"POD ORZECHAMI" PRZEMYSŁAW PINCZEWSKI,ROBERT KARPIŃSKI

Kalisz

Opinie o "POD ORZECHAMI" PRZEMYSŁAW PINCZEWSKI,ROBERT KARPIŃSKI

lipiec2014 2014-09-29 19:13:00
Nie polecam nikomu tego lokalu jako do zorganizowania chrzcin lub wesela, organizaowalismy tam chrzciny, na stole stały puste butelki od napoji , nikt nie interesował się tym co się dzieje na stole...trzeba było się prosić o doniesienie napoji,soków a w ciągu 6 godzin podali tylko dwa razy herbate. Obiad zanim podano to niektorzy juz konczyli, cena bez kolacji to 80zł/osoba a jedzenia podano jak na lekarstwo, wiecej salaty i dekoracji niz cokolwiek na tych talerzach, żenada! Biednie ogólnie, naprawde wstyd przed gośćmi..nie wyobrazam sobie jakby to trafilo na wesele...nie polecam!!! Naprawdę przestrzegam!
racja 2016-04-11 00:51:01
Racja !! Obiad spóźniony o godzine, o herbate i kawe trzeba było sie prosic, myślałam ze prosząc raz bedzie później podawana na bierząco jednak trzeba było tez prosic na co kelnerka odpowiedziała "znowu". Takze herbata/kawa podana 2 razy na prosbe. Wino za które zapłacilismy w lokalu 120zł nie bylo podane, dopiero po przypomnieniu podano gdy juz było po obiedzie. Na stole stały kieliszki a mówiłam ze vódki nie bedzie!! wstyd przed gośćmi, pytali sie co mają wypić w tych kielonkach. Na stołach stały puste butelki, trzeba było przypominac o dolaniu soków i postawieniu napoi. Nikt nie zwrócił uwagi ze wszyscy zjedli obiad i siedzą i siedzą i siedzą, trzeba było powiedziec ze juz czas na tort. No po prostu wstyd. Tak zepsutych chrzcin jeszcze nie widziałam.
gość 2016-04-21 20:12:57
Co Pani opowiada za bzdury. Ja tam robiłem tez impreze równiez w ten weekend i wszystko było w porządku, a co do kelnerek to powiedziałbym ze nawet zbyt czesto przychodzily i sprawdzaly czy wszystko gra. A może o coś innego tutaj Pani Chodzi? Ja jak i moi goście jestesmy zadowoleni. Pozdrawiam, Gość.
Zostaw swoją opinię o "POD ORZECHAMI" PRZEMYSŁAW PINCZEWSKI,ROBERT KARPIŃSKI - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "POD ORZECHAMI" PRZEMYSŁAW PINCZEWSKI,ROBERT KARPIŃSKI