Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Były

Poszcie kto niedostał poeniedzy za kwiecień....

Były

Tez niedostalem,kto jeszcze niedostał???i ciekawe kiedy dostaniemy?

...........
@Były

Tez nie dostałam .Ciekawe ile osób nie dostalo

Byly
@...........

A niewie pani ile osób niedostalo i dlaczego ???

P

Kto nie dostał pieniedzy piszcie.....to znow jednym wypłacili drugim nie,ładny syf

P

Wszyscy dostaliscie pieniadze,bo ja.nie dostałem ,to co jest grane???

tz
@P

Też nie dostałem pewnie będzie tak jak z wypłatą za marzec

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Żywiec
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
P

Słyszał ktoś pogłoski o wznowieniu produkcji? Wie ktoś coś? Kiedy ruszają?

Macie kasę???

wim
@P

Dużo osób dostało kasę...

,, , ,,,,,,

Nie

P

Wyplacili kase za kwiecien!

,,,,, ,,,,,

Ja jeszcze nie mam

Tic tac

Ludzie cud nad Sołą wypłatę mam na koncie

Wojciech z Milówki

Macie jaki kontakt z likwidatorem albo numer do niego, potrzebuje hale na papierni wynająć a nie wiem jak się z gościem skontaktować

ups
@Wojciech z Milówki

Hale jedynie Pyclik chce wynajac

Tic ta

Ty jesteś gorszy jak wysocki a myślałem ze gorszych nie ma on przynajmniej wiadomo kto a ty dziadu anonimowy jesteś i żałosny szczekasz i szczekasz a nie gryzie bo pyska nie pokażesz bo się boisz łatwo

Tic ta

Ty jesteś gorszy jak wysocki a myślałem ze gorszych nie ma on przynajmniej wiadomo kto a ty dziadu anonimowy jesteś i żałosny szczekasz i szczekasz a nie gryziesz bo pyska nie pokażesz bo się boisz łato

@Tic ta

Boli cię i boli że on anonimowy ty nie wiesz kto to a on gada co chce hahaha Demokracja wsioku, tylko dochodzenia nie rób "kto to na necie pisze" żałośni ludzie z żałosnego zakładu, niech se pisze co chce c.h..uj ci do tego

Seat :)

Auta ktos nie chce kupic? Tanio sprzedam seat ibiza 2 1.6 2001r. kolor zolty uzywany przez zone, cena 3.5tys + komplet zimowek do negocjacji :) by co to pisac :)

Seat:-)

Nie był bity tego co wiem, w zeszłym miesiącu wymienione klocki i tarcze przód, rocznik 2000 silnik 1.4 chyba 75km sorki za wcześniejszy błąd, przejechane ok 220tys nie wiem dokładnie bo żona teraz w pracy

Baba Wanga

Pkt 1 zakład nie ruszy Pkt 2 żadnej kasy już nie będzie Pkt 3 wszyscy złodzieje zostaną bezkarni Pkt 4 Cejrowski podczas konklawe w 2019 roku zostanie wybrany nowym Papieżem

I jak macie już kasę na kontach?:-)

Olee
@pracownik

Tak kasy tyle ze się zmieścić nie może aż się przelewa tylko nie nam zobaczymy pieniądze jak świnia niebo

Wojak MP4

Piękny reportaż, brawa dla p. Władka za merytoryczne przygotowanie sie do wywiadu i kompetentną wypowiedź oraz Burmistrza, natomiast zganić należy Cejrowskiego, tego typa z kotłowni i tego co z babą przez portiernie za rękę chodził, kto takie jąkały puścił do pierwszego rzędu?

Olee
@Wojak MP4

Tak brawo panie Wladku zrobił pan dużo dobrej roboty a Tobie kolego kto zabronił wyjść do pierwszego rzędu. Napewno jesteś jednym z tych krzykaczy co w szatni mieli dużo do powiedzenia a tam gdzie trzeba siedzieli cichutko jak mysz pod miota. Krytykować potrafisz a sam czekasz na rezultaty starań innych a może na mannę z nieba . Spróbuj coś zrobić.

ttt
@Wojak MP4

Trzeba było przyjść i samemu się wypowiedzieć a nie tu się mądrzyć tak to każdy potrafi anonimowo oceniać innych

??

Transmisja była dziś

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Kiedy kolejne spotkanie? PROSZE PISAC BO WIELU LUDZI NIE ZE SA W OGOLE JAKIES SPOTKANIA (tez wczoraj zjawilem sie przypadkowo bo nikt nic nie mowil) PISZCIE TU NA FORUM KIEDY I CO!

q
@kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Było napisane o spotkaniu wcześniej.Trzeba tutaj zaglądać.

,,,,,,,,,

Kiedy ma być transmisja z tego spotkania co było w poniedzialek

q
@,,,,,,,,,

Środa albo czwartek(2.08 lub 3.08) o godzinie 19 na tvp info.Redaktor sam nie wiedział dokładnie kiedy.

Kkk

Witajcie. Był w końcu jakiś progres na tym spotkaniu?! Czy dalej ta sama śpiewak, zaległe pieniądze będą wypłacone do końca tygodznia. Solali się już chyba nie zmieni, a nawet bym powiedział że się nie zmieni dalej będą ruch.ać pracowników bez mydła, a jak jakimś cudem ruszy to już widzę ten bój o stanowiska i już widzę jak to będzie :) Osoby z średnim będą dymać a po podstawówce będą siedzieć jako zmianowy i dyrygować. Pozdrawiam

xcv

Kasa do piatku :P jak bedzie + stawka 20/h to wracam do solali o ile ruszy, bedzie? haha Cejrowski d.eb.ilu niezastapiony nastepnym razem sie zastanow co mowisz zanim zaczniesz blyszczec swoim debilizmem przed kamera ciebie to na pewno moga zastapic bo ludzi do ciagniecia paleciaka masa...

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA