Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

taki temat

ja uważam niech to pranie brudnych pięniędzy sie skonczy my znajdziemy sobie prace albo już mamy a oni niech z.........ą

Gregor

pozwala bo maja z tego kase proste a kasa leci do prywatnej kieszeni, a to sie nazywa KRADZIEZ ciekawe czy splacili tych ludzi ktorzy maja do teraz akcje zakladu

@Gregor

no właśnie co znaszymi akcjami to też trzeba powiedzieć w sądzie

pracowni tak

no własnie a oszust na to pozwala .

pracowni tak

a ludzie Pyclika buszują po zakładzie jest to ciekawe dlaczego Likwidator na to pozwala

sim
@pracowni tak

Buszują,bo rozkradają do reszty,co się da!

@sim

na magazynie jeszcze troche rolek lezy to buszuja :P MP5 podobno maja na dniach rozbierac tak ze tam tez jakis pieniac bedzie dla pyclika i dla boczka i to juz jest jawne zlodziejstwo tym sie powinna policja zajac

@Gregor

a to można sie domyslic gdzie to pujdzie M.J iC W

@ja

watpie z tego co wiem mp5 nie jest juz wlasnoscia solali ale nawet jak by tak bylo to nie byla by zla opcja, przynajmniej maszyna by ocalala

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
zzzzzzzz

O czym dzis mowil na spotkaniu? Jakies konkretne deklaracje? Duzo ludzi bylo?

@zzzzzzzz

jak jestes ciekawy to dlaczego cie nie było

zzzzzzzz
@zzzzzzzz

A dla tego mnie nie bylo bo w pracy bylem, a ciekawi mnie co gadal bo kase nadal mi leca, nic nie gadal kiedy wyplaca?

ja pracownik
@zzzzzzzz

dzis albo jutro za marzec ja jeszcze nie mam a co dalej trudno powiedziec bo oczywiscie cygani oszust musi za to zapłacic bo jak mówi przysłowie krzywda ludzka lubi sie mscić

sim
@zzzzzzzz

Jeszcze odzyskają 150 tys.więc nie liczcie na kasę za kwiecień.

pamietaj krzywda ludzka lubi sie mscić wiec Likwidator kiedys za to zapłaci za to że tak ludzi w h..a lecial

Pr

Smerfetka zapraszam na kawę........,,

Smefetka
@Pr

a dziękuję za zaproszenie zgadnij kto jest ta Smerfetka

Ja ....

A reszta za marzec ?

Były pracow
@Ja ....

No właśnie za marzec gdzie jest kasa

power

Kiedy kasa za kwiecień?

@power

ty sie pytasz kiedy kasa za kwiecień aja jeszcze za marzec nie mam

pracownik juz byly
@pracownik

ja tak samo, jedyne co od nich dostalem to 500zl a wiem wiekszosc moich kumpli juz dostala w calosci kase za kwiecien, pierwsze dostali 500zl po tym jak zrobilismy afere na spotkaniu, pozniej reszte wyplaty za kwiecien dostali w zeszly poniedzialek. Mi na dzien dzisiejszy zalegaja dwie wyplaty minus 500zl

pracownik juz byly
@pracownik juz byly

sry oczywiescie dostali kase za MARZEC nie za kwiecien :> Tak na marginesie wiem jedno ze jesli znow afery nie zrobimy tak jak w tedy przy tym 500 to wiekszosc juz kasy nie zobaczy

smerfetka
@pracownik juz byly

Kiedy spotkanie docisnąć go niech h... Oddaje nam kasę

sami9
@pracownik juz byly

Bredzisz facet...nikt nie dostał grosza za kwiecień,więc nie siej plot!!!! Dopiero wypłacili co niektórym resztę za marzec.

Rox

Byl ktos na spotkaniu?

nie ma zadnej kasy

Smefetka
@pracownik

To ciekawe kiedy będzie

dziadek
@Smefetka

Wiem że niektórzy dostali całość wypłaty w ten poniedziałek. Reszta w tym ja nie wiadomo ile jeszcze będzie czekać

smerfetka

Dostaliscie pieniądze .Spotkanie jest o 11

Hasło

No tak święte słowa,pies psu ogona nie urwie, już dawno powinien być inny burmistrz ,facet na poziomie który coś z sobą prezentuje a nie jakiś bajkopisarz następny po Wysockim

sum

Burmistrz Żywca,to burmistrz kpiny.Idiota ładuje nasze pieniądze w brudasów cyganów...zamiast wysłać ich do roboty.Sam szczyci się tym,że pochodzi od romów...no tak...taki sam (usunięte przez administratora) jak i oni.Nic dodać nic ująć.Więc na niego nie liczcie,tylko wybierajcie nowego!!!!

Góral
@sum

Ostatnim burmistrzem Żywca był Widzyk, Szlagor jest burmistrzem cyganów i mocherow mam nadzieje że ludzie w końcu przejrzą na oczy i to już jego oststnia kadencja

tak

który Burmistrz by sobie na to pozwolił aby na jeo ziemi takie bagno robic

no właśnie Burmistrz jakby sobie nie dał w kasze dmuchac to coś by z tym zrobił i zadbał o swój wizerunek

Dziwne że TELEWIZJA też daje sie robic w balona przez Likwidatora

oj koniecznie ito tak żeby jego noga nigdy nie staneła na ziemi Żywieckiej a górale to górale

karola

Idzie ktos jutro na spotkanie?

SQ9

Dokladnie na ZPP kazdy na innej stawce, kto lepiej du.pe lizal boczkowi mial lepsza stawke nie do pomyslenia na innym oddziale a z nudow sie pier.do.lilo we lbach i to zdrowo

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA