Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

...

Biurowiec Panorama Rzeszów, Piłsudskiego 32 tam teraz jedziemy zalatwiac wszystkie sprawy? Po swiadectwo pracy do Rzeszowa? Pod wskazanym adresem siedzibe maja glownie banki. Budynek podobno jest wlasnoscia kowalskiego

Hasło

A właśnie kiedy jest spotkanie?

Hasło

Przed chwilą byłem sprawdzić konto, oczywiście puste

Xcv
@Hasło

Też nie mam kasy

Obi

Kiedy jest następne spotkanie i o której?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
smerfetka

On ma nas gdzies on ino paczy wlasnej kieszeni jak ja za pelnic

zbych

tak ja nie tylko ciebie cale nasze rodziny

ja tak

Likwidator powiedział że kasa za marzec będzie czwartek ewentualnie piątek na 100 procent -kasy niema ,dobra do poniedziałku poczekam na garnuszku u rodziny .Ale jak w poniedziałek nie będzie kasy to nie ręcze za siebie może mie mieć na sumieniu

Mariusz

Cytat z facebooka Szlagora: "Bardzo trudna sytuacja fabryki "Solali" i jej pracowników. 26 kwietnia otrzymałem zaproszenie od pracowników, by wziąć udział w spotkaniu z likwidatorem firmy. Dzisiaj wspólnie z radnymi z dzielnicy Zabłocie Mirosławem Figurą i Jarosławem Gowinem pojawiliśmy w Żywieckich Zakładach Papierniczych, by spróbować pomóc i wesprzeć pracowników w ich działaniach. W spotkaniu uczestniczył likwidator firmy. Po rozmowach zarówno z pracownikami, jak i likwidatorem ustaliłem następujący tok działań: - do 5 maja - likwidator przekaże ostateczną decyzję, czy udało się sprzedać zakład. - wystosuję do wójtów gmin Żywiecczyzny skąd pochodzą pracownicy "Solali" pismo w sprawie tej kryzysowej sytuacji, zwracając się z wnioskiem o udzielenie im pomocy przez miejscowe Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej, zaś w przypadku mieszkańców Żywca zwrócę się o pomoc dla tych osób do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. - Jednocześnie jako przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy ustaliłem z kierownictwem Powiatowego Urzędu Pracy dalsze postępowanie w stosunku do kolejnych osób, gdyby te nie zostały zatrudnione. Stosowną korespondencję dodaję w załącznikach. Mam nadzieję, że uda się pomóc jak największej liczbie osób. Bardzo zależy mi również na tym, by zakład o tak bogatej historii, jak "Solali" przetrwał ten zły dla siebie czas. Są w Żywcu przykłady zakładów, które pomimo zawirowań wychodziły na prostą. Oby tak stało się w tym przypadku." Teraz moje pytanie co z tych obietnic zostalo spelnione?

ale czy my tylko piszemy czy działamy bo oszust musi ponies konsekwencje za to co z nami robi

zbieramy sie i jedziemy autokarem żeby nas było więcej pod dom L w krak.

sami

Dzisiaj nikt nie miał kasy.Nic nie słyszałem.Pierdo.lo.na dziadyga myślał,że zatka nam gęby po wczorajszym.Na następne spotkanie już nie dotrze łachu.dra.

kasy dalej nie ma czy ktoś dostał .

@pracownik

Ja nie mam lipa

to nie lipa tylko tragedia a moze ktos zna numer telefonu do pana likwidatora

Hasło

Czeci raz wrazam z bankomatu i cisza , normalnie niech tylko dorwe tego skur..... to nogi z d...

Mar

Tak jechać i chociaż wstydu mu pod domem narobić niech sąsiedzi wiedzą czym się zajmuje i jak ludzi oszukuję po 15zl złożyć się na paliwo i ogień

vvv

No proszę równe 80km z pod solali tak że nie aż tak daleko, jedziemy? Zrzuta na paliwo na 5 osób i można jechać

sami

Szanowny???To jest dziad pierwsza klasa...taki jak z Kowalskiego tego palanta następnego!!!

Hasło

I dalej niema,przed chwilą sprawdzałem, niech mnie nie wkór.....

Mod
@Hasło

Znów ludzi wyhu*jal, też nie mam kasy, kolejny weekend na bogato. A z tego co wiem to większość już kasę dostało. Się wkur*wie to pojadę do Krakowa i hu*jowi wszystkie szyby w domu powybijam

@Mod

jade z Tobą iwybijemy mu jeszcze zęby

Pracownik zzp

A w ogóle można wejść na zakład pozbierać z szafek swoje rzeczy? Ubrania robocze mam swoje no oprócz potarganych spodni i dziurowych butów które są własnością Solali... P.S wypłaty jak nie było tak nie ma.

pracowalem

(usunięte przez administratora) o 50 osobach na onecie dudnia a u nas prawie 200 osob na bruk poszlo i tez wiekszosc bez pieniedzy

....

A mnie zastanawia jedno, DOBIS nie jest w stanie likwidacji, jest jednym z GLOWNYCH udzialowcow SOLALI wiec dla czego DOBIS nie placi dlugow solali? Zysk umieli czerpac ale jak trzeba dac to cisza tak dla jasnosci: ludzia kit wciskali ze dobis tylko celuloze daje a my robimy papier bo nas niby na celuloze nie stac, nic bardziej mylnego dobis jest 4 co do wielkosci udzialowcem solali

@....

nie ma tematu pranie sie skonczyło a Kow>>>ki i reszta kiedys zato zapłaci co zrobili z Solali

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA