Opinie o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Na szczęście były pracownik

Praca tylko dla osób bez kręgosłupa moralnego. Myślisz, że jako windykator będziesz pomagał ludziom z długami? Jeśli tak, to bardzo się przeliczysz. W tej pracy nie możesz przejawiać jakiejkolwiek empatii, czy zrozumienia, bo pożegnasz się z biurem szybciej niż do niego trafiłeś. Musisz cisnąć ludzi, choćby zostawało im 400 zł na życie, byle tylko bank dostał swoje pieniądze, nawet kosztem naruszenia godności ludzkiej dłużnika. Rozbijesz dług na zbyt małe raty? Błąd! Nikogo nie obchodzi, że emerytce nie starczy na leki i zwyczajnie nie może dać więcej.(usunięte przez administratora) Zwolnią cię, bo robisz zbyt mały wynik. (usunięte przez administratora) Nie mam 26 lat, więc przysługuje mi zerowy PIT. Zamiast więc otrzymać taką samą stawkę jak reszta pracowników, pokazali mi umowę za mniej pieniędzy, no ale przecież z PITem 0 się wyrównuje...

@Na szczęście były pracownik

Jestem w szoku, że obniżają kwotę na umowie dla osób zwolnionych z podatku. Taka typowa cebula... Różne rzeczy widziałam, nie wszędzie jest kolorowo natomiast takie zagrywki pokazują podejście pracodawcy do biznesu i z przykryoscia widać gdzie w tym wszystkim jest pracownik. Młodych "objada" z kasy za pit, później kupią skrzynkę jabłek żeby mówić że jest bogaty pakiet socjalny, śmieszne i smutne.

Darek
@Gość

Młody człowiek, silny, zdrowy pracownik, powinien też się dokładać do obowiązku utrzymania niemogącej pracować części społeczeństwa. Ten przepis o zwolnieniu z podatków młodych dorosłych ludzi jest chory u podstaw. Ten rząd nie uczy społeczeństwa odpowiedzialności, uczy roszczeń. A Tobie, jeśli nie pasuje proponowane wynagrodzenie, to któż Cię zmusza, żeby za takowe dla kogoś pracować? Idź, świat szeroki.

Jerry 99 Nowy wpis
@Darek

Gościu....Ty tam pracujesz... na jakim stanowisku.... bo piszesz o swojej firmie.... generalnie pracują tu może nie wszyscy ... ale chamy

Jaka jest kultura pracy w Koksztys Biuro sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Kaśka Nowy wpis

Brak kultury, brak szacunku dla ludzi i to mówimy o poziomie tzw. dyrektorów z pseudo mba.

porabany Nowy wpis

uważajcie w pełni nie polecam kontaktu (usunięte przez administratora)

Czarek

Ogłoszenie upadłości postanowieniem z 24 stycznia 2019

Radca Prawny

1. Rozmowa z radca prawnym; pytania o przebieg dotychczasowej pracy. Wreczenie zadania rekrutacyjnego do przygotowania w domu. 2. Dzien probny w biurze - kolejne zadania do opracowania (porady w biezacych sprawach kancelarii). Brak jakiejkolwiek opinii na temat przygotowanych rozwiazan. Dodam, ze dzien probny byl oczywiscie bezplatny. Taki przebieg rekrutacji wskazuje raczej na poszukiwanie taniej sily roboczej niz rzeczywista chec nawiazania stalej wspolpracy. Oferowane wynagrodzenie bardzo niskie, warunki w biurze ponizej standardu - ciasne i glosne pomieszczenie, stary sprzet biurowy niespelniajacy wymogow ergonomii pracy przy komputerze.

Pytania dotyczace doswiadczenia.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Koksztys Biuro sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Kramer

A jaka może być perspektywa rozwoju w upadek firmie?

Ha ha ha

Hrabia
@Maria

Olbrzymia szansa rozwoju

Vladek

Ogólnie w firmie pracuje się dobrze. Niskie wymagania co do realizacji zadań. Ja pracowałem na egzekucji, można udawać że się pracuje. Fajeczka, fajeczka coś tam kierowniczka pokrzyczy i tyle. Niestety strasznie mało płacą.

@Vladek

Czyli w egze nic sìę nie zmieniło.

Marta Sz.

Jerry
@Karol

Bardzo dobrze się pracuje

Kosa

UWAGA NA KOKSZTYS. (usunięte przez administratora)

@Kosa

Nie polecam pracy w Koko! Pensje niziutkie (no może poza prawnikami i kierownictwem, choć w porównaniu do innych normalnych firm to słabo), (usunięte przez administratora) Niby taka duża kancelaria chwaląca się byciem w czołówce innych kancelarii na dolnym śląsku(usunięte przez administratora)Jak szybko mnie zatrudnili, tak szybko uciekłam. Strata czasu!

Łukasz Z.
@malutka

Zarabiamy bardzo mało a konkurencja zabiera dobrych pracowników. Brak dobrego inwestora to brak możliwości konkurowania z intrum, kaczmarskim.

@Łukasz Z.

Zgodnie stwierdziliście, że wynagrodzenia są zbyt niskie. Możecie określić, jak dokładnie one wyglądają? Chciałbym wiedzieć również, czy poza samą podstawą można liczyć na ewentualne benefity. Dajcie znać, jak to wygląda.

Emilia
@malutka

A jak wygląda samo obłożenie obowiązkami, czy jak dla osoby początkujące w tym zawodzie ,jest szansa na rozwój i nabycie doświadczenia w firmie?

@Emilia

jako praca na początek, dla studenta, jesli nie masz innego wyboru to warto spróbować. przygotuj się jednak na to, że będziesz skanować dokumenty przez 8h, jak przebrniesz przez to to może dorzucą Ci coś ambitniejszego. ogólnie pracy jest mega dużo bo jak ktoś odchodzi to rozdzielają obowiązki na pozostałe osoby.

@Mikołaj

to zależy od działo, ale na początek to okolice stawki minimalnej i umowa zlecenie, właściciele nie lubią dawać umowy o pracę. Benefity to multisport plus za 80zł i pakiet medyczny, ale nie pamiętam stawki, był jednak dość drogi.

Czesio

Da się wyżyć

Nie polecam

Nie polecam tej kancelarii!!! Praca w dziale administracji to jedna wielka porażka!!! Nowi ludzie zostawieni sami sobie, nikt się nimi nie interesuje. Nawet nie bylo dla mnie miejsca przez 4 dni... koordynatorka miala to gdzies... w ogóle mega dziwna prosta kobieta. Niczego się tam nie można nauczyć. Każdy nowy tylko otwiera koperty reszcie i im skanuje dokumenty po 8h!!!!!!!! SZKODA CZASU i oczywiście za najniższą krajową... A w ogłoszeniu że atrakcyjne wynagrodzenia hahaha

Aga
@Nie polecam

Bez zmian

@Aga

Naprawdę od roku nie zaszły żadne zmiany na lepsze? Nie było żadnych podwyżek, premii? Czy ktoś z firmy próbował rozmawiać na ten temat z szefostwem? Jestem ciekaw czy to dobre miejsce do pracy, Twoja opinia mnie nieco martwi, może jednak znajdą się też jakieś plusy?

Beata
@Mikołaj

Niestety nadal bez zmian, co widać po mocno odchudzonym zespole, który pracuje pond siły przy obowiązkach, które wczesniej wykonywała dwukrotnie większa ilość pracowników, każdy mysli o zmianie pracy bo dyrektor wszędzie szuka oszczędności a wysokie premie zgarnia dla siebie i swoich przydupasów, wynagrodzenie nadal najniższe, umowa zlecenie, widać że po podziale spółek kancelaria kiepsko sobie radzi a kolejni klienci wypowiadają umowy... Nie polecam...

Hrabia
@Nie polecam

A ja polecam

Kris

Tragedia wyzysk ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem!!

@Kris

Aż tak źle ? Batożą ?

Eurobank
@Mikołaj

Powrót do przeszłości na CC.

Stary druch
@Eurobank

To zróbcie to co my zrobiliśmy w Eurobanku. Macie zarząd?

Maria
@Mikołaj

Nikt nie chodzi na L4 od chirurga.

L4
@Maria

A zdarzają się długoterminową innych specjalności? Na przykład psychiatryczne?

Katarzynka

Super firma! Zawsze jest ktoś, kto nie jest zadowolony, ale cóż, takie jest życie. Ja osobiście bardzo polecam

@Katarzynka

Brawo ja

@Katarzynka

Bardzo fajna

Okka

Aktualnie spółki się podzieliły i to w bardzo nieprzyjemnej atmosferze, która odbija się na pracownikach. Efektem takiego podziału jest sytuacja w której większość została pod wodzą(usunięte przez administratora). Brak jakichkolwiek benefitów (bo multisport za 80zł to to żaden benefit), premii i konkurencyjnej jak na branżę płacy, to zwiastuje im w najbliżej przyszłości katastrofę. W Koksztysie jest fatalna polityka od zatrudnienia po płacę i pracę. To miejsce w którym pracuje zbieranina przypadkowych istot od zaangażowanych w swoją pracę po... no właśnie. Takie sytuacje tylko generują frustracje w tych co zwyczajnie(usunięte przez administratora). Nic dziwnego, że większość zdolnych osób stąd ucieka bo kto docenia ich wysiłek, chyba tylko oni sami. Życzyć aby złe scenariusze dla tego miejsca się nie ziściły.

Ewa z Wałbrzycha
@Okka

W koksztysie docenia się wyłącznie leni zamiast docenić tych co pracują i postawić na rozwój a nie odcinać kupony od bieżącego stanu rzeczy. Mają niestety staroświeckie myślenie a rynek się zmienia.

Tomasz
@Ewa z Wałbrzycha

Najgorsze jest to, że ludzi którzy nic nie robią, biorą lewe ZLA nagradza się premią a ludzi którzy ciężko pracują i robią wszystko jeszcze się niszczy i nie docenia.

Ania z Wrocławia :P
@Tomasz

Ewa, A trzeba było dawno pracę zmieniać, bo kto ma ambicje i plany na przyszłość, to już to dawno zrozumiał :D:D:D

Ania z Wrocławia :P
@Tomasz

Ewa, A trzeba było dawno pracę zmieniać, bo kto ma ambicje i plany na przyszłość, to już to dawno zrozumiał :D:D:D STRATA CZASU !

@Ania z Wrocławia :P

Ja mam ambicje

Kujawianka
@Gustaw

Jeżeli liczysz że cię docenią jesteś w błędzie. Ci co mało robią są lepiej doceniani a ich nieróbstwa się nie widzi.

@Kujawianka

Mam lepszą pracę

Guardian

Widzę, że ktoś nazbierał na flaszkę bełta i przestał smęcić. To dobrze.

SomiMa

Super firma dla ludzi którzy się chcą rozwijać i nie boją się ciężkiej pracy.

Szymon
@SomiMa

Prawda

@SomiMa

Nic się nie zmieniło.

Aga były pracownik

Szkoda tej fajnej firmy, bo pracuje tam grupa pracowitych ludzi, którzy są niedoceniani. Za to ceni się półetatowców (pół etatu na papierosie, na plotkach, na donoszeniu). Półetatowcy mają premie, a cała reszta więcej pracy. Jeżeli odradzam koksztysa to z uwagi na tych półetatowców (lewe choroby, plotki i udawana praca) i nikt tego nie chce zmierzyć, brak norm.

Zdecydowanie brak szacunku ze strony osób z tej Kancelarii, a dokładniej ze strony Sekretariatu. Dzwoniła do Mnie pani z Sekretariatu z zapytaniem o to czy jest aktualne z Mojej strony zainteresowanie stanowiskiem na które aplikowałam. Kiedy odpowiedziałam , że tak ,ale tylko w przypadku kiedy będzie zagwarantowana umowa o pracę , owa pani powiedziała, że się dowie czy takowa jest możliwa po czym miała oddzwonić. Oczywiście nie zadzwoniła więc ja się skontaktowałam w dniu dzisiejszym a owa pani odpisała Mi , że już nie są zainteresowani Moją kandydaturą. Brak poszanowania i powagi z ich strony. Najwidoczniej umowa o pracę to dla nich zbyt wiele. No cóż, to świadczy tylko o nich samych. Ja nie polecam.

Ewelina

I nic się nie zmienia.

Lol

Jezeli chodzi o dział windykacji nie polecam. Kierownik wymyśla chore procedury....za ktorymi nikt nie nadąza ....meczy czlowiekowi psyche....jesli jestes jego popilkiem to masz dobrze. Kasa kiepska a wymagań duzo.... Lokalizacja kipeska na odludziu....

rtl

@Przerwa służbowa

Zapytaj go

Przerwa służbowa
@Dioniza

Nie mam jak. O jaki wilczy bilet chodzi?

@Lol

Nie polecam pracy na dziale windykacji. Kasa kipska, kierownik lubi lizusów. Utrudnia urlopy, stresuje pracownika....wymyśla chore procedury, nie liczy sie z pracownikiem

@rtl

Słyszałem że to Pan kierownik z windykacji to bankier z wilczym biletem. Dajcie spokój z tą pracą na windykcie... Kierownik nie sznuje ludzi., stresuje on powinien rządzić zwierzętami a nie ludźmi. Szukajcie gdzieś indziej pracy na windykcie bo za tą kasę niska nie opłaca a sie

Lewy T.

A ja polecam.

dłużnik

Spółka Koksztys Biuro - w upadłości.

@dłużnik

Jakie jest źródło tej informacji ?

$

Może sprawdził w KRS?

Wierzyć się nie chce, że większość ludzi pracuje tam za mniej niż 2500 zł. To jest niedopuszczalne żeby szanujący się pracodawca obrazal swoich pracowników. Wstyd!

Krzysiek

Ostrzegam przed pracą w tej kancelarii, kierownictwo i zarząd wyżej s.... niż (usunięte przez administratora) mają. Poza drobnymi wyjątkami trudno spotkać tam normalnych ludzi na kierowniczych stanowiskach. Liczy się tylko hasj, cyferki w tabelkach i wyciskanie jak największej wydajności za jak najmniejszą pensje. Właściciele dawno juz staneli w miejscu i nie wiedzą jak funkcjonują inne firmy. Nic dziwnego, że młodszy współwłaściciel odciął się od nich i z powodzeniem prowadzi firmę na mniejszą skalę. Nie polecam!

....

Nie polecam pracy w Koksztysie. Wynagrodzenie niskie, o podwyżce nie ma mowy. Możesz dostać nowe obowiązki, ale bez podniesienia wynagrodzenia. Za nadgodziny też pieniędzy nie zobaczysz. Kierownik na moim dziale nie szanuje swoich pracowników. Jedno mówi a drugie robi. Wszystko co mówi to jedno wielkie kłamstwo. Umowy o pracę też ciężko dostać mimo obietnic.

Warkas
@....

Znam tego kierownika. Kawał ......a TACY LUDZIE SIE NIE ZMIENIAJĄ!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)