Opinie o Bioenergia Invest S.A. w Dobre Miasto

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bioenergia Invest S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bioenergia Invest S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bioenergia Invest S.A. w Dobre Miasto

Wiecie może, czy w Bioenergia Invest S.A. szukają chętnych na staż?

XYZ Nowy wpis

Jest to (usunięte przez administratora) czyli słup Ursusa. Jak się opłacało brać kasę z uni to robili przekręty, a jak kasa się skończyła to i firma się skończyła. Jak człowiek umie liczyć to wie że nie opłacało się robić brykietu przy tak ogromnym zużyciu prądu. 250 kw to za duzo mocy przy produkcji kilku ton dziennie.

hmmm Nowy wpis

Ale sposób w jaki przejęli spółkę dla wielu okazuje się być oszukańczy ... sprawę podjęła nawet SII. Zarząd Ursus SA uchyla się od informacji szczegółowych w tej sprawię. Radzę poszukać na forach i w internecie opinii na ten temat.

producent peletu

Bioenergia Invest to banda [usunięte przez administratora]. Obiecują gruszki na wierzbie a jak przychodzi do płatności za dostarczony towar to płacą z 3-miesięcznym opóźnieniem. Od niedawna zmienili Zarząd - prawdopodobnie wywalili [usunięte przez administratora] na którego tutaj narzeka większość ludzi ale nic się nie zmieniło. [usunięte przez administratora] narażając wielu producentów na bankructwo. ODRADZAM współpracę z tą firmą. Jak to możliwe że producenci nie mogą podpisać umowy z Elektrownią, a taka banda niewypłacalnych oszustów tak. To tak jak z przetargami na budowy dróg. Gołe firmy je wygrywają i wychodzą szopki. Tak jak tutaj. Czy nikt ich nie sprawdził przed podpisaniem wieloletnich umów?? Czy wreszcie coś w tym kraju się zmieni>???

naiwny

Ostrzegam wszystkich którzy z tą firmą chcą współpracować. Pan [usunięte przez administratora] kłamca i krętacz, płatność natychmiastowa 120 dni po terminie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bioenergia Invest S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Mechanik Linii Produkcyjnej
Dobre Miasto
Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
logo firmy Poszukujemy lakierników do pracy w DE
Dobre Miasto
DWL Job Sp. z o.o.
Tom.

NIestety miałem wątpliwą przyjemność współpracy z tymi panami. [usunięte przez administratora] i krętacze. Cwaniaki wasrszawiaki. NIe mogę więcej napisać. Szkoda, że w naszym kraju jest jeszcze miejsce dla [usunięte przez administratora].

motyl

Jak dla mnie firma, a wszczególności prezes [usunięte przez administratora], z którym miałem nieprzyjemność się poznać, stanowi mierny trzon firmy. Brak możliwości kontaktu i uciekanie od uiszczenia należnych zobowiązań sprawia wrażenie, iż firma ma poważne problemy finansowe lub też reprezentują ją osoby bez podstawowych kwalifikacji zawodowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Bioenergia Invest S.A. - Dobre Miasto

Bioenergia Invest S.A.