P.T.H.U. INTER-TOUR JOACHIM FAIT

Zdzieszowice

Opinie o P.T.H.U. INTER-TOUR JOACHIM FAIT

pasażer 2013-07-05 13:49
Przewozy Faita to jakaś POMYŁKA! Pasażerowie są odbierani od pracodawcy o zupełnie nienormalnych porach takich, które odpowiadają przewoźnikowi (np. o 24.00), nagminnie niszczone są walizki i torby, brak kultury i jakiegokolwiek zainteresowania człowiekiem.. Liczy się tylko pieniądz.. Pan Fait ma swoje "układy i układziki" z pracodawcami w Niemczech i Holandii - kasa nade wszystko-Polaków, rodaków traktuje się w tej firmie jak ZŁO KONIECZNE. Najwyższy czas, aby skończyła się era wszechmocnego Faita...
Beti 2013-07-22 21:58
Fait jest umówiony z pracodawcami i tylko jego firma może dowozić ludzi z Polski. Nie ma opcji na inny transport. Jeśli z nim nie pojedziecie to albo zapłacicie za kurs, nieważne, że nie jechaliście z Faitem, albo wprost powiedzą Ci, że w przyszłości więcej do pracy nie pojedziesz... Takie [usunięte przez moderatora]........
ala 2015-03-18 01:06
złodziejski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukuje pracowników nie wypłaca pieniędzy a kierowcy są nieuprzejmi firma tragedia
pracownik 2015-04-25 11:50
Najgorszy przewoźnik z jakim się spotkałam! Mało tego na pobytach w Holandii woził nas do pracy właśnie inter tour. Kierowcy - pomyłka jakaś. Pijani, na kacu jeżdżą z rana, a mało tego nadmiernie palą zioło. Jeden z nich do dziś pracuje i nie raz czuć że przed kursem palił a później jeździ jak wariat. Nikt nic z tym nie robi. Fait powinien z tym coś zrobić bo kiedyś dojdzie do tragedii. Taki kierowca nie powinien wozić tylu ludzi. Zero odpowiedzialności.
Muloka 2016-03-31 18:13
Fajt to taka firma po trupach do celu.O kierowcach nie wspomne patologia.A ekipa ktora jest w NL to juz prawdziwa tragedia, zbieranina emerytow w swoich krążownikach szos smiechu warte ,ci co byli wiedza o czym mowie.Jak mozna go chwalic?
Barbara 2016-05-04 17:22
Ś W I Ę T A prawda. Ojjj dużo by jeszcze dodawać, chamstwo, jazda na rauszu, auta z epoki kamienia łupanego, wieczne pyskówki z pasażerami , palenie papierosów w autach itd. A najgorsze to to że oni pracują na czarno i jeszcze się tym chwalą. Idioci.
Hela 2016-09-08 20:04
Witam moj maz jest kierowca tegoz biura i poki co chwali sobie ta prace i innych kierowcow..ale bede wdzieczna jesli napisze ktos wprost jaka jest ta firma i inni kierowcy bo nie jestem za tym aby maz tam pracowal dlatego z mila checia pokaze mu panstwa kimentarze...
gadu1402 2016-10-10 23:35
kierowcy nie są po pierwsze pijani ani zjarani a są mega przemęczeni to raz, jeżdżą po 2 doby bez snu to dwa a nawet i więcej, są mili oprócz jednego pana no i nie daj panie bóg trafić na kierowce z alarmowego numeru w NL, jak takiemu człowiekowi można powierzać takie stanowisko, to człowiek bez wyobraźni i zachowuje się jakby był bogiem i szefem w tej firmie i w t&s w NL. obleśny gbur i jak temu panu się ktoś nie spodoba to po prostu nie pracuje już w żadnej z tych firm, i nawet nikt nie jest wstanie podać racjonalnego powodu dlaczego tylko że nie ma się szansy na powrót do pracy i tyle.
Holand 2017-01-05 16:48
Firma to wielka pomylka. Nw wyjazd do Holandi musze stawić się w jakimś punkcie oddalonym od mojego domu około 35 km. Gdzie konkurencja odbierze mnie z domu. Autokary to złomy. Brak paragonu lub faktury za przejazd. Chamstwo i dno. To cała ta Firma. NIE POLECAM!!!
Oooo 87 08 2017-03-18 20:53
Pan szef Inter Tours nie wypłaca pracownikom wypłat za przepracowany czas w tej firmie.
Oooo 87 08 2017-03-18 20:55
Marek 2017-06-13 01:11
Ja ani na transport, ani na pracę nie mogę narzekać. Przejazdy zawsze były OK. Z kierowcami da sie dogadać.
A w robocie pracuję, to mi płacą. A jak ktoś sobie w kulki leci, to ma problem. Wystarczy przychodzić trzeźwym i robić co do Ciebie należy, to wszystko jest OK. Tyle w temacie.
Aleksandi 2017-06-19 10:47
Erni bo o nim mowa ten z alarmowego tele. To taka razowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzka. Wprost mówi kierowcom ze ich podkabluje do biura....
Podróżniczka 2017-08-29 11:48
Korzystałam z ich usług już wiele razy i wszystko jest w jak najlepszym porządku! Bardzo wygodne busy i atmosfera podróży bardzo miła :) Jak najbardziej polecam! :)
Zostaw swoją opinię o P.T.H.U. INTER-TOUR JOACHIM FAIT - Zdzieszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.T.H.U. INTER-TOUR JOACHIM FAIT