Opinie o Magdalena Idziak Okmar w Nowe Miasto Lubawskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Magdalena Idziak Okmar. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Magdalena Idziak Okmar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Idziak Okmar w Nowe Miasto Lubawskie

Ola Nowy wpis

Jestem w szoku czytajac niektore opinie. Po montazu okien i drzwi, a także rolet i moskitier u mnie postanowiłam wwjsc na strone firmy i wydac pozytywny komentaz. Znalazlam za to kilka stron z opiniami. Ale do sedna.... Moge polecic ta firme kazdemu kto szuka rzetelnej obslugi i terminowej usługi. Jesli moj Maz jest zadowolony to musi byc naprawde dobrze????????????

Zubi Nowy wpis

Czyżby istniał jakiś powód takiej ciszy na forum? Macie tak dobrze w firmie, warto więc starać się o pracę?

Artur Nowy wpis

Dla mnie ten wlasciciel to (usunięte przez administratora) zero szacunku dla klienta. Tak to jest jak burak dorobi sie firmy. Jego (usunięte przez administratora) w biurze maly i łysy w koszuli z lat 90tych wróżbita o mało mu w (usunięte przez administratora) nie wejdzie. Jestem tego zdania co koleżeństwo, jak kupujesz to w miare mili a pozniej maja Cie gdzies. Ten łysy szef Marcinek jak sie urodzil to chyba mu ktos do inkubatora napierdział.

Dagmara Nowy wpis

Czemu są same komentarze klientów. Chciałam się coś dowiedzieć od pracowników !

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Magdalena Idziak Okmar? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Okna wymienione z drewnianych wieje i przemarza na styku z murem tandeta i krzywo ciągnie teź z pod parapetu jak najdalej od tej firmy niby właściciel bardzo chamski w przypadku reklamacji.

belfegor

Mam pytanie czy warto szukać pracę w firmie? Jak zarobki ewentualnie jakieś dodatki socjalne?

klient

niemiła niefachowa obsługa zero szacunku dla klienta nie potrafią dobrze doradzić poinformować ani zamontować zakupionego towaru.Jest to według mnie najgorsza firma w nowym mieście lubawskim nikomu nie polecam TOWAR NIE JEST DOBREJ JAKOŚCI.Przypuszczam że nawet będę miał problem z gwarancją bo już mnie o tym poinformowali. SZCZERZE NIE POLECAM

klient ii
@klient

jak dlamie miła fachowa obsługa a wykonanie jeszcze lepsze montaz i obrubka na wysokim poziomie

Jan
@klient ii

Czy po kilku zimach też zachwalasz montaż nie wieje nie przemarza wątpię.

Jan

Przestrzegam przed firmą Okmar. Druga zima,a na styku okno mur i parapet okno wieje i przemarza.I co że nowe okna jak zimniej niż w 30letnich starych oknach osadzonych na zaprawę i worki po cemencie . Ponadto okna krzywo osadzone .Reklamowałem to dwa miesiące temu i cisza ponowna reklamacja i to samo .Uważajcie są mili i chetni do współpracy ale tylko przed inwestycją.Nie dajcie się skusić trochę niższą ceną, nie warto bo oszczędzają później na piankach itp.

Tomasz

@paulita13, dlaczego tak uważasz? Forum GoWork.pl odwiedzane jest przez aktualnych i byłych pracowników, a także kandydatów do pracy. Każdy ma prawo wyrażenia swojej opinii, jeżeli jest ona zgodna z prawdą i poparta stosownymi argumentami. Czy ty jesteś zadowolony z pracy w firmie Okmar? Co najbardziej doceniasz w tej pracy?

paulita13

a te pozytywne opinie to chyba sami sobie wystawiają

paulita13

Witam -nie polecam firmy szkoda waszego czasu, człowiek idzie do nich produkuje się wysłuchuję mądrości które w ogóle nie idą w parze z waszym zamysłem , daje wszystkie dane do naliczeń i kontaktu i co czeka a tu głucha cisza olewają. Tak nie odpowiadają a ty zostajesz z niczym . Pan chyba Marcin jest zarozumiały i kpiący dla klienta( daje odczuć, że nie interesuje go to co się mówi). Człowiek poświęca swój czas jedzie ileś tam km a tu taka sytuacja żenada, nie miła obsługa, arogancja.

Niemiła obsługa. Zamówienie niezrealizowane w terminie - brak zrozumienia klienta w związku z zaistniałą sytuacją, nawet słowa przepraszam. Stanowczo odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą.

Andre

Właśnie jak czytam to włos się jezy. Po wstawieniu i wyregulowaniu .przyjechali sami za miesiąc sprawdzić jak pracują i ewentualnie zrobić korektę. Naprawdę polecam.

Andre

Witam. U mnie okna wstawiali w 2011r.i rolety.polecam P. Idziaka doradził jest ok.okna perfekcyjnie pracują do dziś. Mam tylko problem z drzwiami a mianowicie jak się na grzejo to jakby tarlo drzwi .mimo to polecam.z szacunkiem. Rudzienice.

p

A jak sie powołałem na gwarancję to mi sie typ uśmiał i szyderczo zapytał: jaka gwarancja? a kto Panu dał gwarancję?

Ryk

Osobiscie nie polecam sa mili tylko przed zakupem a jak juz zgarna pieniadze udaja ze klienta nie znaja nie uwzgledniaja gwarancji kreca i w niczym nie pomoga a przeciez to ich obowiaxek.

Nie polecam zwłaszcza p. Marcina Idziaka, na co inne się umawia a co innego robi, niemiły, kiepskie wykonanie, NIE POLECAM, niestety u mnie za późno stoją okna i żąłuję

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Idziak Okmar - Nowe Miasto Lubawskie

Magdalena Idziak Okmar
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Działyńskich 12/B
    13-300 Nowe Miasto Lubawskie