Internetica

Opinie o Internetica

instruktor 2010-12-13 15:10:16
Firma jest wg mnie bardzo skuteczna, moja strona po wpisaniu dosyć trudnych haseł związanych z nauką jazdy w Warszawie jest w top10. Generalnie nie mam zastrzeżeń co do jakości usług i ich ceny.
tłumaczenia 2011-08-26 13:02:04
Dobry kontakt z firmą, szybko i sprawnie reagują na prośby klienta, ogólnie można polecić.
Krzysztof 2014-03-29 00:42:34
Szef ma wysokie wymagania wobec pracowników, bo zależy mu na tym, żeby firma świadczyła usługi na jak najwyższym poziomie. Generalnie każda kumata osoba się odnajdzie w tej pracy, osobiście polecam.
PPHU Jolanta 2014-04-02 01:15:29
polecam tą firmę jako wykonawców kampanii w Google.
Krzysztof 2014-06-23 11:14:36
Każdy kto ma wyniki zarabia dobrą kasę.
Michał 2014-07-10 10:29:47
Praca fajna jeżeli ktoś chce pracować a wtedy i kasa przyzwoita. Jeżeli ktoś szuka firmy gdzie pracuje się od 8 do 16 pijąc kawę i plotkując to raczej nie ma czego u nas szukać.
Daniel 2014-07-22 12:30:43
Filip - wynagrodzenie = podstawa + prowizja od sprzedaży. jestem po pierwszej rozmowie, bardzo dobre wrażenia - zobaczymy czy zostanę zaproszony na kolejną :)
Pozdrawiam
daniel 2014-07-22 21:29:17
Człowieku, nie filozofuj tyle tylko złóż aplikację. Jest ok, jak będziesz skuteczny to będziesz dobrze zarabiał i nie będziesz narzekał.
ewelina n. 2014-08-08 09:42:53
(usunięte przez administratora) Albo jesteś skuteczny i widzisz prowizje od razu i wtedy spokojnie pracujesz za fajne pieniądze, albo jesteś słaby i nie widzisz prowizji (usunięte przez administratora)
Michał 2014-08-08 13:45:33
Chyba oczywiste jest, że jeżeli ktoś nic nie sprzeda, to nie dostanie żadnej prowizji. Plany nie są wygórowane, a kto nie robi nawet minimum to w końcu musi się pożegnać z pracą. Szkolenia owszem są, nawet bezpośrednio z Google + te wewnętrzne z nowych produktów i technik sprzedaży. Poza tym jest fajna atmosfera i doświadczeni ludzie, którzy zawsze pomogą. Pracuję w Internetice prawie rok, jestem zadowolony i szczerze polecam dalej.
ewelina n. 2014-08-15 22:44:24
(usunięte przez administratora) wspominam to miejsce pracy BARDZO DOBRZE. Zatrudniłam się, bo chciałam się sprawdzić w sprzedaży, okazało się jednak, że nie do końca dobrze sobie z tym radzę. W efekcie przełożony wziął mnie na rozmowę, wskazał moje obszary do rozwoju oraz zasugerował inny kierunek zawodowy, do którego mam większe predyspozycje. Tak więc mimo że nie miałam dobrych wyników, zostałam bardzo dobrze i po partnersku potraktowana, a nie za przeproszeniem wyp... na pysk, jak to się dzieje w niektórych firmach.
kama 2014-12-02 16:01:47
Czy mógłby mi ktoś odpowiedziec na kilka pytan dotyczachch pracy w internetica?? Czy jest możliwość rozwoju, uczestnictwa w szkoleniach?? Jak motywowani i oceniani są pracownicy? Jaka jest rotacja pracowników? Czy istnieją plany dotyczące przyszłego rozwoju firmy? Czy firma jest wypłacalna i czy jej pozycja jest stabilna? Warto tam podjac prace??
bomardowanie 2015-01-31 13:47:41
no kurcze kama troszke przesadzilas z ta iloscia pytan, nawet nikomu sie nie chcialo tego napisac po przeczytaniu tego co tutaj zrobilias - ja powiem to wprost - za duzo tych pytan i to zdecydowanie odstarasza na odpoweiadanie w tym temacie - pozdrawiam was i licze ze ktos jeszcze sie wypowie w temacie i odpowie na jedno pytanie WARTO?
mokon 2015-01-31 23:42:16
No pewnie że WARTO!!!
ytyt 2015-11-22 11:53:28
To jest właśnie problem firm, które wrzucają ogłoszenia a potem jeszcze coś okazuje się na rozmowie dopiero..
ja 2016-05-12 20:47:20
ostatecznie mozna tam pojsc pracowac
999 pozycja Google 2016-08-03 22:14:32
Pracowałem w Internetice jako handlowiec (specjalista ds. Sprzedaży). Bardzo dobry pracodawca. Jeśli jesteś dobrym handlowcem i po prostu czujesz się dobrze w sprzedaży, to duża szansa, ze popracujesz tu dłużej na (bardzo) dobrych warunkach (w zależności od wyników możesz zarobić dobre pieniądze i mieć satysfakcję z tego, co robisz, a firma inwestuje też w Twoje szkolenia). Na pewno świetna atmosfera pracy w firmie.
999 pozycja Google 2016-08-04 22:35:37
Zależy, co to dla Ciebie znaczy "dobrze płatna" (dla jednego 3 tyś. netto/miesiąc, a dla innych 20 tyś.). W sprzedaży zasada jest prosta: im więcej sprzedasz i wyrobisz targety, tym większa prowizja = lepiej zarobisz. Umowę oraz warunki Pracodawca przedstawi Ci przed nawiązaniem ewentualnej współpracy, bo to zależy od stanowiska, Twoich umiejętności, doświadczenia itd. Ja miałem umowę o pracę na uczciwych warunkach.
bazylia 2016-08-05 10:25:29
@molki na pewno będzie ci się to opłacało, nie tylko finansowo, szczególnie że to Warszawa - ale umowę o pracę dostaniesz tylko nie wiem czy od razu.
Zostaw swoją opinię o Internetica - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Internetica