Opinie o Rettman Catering w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rettman Catering. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rettman Catering o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rettman Catering w Wrocław

Ja widziałam tylko ogłoszenie od nich dla kucharza, ale innych ofert pracy w necie nie ma. Ale ja jestem ciekawa pracy np. w obsłudze klienta. Na stronie mają dane kontaktowe właśnie do BOK. Ktoś pracował w tym dziale i może napisać, czy jest szansa na pracę zdalną lub hybrydową?

xyz

kultura dzikiego kraju jak już ktoś wcześniej zauważył i wszystko co najgorsze się pod tym kryje. Omijać z daleka.

Agata
@xyz

Kultura dzikiego kraju? Naprawdę to jedzenie, które tu serwują jest aż tak fatalne jak ludzie kiedyś pisali? Może coś się zmieniło do teraz?

xyz
@Agata

jakby ci to powiedzieć... właściciel z całą pewnością nie jest dżentelmenem. A jedzenie? Nie wiem jak jest dzisiaj, bo ja zrezygnowałam wiele lat temu, obecnie pracuję w Holandii w tej samej branży i mam porównanie jak to wygląda tutaj a w Rettmanie, a właściciel który jest przecież tak bardzo zachwycony kulturą zachodu i ludźmi powinien tam pojechać, popatrzeć i się uczyć od tych bardziej kulturalnych i cywilizowanych od siebie.

Sylwia
@xyz

Zaciekawiłeś mnie bardzo, co takiego robi ten właściciel w takim razie? :/ No i pracownicy wytrzymują taką atmosferę czy raczej duża rotacja tam jest?

,,,
@Sylwia

bardzo, bardzo mało mezczyzny w mężczyźnie

R. Nowy wpis
@xyz

Rettman jest najlepszym przykładem tego, jak batdzo odbiegamy od europejskich standardów i to jest przerażające!!!

Agata Nowy wpis

Hej. Jaka umowę dają obecnie Kucharzowi? Pytam, bo wpadłam na ogłoszenie firmy w necie. Ale nie ma tam detali. I ciekawi mnie konkretnie, czy jest opcja na UoP od samego początku? I czy jest opcja na czas nieokreślony?

Znamodlat Nowy wpis

Mam doświadczenie z posiłkami tej firmy na stołówce pracowniczej. Jakieś 4/5 lat temu zjadłby to tylko ktoś bardzo wygłodniały(a i samopoczucie po tym czymś było tragiczne). Unikałem, nawet jak wstawałem w pośpiechu i zapomniałem wziąć jedzenia to nie ruszałem za cholerę. Wszystko zmieniło się jakoś w marcu 2022, widziałem kilkukrotnie jak kolega tym się stołował i postanowiłem dać Rettmanowi drugą szansę. U mnie w fabryce nie kosztuje to wiele gdyż firma dopłaca(kiedyś to i tej złotówki było szkoda na posiłek). Muszę przyznać iż smakowo jedzenie uległo sporej poprawie(czasem ze 2/3 dni jest coś na jedno kopyto, ale nie ma co narzekać), a i nie mam po tych posiłkach żadnych problemów z żołądkiem(poprawa znacząca gdyż wcześniej nawet ziemniaki nie były bezpieczne). Wiadomo, nie ma cudów, ale lepsze niż w wielu barach mlecznych czy od jakiegoś taniego kebaba.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Rettman Catering? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Grzes

Żeby pracować w tej firmie rodzinnej trzeba mieć nieżle zryty beret

sowa
@Grzes

I pomyśleć ze ta rodzina firma miałaby teraz karmić moje bąbelki - nigdy w życiu!!!

Kali-na
@sowa

czy dobrze rozumiem, że jedzenie nie jest dobre jakościowo? Jaki ma Pani doświadczenie?

Justyna
@Kali-na

Jest bardzo słabe jakościowo. Ponadto spotkałam się z sytuacja, gdzie spleśniałe nektaryny przekierowano na kompot zamiast ba deser, a porażone części kazano tylko odciąć. Tak, dzieci W przedszkolu to otrzymały do picia. Składniki są najtańsze, z najniższej pułki cenowej. Często dzieci bezgkutenowe otrzymują w posiłku gluten ukryty. Ostrzegam bardzo, bardzo. Znam temat od środka, bo pracowałam tam przez chwile, po zauważeniu tego co się dzieje rozpoczęłam poszukiwania nowej pracy.

Byly pracownik
@Justyna

Ma Pani całkowitą rację. Jedzenie najgorszej jakosci z tymi owocami to juz dwa lata temu tak bylo jak pracowalam. Tragedia oszczedzaja na chemii gospodarczej i na wszystkim innym. Odradzam tam pracowac

Wrocławiankarodowita
@Justyna

Dziękuję za info,klątwa na nich została rzucona…..

Renata

Wizytówka google firmy Rettman Catering mówi że jest tymczasowo zamknięta, ktoś wie z jakiego powodu i czy będzie jeszcze otwarta i będzie rekrutować nowych pracowników ?

K.
@Renata

Na to wygląda. Czas najwyższy. Żadna strata dla społeczenstwa. Karma wraca.

Krystyna
@K.

A czemu twierdzisz, że żadna strata dla społeczeństwa? Weź trochę rozwiń ten temat

Obserwator

Przestrzegam przed firmą wszystkich rodziców, bo jedzenie jest fatalne. Dzieci z przedszkola i szkół m.in. na Nowym Dworze i Kuźnikach jedzą te obrzydliwe obiady. Zupy bez smaku z niedogotowanymi warzywami, np. ogórkowa nie ma ani koloru ani smaku chociaż przypominającego ogórki kiszone. Głównie zupy to woda bez smaku ze śladową ilością warzyw. Ziemniaki do drugiego dania są szkliste i wodniste. Kotlety mielone czy raczej cos podobnego zbite i twarde, bez przypraw. Spaghetti to tylko makaron z sosem, mięsa brak. To samo makaron z serem-ser tylko w nazwie. Rodzice płacą za obiady, a dzieci spróbują i nie zjadają, wolą być głodne niż jeść to paskudztwo. W całej firmie na ul. Zemskiej cuchnie zepsutym jedzeniem, strach pomyśleć z czego gotują posiłki. Karygodne i niedopuszczalne w dzisiejszych czasach. Gdzie jest sanepid???

Izabela
@Obserwator

Czyli uważa Pani, że posiłki są marnej jakości? Czytam tutaj sporo negatywnych opinii ale skoro jedzenie jest na tak słabym poziomie jak to jest opisywane to dlaczego szkoła i przedszkole nadal współpracują z firmą a rodzice dalej wykupują obiady? Może do tej pory było wszystko w porządku i po prostu taka sytuacja miała miejsce raz czy dwa a nie występuje stale i nie powinniśmy uogólniać? Chętnie dowiem się coś więcej na ten temat.

Miki
@Izabela

Współpracuje bo cena czyni cuda.jest przetarg na to syfiaste żarcie i wygrywa najtańsza oferta to proste.Czyli oszczędzamy na składnikach kupując na granicy przydatności do spożycia i mamy pracowników na śmieciowych umowach(usunięte przez administratora)

Miki
@Obserwator

Zawsze tak jest że cateringowe jedzenie jest robione z najgorszej jakości i syfiaste bo to kasa dla właściciela.Tylko kuchnie przyszkolne zdawały egzamin a w cateringu produkty najgorszej jakosci

Obserwatorka
@Obserwator

Podpisuję się pod tą opinią obiema rękami.. Najgorsze jest to że ta firma cały czas funkcjonuje i karmi nasze dzieci..

2k2
@Obserwator

Nie na temat, portal jest o pracodawcach. Myśl trochę zanim coś napiszesz.

Karol
@2k2

Wiadomo, że o pracodawcach i dla pracowników ale jak klient napisze opinie to przecież nic takiego się nie stanie. Ty jesteś zatrudniony i masz info czy teraz z nowym rokiem przyjmują pracowników, bo byłbym zainteresowany robotą.

gabler
@Karol

Nie słyszałem zeby przyjmowali.

e...la

Jednym słowem jedzenie syf.Dzieci w przedszkolu jedząc kotlety znajdowały chrząstki ,które powinny być odcięte z mięsa podczas obróbki przed mieleniem,ale tu widocznie liczy się waga i wszystko mieli się jak leci. Ziemniaki zbutwiałe,surówki przykisniete,a owoce nawet na kompot się nie nadawały,a co dopiero do zjedzenia. Nie polecam

yacoreq

Miałem ten catering w szkole. Jednym słowem -->????

byly pracownik

NIE POLECAM! szef (usunięte przez administratora) i kombinator, wprowadza strasznie niezdrowa atmosfere

Stella

Nigdzie nie jest idealnie więc może przestańcie ciągle narzekać bo firma jest ok a zapominamy jak teraz mamy czas trudny

Czy w Rettman Catering jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Inka

Nie tam sie tylko wykonuje polecenia

Na szczęście były pracownik

Nie polecam pracy w tej formie a w szczególności na ulicy Zemskiej, rotacja ogromną kto może ucieka ,stare wyjadaczki ze zmywaka czuja sie jak Królowe pomiatają nowymi pracownikami , Pani Justyna stara rozwódka przychodzi do pracy tylko po to by się najeść i biegać do intedentki na ploteczki.

Irenka

Czyli raczej nie składać cv?

@Irenka

Nie,szkoda czasu i nerwów

@Irenka

Dokładnie, bez tabletek uspokajający nie da rady.

Agnieszka

Nie mam doświadczenia w gastronomii, więc napiszcie proszę czy mam szanse na pracę w Rettman Catering? Napiszcie.

@Agnieszka

Może i masz... Biorą kogo popadnie, bo normalny tam nie wytrzyma..

Pomooooc

Nie polecam pracy w tej firmie, jedno wielkie nieporozumienie. Atmosfera panującą na kuchni to dramat, są lepsi i gorsi! Zasuwasz jak wół i jeszcze źle! Zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy! Obiecują premie co miesięczna, której nikt nie dostaje. A Szef wyliczy Ci każda minute pracy! Stary komunista! A Panie z biura, to wielkie damy.. Zależy od nastroju w danym dniu! Jednym słowem masakra ????

Byly manager

Oczywiscie, ze szef ma wplyw na atmosfere w pracy, bo kogos tak prostego i chamskiego nie spotkalam jeszcze na swojej drodze. I moge potwierdzic, ze zachowuje sie niestosownie w stosunku do niektorych kobiet. Rettman ma bardzo zla atmosfere pracy, bardzo zle warunki w ktorych sie pracuje i nieogarniete managerki. Kadry spozniaja sie z wyplatami, probuja wciskac umowy na kogos, zeby ominac oplaty skarbowe. Pani krystyna w "kadrach" pracujaca jako "ksiegowa" nawet najprostsze kalkulacje wykonuje na kalkulatorze. Czasami trzeba 3x tlumaczyc ze cos zle liczy, a pozniej pali glupa ze przeciez wiedziała. Tak niekompetentnej firmy krzak nie widzialam jeszcze na oczy. Pracowalam dwa tygodnie na stanowisku managera i nigdy wiecej tam nie wroce. Na moje miejsce przyszla nowa osoba, ktora wyszla po 2 dniach. Po prostu sie nie da pracowac w takim balaganie z psychicznym szefem i jeszcze bardziej psychiczna iwonką kucharską, ktora pelnila rolę managera.

Ewelina
@Byly manager

Kazdy pisze ze to tylko szef taki bezczelny ,wyniosły i bez skrupułów a to oboje z żonką sa siebie warci ludzi uwazają za kategorie 2. MASZ NA CHLEB I JESTEŚ NASZĄ WŁASNOŚCIĄ!!! Ona z pogardą patrzy na ludzi z fałszywym usmiechem.Nie dbają o zdrowie pracownikow,nie motywują ich,nowo bogaccy.ZWYKŁE ZAKŁAMANE DNO

nie polecam pracy w Retrmanie
@Ewelina

Ewelina@Brawo!!! Cała prawda o szefostwie.

K.

Ooo!

zfrustrowany
@Byly manager

dziki kraj, przysięgam-DZIKI KRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy w firmie Rettman Catering są regularne szkolenia pracownicze?

Nie tam nie ma żadnych szkoleń dla pracowników tam nikogo nie interesuje szary pracownik jest on tylko własnością firmy dopóki się da z niego wycisnąć do ostatniej krwi jeżeli zaczyna chorować wyrzuca się go na bruk nawet z umowy o pracę

Jerzy

A ja zamierzałem zapytać o dodatkowe benefity w postaci prywatnego ubezpieczenia dla pracowników czy dopłaty do karty multisport czy innych form motywacji pracownika ale odpowiedz sama sie narzuca chyba ze mnie czymś zaskoczysz?

Witold

Dysponujesz informacjami związanymi z tym pracodawcą, dlatego może mógłbyś napisać, czy nie mając doświadczenia zawodowego, można zostać pracownikiem tej firmy?

szukającaodpowiedzi

Witam chciałam się zapytać odnośnie firmy Rettman - czy moglibyście mi coś więcej napisać (bardzo prosiłabym o jakieś infomracje) co do pracy jako manager? :) z góry dziękuję :)

Joanna

@Były pracownik dziękuję za odpowiedź. Rozumiem z Twojej opinii, że praca w Rettman Catering ma swoje plusy i minusy. Każdy musi samodzielnie rozważyć, co w pracy jest najważniejsze. Wspominasz, że jest to praca od godzin nocnych. Czy wszyscy pracują w takim nocnym systemie pracy, czy też jest to praca zmianowa?

@Joanna

Tak wszyscy muszą być w porze nocnej chyba że za chleją i są to mężczyźni ale szef im to wybacza bo uważa za wyższy gatunek niż kobiety

Zostaw merytoryczną opinię o Rettman Catering - Wrocław

• Jak się pracuje w Rettman Catering?

Zobacz opinie na temat firmy Rettman Catering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rettman Catering
1.4/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Różana 5 lok. 9
    53-226 Wrocław