OKMAR MAGDALENA IDZIAK

Nowe Miasto Lubawskie

Opinie o OKMAR MAGDALENA IDZIAK

klient 2014-09-18 23:35
niemiła niefachowa obsługa zero szacunku dla klienta nie potrafią dobrze doradzić poinformować ani zamontować zakupionego towaru.Jest to według mnie najgorsza firma w nowym mieście lubawskim nikomu nie polecam TOWAR NIE JEST DOBREJ JAKOŚCI.Przypuszczam że nawet będę miał problem z gwarancją bo już mnie o tym poinformowali. SZCZERZE NIE POLECAM
Adam 2015-05-05 17:07
Nie polecam zwłaszcza p. Marcina Idziaka, na co inne się umawia a co innego robi, niemiły, kiepskie wykonanie, NIE POLECAM, niestety u mnie za późno stoją okna i żąłuję
klient ii 2016-01-07 14:32
jak dlamie miła fachowa obsługa a wykonanie jeszcze lepsze montaz i obrubka na wysokim poziomie
Ryk 2017-01-10 13:03
Osobiscie nie polecam sa mili tylko przed zakupem a jak juz zgarna pieniadze udaja ze klienta nie znaja nie uwzgledniaja gwarancji kreca i w niczym nie pomoga a przeciez to ich obowiaxek.
Zostaw swoją opinię o OKMAR MAGDALENA IDZIAK - Nowe Miasto Lubawskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKMAR MAGDALENA IDZIAK