Izabela

Tak, pytałem. Są twarde zasady wynagradzania, wszystko wypisane w regulaminie. A obiecanki zwiększenia wynagrodzenia są czysto teoretyczne. Wszechobecny wyzysk, pośpiech i brak organizacji.

Alex

Nikt ważny

Sylwia

Widziałam opinię, gdzie ktoś pytał o to czy ktoś otrzymał premię za pewien wpis na forum. A za co one mogą być jeszcze przyznawane? każde stanowisko ma na nią szansę? widziałam ofertę dla specjalisty do spraw sprzedaży i tam jest tylko napisane, że wynagrodzenie jest atrakcyjne. nie było wzmianki o nagrodach, więc na których na pewno występują te ewentualne?

Pracuje tu od ponad 5 lat i osobiście uważam, że nie jest tak źle jak w komentarzach. Zdecydowanie nasza firma nie zasługuje na tak niska ocenę.. Większość pracowników pracuje tu od wielu lat i raczej nie myśli o zmianie. To mówi samo za siebie. Jest to stabilna firma, z dobrą atmosferą pracy. Serdecznie pozdrawiam byłych i obecnych pracowników ;)

Sylwia

Skoro tak to może w ramach sprostowania opowiesz coś więcej na temat samej pracy tutaj?

Odpowiedź

Anonim, czy dziś miałeś urlop?

@Odpowiedź

A czemu go o to pytasz?

Anonimowy

Stabilna firma ha ha ha. Jeśli taka stabilna to dlaczego wciąż szukają nowych pracowników? Jednych zwalniają innych zatrudniają. Byłem tam na rozmowie, wystarczyło zapytać tych stałych pracowników jak jest naprawdę, nikt nawet na rozmowie kwalifikacyjnej nie wspomniał że tam jest akord!!!

Odpowiedź
@Sylwia

Bo pisze w godzinach pracy, więc chyba wolne jeśli jest pracownikiem.

@Odpowiedź

O Ty szerloku. ;p Czyli tutaj dostępu do telefonu podczas pracy to nie ma?

K.

Ktoś dostał premię za ten wpis?!

Wanda

A co teraz jest nie tak? Rozwiniesz?

Czy urlop w Qubiqa Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Akurat

Co to za pytanie? Kodeks pracy jasno mówi, że urlop jest płatny jak za dzień przepracowany. Dlaczego miałoby być w tym przypadku inaczej? Kto te pytania zadaje?

@Akurat

A widzisz czasami co się dzieje w innych firmach? Przykre jest to, że niektórzy pracownicy cieszą się, że mogą z łaską odebrać jakiś dzień wolny z tych nadgodzin, bo pieniążków nie chcą wypłacać. :/

Wanda
@Akurat

No to prawda. Czasem są ustalenia, a i tak to nic nie daje i nie płacą... Dlatego takie pytanie..

Akurat
@Sylwia

Myślę, że jakby takie rzeczy miały miejsce, to już byłaby tu stosowna informacja. Takie tendencyjne pytania są poniżej poziomu. Miłego weekendu.

Ta firma to (usunięte przez administratora). Parę lat temu to z dumą się tam pracowało teraz szefostwo razem kierownikiem i bhp-owcem próbują zwalić masę obowiązków i wymogów nie dając w zamian nic tylko zabierają. W firmie tej wprowadzono optymalizację produkcji co za tym idzie pracownicy mają gorzej i powstała niefajna atmosfera tylko słupki i nic więcej.

Anita

@nick Ja bym dodała brak chęci do pracy natomiast chętnie krytykujemy firmę. Fajna praca i atmosfera dlatego polecam!

nick
@Anita

Pozostawię bez komentarza tę nieudolną próbę ratowania wizerunku firmy. Ten kto tam pracował wie jak jest. Atmosfera była/jest fajna tylko dzięki współpracownikom. Tak - chętnie krytykujemy firmę, która zasługuje na krytykę. "Miś na miarę możliwości". Dziękuję, dobranoc.

nick

Brak podejścia miękkiego do pracownika, wszechobecne czepialstwo, zwalanie swoich niekompetencji na pracowników niższego szczebla, brak rozwoju pomimo licznych zapewnień.

Jaka jest kultura pracy w Qubiqa Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

mocnespawy

Tak, mamy servis ubrań

ostry cień mgły

Czy pan bhp-owiec mógłby przestać się czepiać pierdół typu picie wody na stanowisku, a zabrałby się za niedziałające wyciągi na stanowiskach spawalniczych, które od przynajmniej 3 miesięcy nie zostały doprowadzone do użytku?! (usunięte przez administratora)

wydaje mi się że firma nie bardzo wie o co chodzi ci tam na górze biorą co popadnie terminy nie koniecznie bo to i tak spada na tych na dole ale co oni winni gdy projekty niedopracowane części nie przychodzą na czas błędy spawalnicze ,lakiernicze niema czasu na poprawę jeśli chodzi o dowodzenie to się uczą przychodzi nowy któryś z kolei i nic nie daje a zabiera duch tej firmy odleciał to jest firma dla młodych i odpornych na choroby nie daj bóg jak zachorujesz zapłacisz karę to jest 1200 zł.za 3 miesiące ,więc jak jesteś chorowity omijaj tę firmę.Nowy zaproponował( inaczej), wdrożył, bo dyskusji tu raczej niema podniósł podstawę ale zabrał z punktów ciułanych przez lata nic to nie zmieniło za chorobowe zabrano punkty w zamian dano stałą kwotę która nie zalicza się do nadgodzin czyli im więcej nadgodzin tym mniej zarobisz związki zawodowe oczywiście przyklasnęły członkowie związków to pracownicy więc co tu dodać.Ceny rosną opłaty rosną a w tej firmie najważniejsze aby słupki rosły .Inflacja w tej firmie jest co najmniej 40 % młodzi co nie płacą podatków i nie muszą ciułać punktów za chorobowe bo dostali w prezencie są zadowoleni starzy pracownicy dostali kopa nie liczy się jakość fachowość tylko aby poszło na czas

Agnieszka
@pracownik

@pracownik, ale przy tych rozmiarów karze za chorobowe, to jakiej wysokości macie zarobki macie, skoro firma ma z czego "odbijać"? Odpowiesz?

Szymon

Jak aktualnie wygląda praca w Qubiqa? Ostatnio brak konkretnych opinii, a od 2017 mogło się sporo zmienić. Czy aktualni pracownicy mogliby się podzielić swoją opinia?

pornus

Za Jaja było lepiej.... buahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Qubiqa Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Qubiqa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qubiqa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qubiqa Sp. z o.o.?

Qubiqa Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Ceramiczna 30
    64-920 Piła