Opinie o Infracorr Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infracorr Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infracorr Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infracorr Sp. z o.o. w Gdańsk

Też jestem zainteresowany tą firmą, o upodobaniach Prezesa to wszyscy wiedzą:::))(usunięte przez administratora)Ale mam pytanie o możliwości rozwoju osobistego w tej firmie. Produkty mają te które mnie interesują. Może ktoś coś dodać?

Byly Nowy wpis
@Zainteresowany

Rządzi banda, która toleruje podobnych sobie. Prezes tak to ustawił, więc toleruje sytuację.

Ewa Nowy wpis

Szkoda, że tak rzadko ktoś tutaj pisze. Może ktoś powie, jakie warunki pracy oferuje Infracorr? Są nadgodziny?

Zdziwiona Nowy wpis

Czytam i czytam te opinie i aż się wierzyć nie chce jak ludzie potrafią być zawistni. Kobiety (jeśli to pisały kobiety) są niedoinformowane i bredzą bzdury. Prezes już od kilkunastu lat ma jedna babę i "spódniczki" już przestały go interesować. Więc opinie, które zostały tutaj napisane są wyssane z palca po to aby napsuć krwi tak dla zasady albo nie udało im się dostać pracy bo nie reprezentowały sobą żadnego poziomu intelektualnego (co można wywnioskować z zamieszczonych opinii).

Janusz Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać? Szkoda!!!

Infracorr Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Automatyk. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dulcynea z Tobos

Aż się wierzyć nie chce, co o tym ich prezesie można przeczytać. Ważniejszy od Pana Boga a do tego Don Juan w amatorskim wydaniu.

bydgoszczanka

starałam sie tam o prace i dostałam propozycje nie do odrzucenia!!bardzo niewybredna - seksualną - niestety nie w moim guście ! od samego Pana Prezesa człowiekma ma mniemanie ze jest Bogiem ! ale świadczy o Firmie i o tym co ludzie tam zarabuiający na chleb muszą znosić. żenada

Wiesz kto :))))

Na temat firmy INFRACORR - złożyłam CV ale nawet nie raczyli sie odezwać.... Widocznie etyka biznesu ich nie dotyczy-przykre, ale muszę to zaakceptować. Szkoda. A Pan PREZES jest patriotą i moim ulubieńcem - kochał/kocha Sopot, Warszawę, Bydgoszcz a teraz podobno kocha Gdańsk. Wszystkie to PIĘKNE miasta - podobno :) Ciekawe czy te miasta odwzajemniały lub odwzajemniają MU tak piękne, subtelne, cudowne, nieziemskie uczucie MIŁOŚCI jakim je obdarzał i obdarza. Ach miłość to piękno, romantyzm!!

Kochanka

Co tak cicho? A prezes przecież nadal szaleje. Chyba były ciekawe te wpisy skoro admin je usunął, no, dziewczyny, odwagi może coś napiszemy więcej :) Jak to ktoś powiedział - król jest nagi. Tyle że tu nie ma króla. Pozdrowienia dla Pana Prezesa z Bydgoszczy.

Małgosia

No to otwarła się puszka pandory...Bardzo dobrze, że wreszcie prawda wyszła na jaw. (usunięte przez administratora)

Mimi

Ja też niestety znam tą firmę bardzo dobrze, aż za dobrze. Warunki awansu żadne, wynagrodzenia słabe. (usunięte przez administratora) Mam kogoś kto pracuje w tej firmie i jej/jego marzeniem jest jak najszybciej zmienić pracę. Jeśli nie masz pracy – tak, bo będziesz miał co jeść. Jeśli masz co jeść, szukaj normalnej pracy.

Nieznajoma

Kate, znam bardzo, bardzo dobrze tą firmę. Atmosfera średnia, zarobki też. Nie polecam. Prezes megaloman, apodyktyczny, podejrzliwy, obcesowy i źle traktujący innych pracowników. Zadufany w siebie arystokrata, inni to nic, powietrze. On jest bogiem, dookoła śmieci. Jeśli jesteś wysoką, szczupłą dziewczyną po 30-dziestce, to ... prezes na PEWNO się Tobą zainteresuje. Jak wieloma innymi... Spódniczki to Jego hobby. :))) Wiele się przewinęło, oj wiele :))) I nadal się podobno przewija... :))) Ale jak się wykażesz to i wtedy pensja Ci wzrośnie, no, jak będzie zadowolony... Tak jest okrutna prawda o tym zepsutym świecie..

Kate

Jakie macie opinie o firmie Infracorr? Jak wygląda sprawa finansów, atmosfera, jacy są Szefowie? Warto starać się tu o pracę? Proszę o informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Infracorr Sp. z o.o. - Gdańsk

Infracorr Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Chrobrego 8
    80-423 Gdańsk