logo Unity S.A.

Unity S.A.

Wrocław

Opinie o Unity S.A.

admin 2015-06-14 15:18
Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Unity S.A..
jtj 2016-05-16 18:12
hejka. Wszystko pięknie ładnie,ale jakie są warunki zatrudnienia np umowy? umowa o pracę ? pozdrawiam
Pracownik 2017-01-13 15:24
UOP lub B2B do wyboru
Kandydat 2017-01-20 13:13
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Krakowie, z opowiadania osoby rekrutującej wszystko pięknie i ładnie, wspaniały proces realizacji projektów, wspaniała firma, wspaniałe procedury, wspaniałe projekty, wspaniali klienci, wszystko wspaniałe, nic tylko pracować, jak wyszedłem z rozmowy to czułem się równie wspaniale.

Ale po rozmowie cisza (pomimo obietnic o informacji zwrotnej), tydzień, dwa tygodnie, no to przypomnę się, piszę, tydzień cisza, po tygodniu info od Pani rekrutującej, że dopyta. No i chyba nie dopytała, bo miesiąc minął i cisza. Nie spotkałem się w sumie jeszcze z jaką IGNORANCJĄ. Na grupach można przeczytać niby o opieszałości i pewności siebie kandydatów, no ale nie, w tym miejscu PRACODAWCA i PANI REKRUTUJĄCA otrzymują ocenę NIEDOSTATECZNĄ - wspaniale!
Zostaw swoją opinię o Unity S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unity S.A.