Cyfra +

Opinie o Cyfra +

dj 2009-07-07 07:01:34
Bardzo uczciwe warunki, najpierw szkolenie 2 tyg. zakończone testem, jak się zdaje to się dostaje pracę. Szkolenie płatne po 180 godzinach pracy. godzina pracy na początek to 12zł/h do wyboru albo umowa zlecenie albo umowa o pracę. Po 3 m-c pakiet medyczny na u.p. a po 6 m-c podwyżka, możliwy depozyt c+ pakiet prestiżowy ewentualny awans.
poczatkujacy 2010-05-25 14:22:25
w Toruniu również otworzyli(otwierają) taki Call Center, w środę zaczyna się szkolenie (26,05,2010). W Toruniu trochę inne warunki, albo zakładasz własną działalność gospodarcza i dostajesz 10zl/h, albo pracujesz na umowe zlecenie i masz 8zl/h. Podoba mi się to, że sam sobie ustalasz grafik, pracujesz ile chcesz, możesz w miesiącu przepracować 100h albo 350h (max). Trochę niepokoi mnie to, że jest lekka dyskryminacja między umową zlecenia a działalnością.. ale zobaczymy jak to będzie. =)
hehe 2010-07-06 10:23:46
Szkolenie to istny cyrk, zabawy jak dla dzieci w przedszkolu! Zbierają kilka osób i każą udawać jakąś maszynę co wydaje z siebie dźwięki!!! To ma być przygotowanie do pracy na infolinii? Można paść ze śmiechu. Niby jest umowa o pracę ale już było pranie mózgu żeby działalność gospodarczą zakładać... poza tym jak się zacznie pracować ustalają grafik i nikt się nie liczy z tobą czy chcesz pracować w soboty czy w niedziele. Ogólnie kołchoz...
ada 2010-07-27 12:24:35
siemka wszystkim.
stanowisko: konstultant lub operator call center
Warunki pracy i placy porazka- praca ew. tylko dla studenta ktory mieszka na Ursynowie.
Stawka 12zł brutto. Negocjowac mozna ew. po pol roku.
Godzin do przepracowania min 140.
Zatrudnienie umowa zlecenie- zmiany po 7h, lub 3/4 etatu- zmiany po 8 lub 10h.
Bodajze jeszcze dwa wekendy pracujace ale tego juz nie jestem pewna
Szkolenie 12 dni i egazmin jak niezdasz to do widzenia i nic ci nie placą.
Decyzje pozostawiam Wam
bocian 2010-07-27 12:27:50
grafiki ustalaja na caly miesiac z gory - min godzin to 140 chcialem do potraktowac jako dodatkowe zajecie i pracowac po max 4h dzienie to lacznie by wyszko jakies 80h ale tam chca 140 i ni jak sie nie da tego przeskoczyc a rotacja duza ciagle szukaja ludzi - kiepsko placa kiepskie warunki dla mnie porazka
Firma kosmetyczna 2010-11-04 15:18:16
Witam Wszystkich,
Nasza Firma poszukuje energicznych i komunikatywnych osób na stanowisko Konsultantów ds. Sprzedaży bezpośredniej. Jeśli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową, studiujesz a chcesz dorobić lub masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i chcesz zarabiać więcej, prześlij do nas swoją aplikację na adres firmakosmetycznapl@gmail.com .
Oferujemy system szkoleń, stabilne warunki współpracy (umowę o pracy), miłą atmosferę oraz możliwość rozwoju.
niunia 2011-06-07 22:25:50
napisz ile płącicie iwarunki zatreudnienia bo nie che mi sie dowas maile wysyłać
M 2011-09-11 20:32:04
Po 3 miesiącach pakiet medyczny??? ciekawe gdzie?? uczciwe warunki, to poczekaj jak troche popracujesz i szykuj sie na wypowiedzenie. Zero szacunku do człowieka
Gość 2012-10-14 11:47:55
Zgadza się, jaki pakiet medyczny??!!
Poza tym kłamią i oszukują na szkoleniach itd. Informują, że pracuje się od pon do sob a oczywiście już w pierwszym grafiku wszyscy dostali też niedziele. Premie zabierają za co tylko mogą i informują Cię dopiero przy wypłacie, za co potrącane są premie, czyli po fakcie. Obiecują gruszki na wierzbie, co ma się nijak do rzeczywistości. Ciągłe pretensje o coś czego nie wytłumaczyli, bo nawet długo pracujące osoby tam robią te same błędy bo nie byli poinformowani/przeszkoleni.
Ewa 2013-07-24 10:27:39
Słyszałam, że tam w umowie jest zapis, że po odejściu od nich jest zakaz pracy przez 2 miesiące.. Czy to prawda? Nie wiem czy jest sens tracić w takim przypadku czas na rekrutację.
sinis 2015-01-22 03:09:26
rozumiem , że te sprawy o które pytasz @maryśka są rzeczywiście dość istotne dla osób , które już dłuższy czas pracują w tego typu miejscu jednak ja zacząłbym raczej od pytań odnoszących się do zarobków, wynagrodzenia, do wszystkiego co materialne a co można uzyskać będąc zatrudnionym w cyfrze plus .
laser 2015-03-29 16:08:16
Przecież cyfra + już dawno nie istnieje, to znaczy w 2013 roku połączyli się z platformą satelitarną n i powstała platforma nc+, podobnie z grupą canal+ cyfrowy, przestał istnieć. Po takim połączeniu, nawet rzekłbym fuzji chyba sporo zmian było, nie? Jak się zmieniły warunki np. w call center? Może dali lepsze umowy, czy coś..
Sebaa 2016-05-11 18:48:03
no to widocznie ktoś nie zmienił nazwy firmy ale chyba im to nie przeszkadza skoro jest stara nazwa.... Czy jest tu ktoś kto pracuję dla nich i powie jak wgląda u nich sprawa zarobków? Szukam u nich ofert ale albo jestem ślepy albo nikogo nie szukają dzięki z góry
Zostaw swoją opinię o Cyfra + - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfra +