Astra Zeneca Pharma Poland

Opinie o Astra Zeneca Pharma Poland

zenecanin 2013-11-21 12:57:57
Kurcze, wydawałoby sie, że są wszystkie składniki sukcesu są. Dobra marka, innowacyjna firma, naprawdę dobre produkty, fobrzy a czasem świetni reprezentanci, z kontaktami i doświadczeniem. Jednak ciągke źle. Czemu. Moim zdaniem to proste. Niedorzeczne, oderwane od rzeczywistości strategie marketingowe. Doświadcxony przedstaeiciel powinien dać radę, olać strategie i pracować by osiągnąć wynik. Ale tu sie nie da. Parcie ze strony kierownika, oinstrukcje, sprawdzanie, kontrola. I mamy klops. Specjalista, często wybitny zamiast wiedzy merytorycznej dostaje hit sezonu.... super blister. Nawet nie wiecie jak my obrywamy w polu za takie debilne podejście. Bezsensowne formułki. Przecież lekarzevto ludzie, idziemy do ludzi i ini rozumieją, że robimy z nich baranów. Są oburzeni taką promocją. Jak tu osiągaćcwyniki? Jak dbać o wizerunek. Nie ma do promocji nic. Nawet merytoryki, bo jaką merytoryką jest blister. A jakue konsekwencje? Po łbach przedstaeicielom,mich cisnąć, straszyć, dołować, zamiast rozgonić marketing postrzegający trudną i wymagającą branże medyczną od strony firmy INNIWACYJNEJ, na oiziomie średnio rozgarniętego gimnazjalisty. Żeby potrafili wyciągać wnioski, ale nie, nieomylni są. A od samego początku były sygnały, żecto wtopa, że nie działa, ale lepiej straszyć i iść na dno w zaparte. Jeśli myślisz o pracy w Astra zeneca to sie zastanów czy dasz rade bezwolnie wykonywać tragicznie złe instrukcje i potem jeszcze za to obrywać....
bucz 2014-05-23 13:24:39
Najgorsza firma pod słońcem. Miejsce pracy dla bezmyślnych ciołków bez swojego zdania, którzy przyjmą z biura każdą największa głupotę.
Mlody 2014-05-23 21:29:42
Generalnie zatrudniony zostałem wraz z 3 osobami do tzw. Ekspresów. Zatrudniony w lutym, zwolniony w maju - restrukturyzacja, obcinanie kosztów, łącznie poleciało około 30 osób. Dla mnie jest to robienie z ludzi idiotów, po co zatrudniać człowieka, który myśli, że złapał "dobrą" pracę, musiał zrezygnować może z gorszej ale bardziej pewnej pracy, po to aby za 3 miesiące powiedzieć mu, że "jednak Pana zwalniamy ponieważ jesteśmy hu*owi i się pomyliliśmy". Reasumując - podczas pracy - było ok, straszne ciśnienie na terminowość, auto do dyspozycji prywatnie i służbowo, nie najgorsze pieniądze, ale...no właśnie ale... typowa korporacja - coś nie wyszło, wy*ebać, może się poprawi. Generalnie dziadostwo.
Soraya 2014-05-28 14:38:52
To wszystko prawda.
Byłam zatrudniona jedynie na zastępstwo.
Gdy dostałam się na studia z badan klinicznych i pochwaliła mnie szefowa ze Szwecji, mój szacowny szef miał do wyboru zwolnić mnie lub koleżankę z tego samego stanowiska.
Wybrał mnie do wyrzucenia!:)
Absurd!
Potem się okazało, że jego pupilka z HR, z której zdaniem się raz nie zgodziłam tak mu doradziła.
Znajomkostwo i zero profesjonalizmu i motywowania pracownika.

emirates 2014-06-20 18:37:21
A jakimi autami jeżdżą PM?
astrak 2014-07-14 10:06:58
Nie polecam. Zupełny brak szacunku do przedstawicieli, którzy orają jak mogą by utrzymać biuro produkujące chyba najgorsze pomysły w branży. Dla biura przedstawiciel to intruz. Można zastraszyć, olewać i oczywiście ie zero wsparcia. Pomysły marketingowe zupełnie oderwane od rzeczywistości, a jakakolwiek radach sygnał z pola do dla nich potwarz. Nic dziwnego, że to już agonia. Zatrudniania by zaraz zwolnić nawet nie komentuje. Powinni rozgonić marketing i medicalów. I tak nic nie robią i na żadne pytanie nie odpowiadają.
x 2014-07-25 18:40:47
emirates - w astrze jeździ się Toyotami
nabuchodonozor 2014-10-02 14:12:03
Ta firma jest jedną z najmniej przyjaznych do pracy jakie operuja na naszym rynku. Tak naprawdę dobry przedstawiciel nie ma najmniejszych szans by wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i kontakty, bo musi zajmować się idiotycznymi procedurami, regułkami, tabelkami i raporcikami, przez co nie ma czasu i ŻADNEJ motywacji by dać coś od siebie. Zastanówcie się 100 razy zanim popełnicie błąd i spróbujecie marnować się w tej firmie.
zainteresowany 2014-10-15 19:19:10
Witam,
czy mógłby ktoś z narzekających lub nie narzekających konkretnie napisać : podstawa - ile na dzień dobry (mogą być widełki tylko proszę dodać netto czy brutto)
B 2015-01-08 21:39:44
Bez przesady. Może i działania marketingowców są bez sensu, ale jak się ich oleje to jest w porządku. Leki świetnie znane, samochód praktycznie bez limitów, podobnie jak telefon, szefowie różni w zależności od regionu. Tylko praca niepewna, bo zwolnienia rzeczywiście potrafią zaskoczyć
koko marta 2015-02-17 19:00:29
jestem świeżo po farmacji i marketingu, szukam jakiegoś pierwszego zatrudnienia, czy myślicie że Astra Zeneca Pharma Poland będzie dobrym wyborem na sam start kariery? zastanawiam się bo nie chciałabym żeby to była przelotna przygoda ale żeby była to na tyle dobra praca żeby można w niej zakotwiczyć na stałe, osiągnę to u nich?
:-) 2015-09-30 23:39:08
To byla firma kiedys w której sie super pracowało. ludzie z klasa, z wyksztalceniem, dla których pracownicy byli wartoscia a nie numerem terytorium. Mozna było z Przezesem pogadac, zabawic się itd. Pozniej nastaly zcasy miernoty, poprawy wyniku w bdaniu wenetrznym bez refleksji iz jesli ludziom bedzie sie dobrze pracowala to nie trzeba bedzie naciskac, na to aby wypowiedzili sie w anonmowej ankiecie. Pod przykrywka usmiechu i pozornej zyczliwosci kryja sie osoby lekliwe, nastawione na ochrone wlsnych interesow it. Oceny pracownicze z gory ustalone, bdb dostaja pupile szefowej( dawna kardiologia) typowa korporacja z Polska twarza
Elle 2015-12-22 10:13:06
Witam chciałam aplikować do pulmonologi bo widzę vacat na łódzkie czy warto ?
zosia 2016-05-12 12:21:37
wczesniej poszukiwali Product Manager moze teraz tez beda szukac?
Zostaw swoją opinię o Astra Zeneca Pharma Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astra Zeneca Pharma Poland