PRG-W Lubin Sp z o.o.

Lubin

Opinie o PRG-W Lubin Sp z o.o.

admin 2015-07-31 19:03
Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie PRG-W Lubin Sp z o.o.? Czekamy na komentarze.
Pan XXX 2017-03-16 07:10
Pozwól że zacytuję Ci opinię z innej strony którą popieram w 100%, sam tam robiłem i wiem jakie go g**** jest.
,,Jeżeli lubisz być dymany jak tylko się da to ta firma jest dla Ciebie. Co prawda już tam nie pracuję, ale dźwiganie ciężkich ciężarów po parę km to powinna stać się dla Ciebie norma, 12 par rękawic na pół roku? Śmiech na sali jeżeli jedna para wytrzyma Ci tydzień to i tak dobrze musisz sobie sam za wszystko płacić. Zapomnij o środkach ochrony osobistej, bo maski gazowej nie dostaniesz bo za droga. Najgorsza firma jaka powstała. Zarobki przez cały okres mojej pracy był w okolicach ~1600zł, raz dostałem 2200 ale to był wiercony szybik czyli trzeba było robić na 2 maszyny czyli powinno być 2x więcej na wypłacie. Najgorsze gó*wo jakie powstało, nawet jeżeli chcesz zrobić sobie staż omijaj tą firmę szerokim łukiem."
kropka 2017-04-12 06:02
Jeden z pracowników to totalny debil!!!! dziwie się, że tam pracuje "wielki wiertacz". Ludzi wyzywa od różnych np. h.., k....a szok poprostu szok 30 letnie wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dziwie się, że jeszcze nikt z nim nie zrobił porządku!!!!!
ja 2017-07-05 06:36
na pewno szachniewicz
Szczery Jerry 2017-07-14 20:16
Panowie na "KA" najlepiej się nauczcie ładniej śpiewać bo max co się nadajecie to do kościoła a nie do kopalni. Nie bronie tej firmy, czyjegoś nazwiska nie szargajcie, każdy chce zarobić na chleb, a jak przychodzą parowy które oczekują minimum za maximum to niech idą sandemu. Sam tam pracowałem na zarobki nie narzekalem, jak ktoś się pisssda urodził. .. sami sobie dopowiedzcie. Pozderki
kocur 2017-08-23 10:44
Panie Jerry Szczerry sprawdzimy kim jesteś po IP komputera za wypisywanie bredni. Policja już wie w jaki sposób. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o PRG-W Lubin Sp z o.o. - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRG-W Lubin Sp z o.o.