Zakład Handlowo Usługowy ,,Eldom,,

Wadowice

Opinie o Zakład Handlowo Usługowy ,,Eldom,,

poziomka1 2011-11-04 16:15:49
beznadziejna nie miła , nie wychowana właścicielka kłoci sie z pracownikami klientami;/nie polecam tego serwisu
t 2012-10-31 10:47:49
nie polecam. nerwowa szefowa, niemiła. [usunięte przez administratora]
anonim 2015-03-14 15:27:30
porażka totalna....szefowa pastwi się nad pracownikami, a pochwala chałturę jaką robi szczególnie jeden technik...dlatego tak wiele sprzętów wraca ponownie do tego serwisu wręcz w gorszym stanie niż trafiły...ale kasa myje rączki i tak się kręci...
walka 2015-05-30 22:37:53
Witajcie, miałam okazje pracować w tej firmie, atmosfera fatalna, takie zachowanie i traktowanie jakie miało miejsce w tej firmie to paranoja.
Poszłam z właścicielką na wojnę po tym jak poszłam jej na rękę ona to wykorzystała i nie wypłaciła mi wszystkich pieniędzy. Myślała że ma przed sobą małolatę co łatwo zastraszy. Zgłosiłam to do inspekcji pracy, udało się odzyskać L4, ekwiwalent za urlop, sprostowanie świadectwa pracy, i opłacenie przez nią składek ZUS. Ponieważ szykuje się sąd pracy szukam kontaktu z byłymi pracownikami. Podaję mój mail jeśli będzie ktoś chciał mnie wesprzeć w tej batalii, pokażmy że nie damy sobą pomiatać.
walka 2015-05-30 22:39:56
nauczka 2015-05-31 19:15:32
nauczka@onet.pl
fklkl 2015-08-06 08:19:42
Przestrzegam wszystkich którzy chcą się przyjąć do pracy u tej pani . Właścicielka jest chora ona powinna się leczyć a nie prowadzić firmę Nie słyszałam aby w okolicy ktoś się tak pastwił nad pracownikami.
elf 2016-10-13 19:49:37
Oczywiście że może dobrze zarabiać, ale nie u tej pani. !
po 2016-10-18 22:34:12
[pozostaje jeszcze pytanie jakie mają wymagania wobec ewentualnych pracowników
Zostaw swoją opinię o Zakład Handlowo Usługowy ,,Eldom,, - Wadowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Handlowo Usługowy ,,Eldom,,