Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Ppp

Czy ktoś ma numer do tego likwiadora to nich napisze

@Ppp

I co Ci da że ktoś zadzwoni do Likwidatora? Dalej się łudzisz? I co? czemu nik już się nie pyta kiedy zebranie?!! Jak zechcecie coś załatwić to zapraszam do Rzeszowa bo tam jest nowa siedziba Solali Jednym słowem wyje**bali wszystkich bez mydła Mom nadzieję że coś ugracie na drodze sądowej tylko że będziecie czekać po kilka lat na wyplacenie tych ciężko wywalczonych pieniędzy. Najlepiej popytajcie się osób z Famedu taka sama sytuacja. Pozdrawiam i życzę powodzenia WAM WSZYSTKIM nie zależnie czy jesteście z umysłowi czy fizyczni.

Xzxzzz
@xXx

Dokladnie wy...li bez mydła wszystkich Nikt nic nie dostanie los podobny jak w famedzie wyroki zapadly kasa przyznana ale i tak jej nikt nie odzyska no bo i z czego odpowiada firma ktora upadla a nie czlowiek ktory do tego doprowadzil Co z tego ze pogadamy sobie o sądach prokuraturach itd kasa sie nie znajdzie bo jej nie ma i z wyrokiem sadu czy bez jest jedno wielkie zero na kontach A winni siedza i sie smieja z nas albo i nawet nie to bo im los zwyklych pracownikow solali jest tak bardzo obojetny jak zeszłoroczny śnieg Przykre i takie polskie

ja owszem
@Xzxzzz

przestan pisac o famedzie solali pieniądze ma i musi ludziom wypłacic wczesniej czy puzniej bo oni zdaja sobie sprawe z tego że są umoczeni i boją sie prokuratura

zxcvbnm
@ja owszem

wez sie rozpedz i jebn.ij w sciane, dalej zyjesz w tej bajce? Powodzenia!!!

tak jest

umówmy sie na poniedziałek i naprawde zgłosm ich do prokuratury

1956

Solali R.I.P. mieszkam obok fabryki całe życie i żal ściska jak się widzi teraz ten pusty zakład.... Na bank się to już nie dźwignie.... jakby miał być jakiś inwestor to by się już zjawił..... za pół roku mróz załatwi rurociągi, cylindry itd i wtedy Antek zaora cały teren i weźmie za długi, a cała reszta z rękami nie pod kościół tylko do ...rzeszowa

ja były
@1956

to prawda żal bo naprawde robiliśmy piękne papiery i bibułke serwetkową aoni tak to rozwalili muszą za to poniesć konsekwencje

Kris
@ja były

Co z tego że robiliśmy unikatowe papiery (MP5 głównie) jak oni woleli kraść miliony zamiast dbać o zakład i ludzi. Wypowiedzi likwidatora na nagrane chyba chłopek z dziennika zachodniego tam przecież likwidator jawnie się przyznał do przekrętów...

prac.

no i dobrze złodzieje niech wy.......ją z Zywca . A kase co mają dac to itak dadzą bo muszą chyba że wolą spotkać sie z prokuratrem

Garfield
@prac.

Chyba nie do konca rozumiesz, oficjalnie firma znajduje sie z Rzeszowie, bedziesz chcial swiadectwo pracy to pewnie posla Ci je poczta bo w Zywcu juz nic nie zlatwisz, bedziesz chcial isc pogadac z likwidatorem tak samo do Rzeszowa, bedziesz chcial isc na spotkanie tez do Rzeszowa itd. To co zostalo w Zywcu nie jest juz wlasnoscia Solali, nawet Twoje ciuchy w szafce w szatni nie sa juz Twoje, rozumiesz teraz? Maszyny, grunt itd. po tym zabiegu sa WOLNE OD DLUGU, teraz tylko fikcyjny "inwestor" i za pare tygodni beda wznawiac produkcje pod nowa nazwa

prac
@Garfield

ja juz niece gadać z nimi niech wyp...ją do Rzeszowa bo gadac z nimi będzie prokurator

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Żywiec
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
były

a pamiętacie jak na zebraniu Likwidator powiedział cytuje ''dobrze wiemy kto kradł' czyli kradli

NN

Gratuluje tej pyskowki na forum nie ma jak skakac sobie do gardel i obrzucac sie kamieniami ,ale czy o to wam chodzi .chyba sie pogubiliscie . Tak naprawdze powinnismy byc jedno i jednym glosem mowic .Mamy tylko jednego przeciwnika i z nim mamy problem duzej wagi . Wiec pytam sie kto z was zadzwonil gdziekolwiek lub zawiadomil prokurature przeciez pachnie to na kilometr grubym przekretem . Najlepiej rozlozyc rece i mowic ze nic nie da sie zrobic , a jest nas wiele i kazdy pomysl sie liczy tylko trzeba chciec nie tylko narzekac .Bo nikt tego za nas nie zrobi moze juz za pozno ale moze pozostac po nas wielkie boom. .Albo wszystko ucichnie i winni ujda bezkarnie , albo walczymy o swoje bo nikt tego za nas nie zrobi .!!!!!!!!!!

lol
@NN

Gdybyś chodził na spotkania pod zakładem,to byś wiedział,że jest tylko mała grupka ludzi,która nagłaśnia problem i dotrze także do prokuratury i nie tylko.Zachowanie burmistrza także daje do myślenia...Coraz bardziej poszerza się krąg złodziei i łapówkarzy...

NN
@lol

Jestem regularnie na kazdym spotkaniu i patrze ,slucham i robie swoje , skad ta pewnosc ze ja to on a nie ONA . Szykujcie sie pierwsze wezwania do sadu juz dotarly .Powodzenia .

Ffff

"Pracownik do 2014" występuje tu na forum pod roznymi nickami i ogolnie to prostak - kazdego kto nie pisze tak jak on mysli wyzywa i "kaze" mu opuszczac forum ktorego czuje sie samozwańczym modetatorem Smieszny typek, zastanawiam sie tylko kim jest w rzeczywistosci bo tutaj to sfrustrowany i zakomplesiony typ o waskim horyzoncie myslowym i mocnej nienawisci do ludzi Uwaga uwaga teraz poleci z stekiem wyzwisk i nakaze mi opuszczenie forum :p

Pracownik do 2014
@Ffff

Acha, w takim razie gratuluje toku myslenia i dedukcji Sherlocku :) Napisalem to co mialem do powiedzenia w sprawie, jak ktos nie umie zrozumiec co sie po polsku pisze to juz nie moja wina a kolejny raz powtarzam ze ciemniaki jestescie i falszywi ludzie wiec myslcie dalej kiedy kolejne "spotkanie", kiedy kasa itd., ja sie tylko ciesze z losu co niektorych bo swoje po du*pie od was dostalem, ja wyszedlem na ludzi zobaczymy jak sie do was los usmiechnie Ostatni moj wpis tutaj, zeby nie bylo pozniej niedomowien ze pisze nadal pod innym nickiem nie musisz sie tez produkowac i nie odpisuj mi bo prawdopodobnie tego nie odczytam. Powodzenia FALSZYWE CIEMNIAKI.

@Ffff

dobrze bo robił za mieszanie chodzi mi o pracownika 2014

Ffff
@Pracownik do 2014

Czytasz nie czytasz - whatever Pisze z punku widzenia bylego pracownika ktory juz hoho nie pracuje ale czyta to z sentymentu do bylej pracy i moja opinia nie jest stronnicza a zupelnie obiektywna tyle w temacie. Ludzi ktorzy czekaja na swoje pieniadze mi szkoda i to jedno ale fakt ze ziejesz nienawiscia do kazdego kto nie pisze jakbys chcial to niestety fakt i psujesz sens istnienia tego watku na forum tyle.

przestancie się nawzajem oczerniać .Oczerniajcie tych co ten zakład do ruiny doprowadzili

Nie ciemniaki sam tam robiłeś i do tej grupy należysz tepaku. Powodzenia w śrubiarni niech ci w dupe dadzą .A ludzie nie którzy pracoja i chcą odzyskać pieniądze które im się należą . Wkoncu górale.

Ciemna masa to ty jesteś i nie będę się kłócić

Xdaaaa

Powodzenia wam życzę z tą kasa. Teraz to możecie do Rzeszowa iść wojować ciemni ludzie

Pracownik do 2014
@Xdaaaa

Co prawda to prawda, zawsze tam ciemniaki robily, zacofanie mentalne okropne, do obrabiania dupy byliscie pierwsi FALSZYWCY!!!!! teraz sie los na was zemscil, co niektorzy skonczycie jako menele na dworcu a DUPNI KIEROWNICY pracuja teraz w srubiarni na produkcji hahahahaha zalosne - wysokie ambicje macie skoro z kierownika na produkcje poszliscie i za 13zl/h robicie no ale to tak jak sie zadnej szkoly nie mialo i myslao sie ze cale zycie w papierni za kierownika sie przerobi Wy posty nade mna (pewnie nawet nie wiecie co to posty) - co jeden z drugim ciemniaku myslisz ze pojdziesz i pod biurowcem staniesz i dla tego kase dostales? hahhahaha Zal mi waszych ograniczonych mozgow, siedzcie i czekajcie na telefon hahahaha ale to jest tak, wiekszosc to nieudacznicy ktorzy innej roboty niz papiernia nie zna, a teraz strach isc je.bac bo lepiej siedziec i czekac az laskawie dadza Zal mi was i waszych rodzin! I dla jasnosci PRACOWALEM KIEDYS NA ZPP nie bylem zadnym kierownikiem ale zwolnilem sie w tedy kiedy byla na to pora, nie tonalem z okretem, nowej pracy sie nie balem teraz mam doswiadczenie i fach z ktorym moge isc robic wszedzie do tego godna wyplate o ktora nie musze sie prosic Powodzenia dla tych co maja nadzieje i nadal zyja w nieswiadomosci

@Pracownik do 2014

Zgadzam się z Tobą w 100%. No ale lepsza ta śrubka niż hutchinson ;) 13zł/h to i tak dobra stawka niech poczują trochę ognia w du**pie na produkcji. Tak jak wcześniej napisałem Ci co mieli choć troszkę tego oleju w głowie ;) A i jimm kłania się czytanie ze zrozumieniem. I co zyskaliscie przez te spotkania? 2 m-c i dalej nic nie wiadomo. Kto miał kase dostać to dostał!! Inni czekają na wyrównanie z 500+ i dalej mydlenie oczu by jak najwięcej zyskać z rozkradania Papierni a pracownikom nie dać.

Bez nicka ;)

Kasy najprawdopodobnie nie będzie. :( Pozostaje sprawa świadectw pracy-na razie to jest droga przez mękę. Moze warto rozważyc zawiadomienie do prokuratury -gość działał w złej wierze-wiedział ze firma plajtuje a dalej-w celu osiągnięcia korzyści /zysku dalej "zmuszał" pracowników do pracy zamiast od razu ściągnąć syndyka .

@Bez nicka ;)

kase mają i muszą ją nam dać taka jest prawda .Tak dobrze piszesz na sto procent działał w złej wierze

@Bez nicka ;)

może i przez męke ale będziemy walczyć o swoje taka jest prawda dresiarz musi za to kiedyś zapłacic

...............................

Nie wiem jaka kase Wy dostaliscie, ja nie mam nic poza 500zl

ludzie zrozumcie jedno my prace mamy i nie czekamy na telefon my tylko czekamy na swoją kase która sie nam prawnie należy i nie podarujemy jej tym oszustom

REALISTA

Ja nadal nie mam kasy.

@REALISTA

Ja też nie mam

xXx

Te osoby co miały choć minimalną ilość oleju w głowie już dawno poszły do nowej roboty i za nie długo dostaną pieniądze za maj, a nie siedzą dalej w domu i jeżdżą na te niby spotkania i walczą o SWOJE pieniądze których i tak nie będzie. Dziś jest 16 za chwilę będzie już 3miesiąc dla nie których co nie dostali pieniędzy. I jak długo macie zamiar tak żyć? dalej sie łudzicie że dostaniecie pieniądze. Ja tych OSÓB nie rozumiem co dalej siedzą w tej firmie i czekaja na "wypłaty" i "odprawy" Zapomnijcie o tym i pomyślcie o swoich rodzinach !!!

jimm
@xXx

A ty gdybyś miał chociaż trochę oleju w głowie,to byś wiedział,że bez tych spotkań pod zakładem nie uwidziałbyś ani grosza i nawet byś nie dostał wypowiedzenia.Te spotkania są po to,żeby ćwoki wiedziały,że będziemy walczyć o swoje do upadłego.

henio

Jest kasa

Dostaliśmy kasę

Dostaliśmy kasę

Trzeba walczyć o kasę co mamy się poddać ,dać mu satysfakcję że się podaliśmy

MM

A sadzisz ze ktos przyjdzie? Ludzie juz maja nowe roboty i nie maja czasu gonic bzdur sluchac, media tez juz se daly spokoj, w dzienniku zachodnim i radio bielsko po kazdym spotkaniu cos bylo napisane teraz po czawartkowym spotkaniu cisza, interes juz oficjalnie do rzeszowa zwineli, za chwile bedzie zmiana nazwy i nowa firma na terenie zakladu + wirtualny "inwestor" ktory kupi bude za zlotowke a Ty jak po kase sie przyjdziesz upomniec to Ci powiedza ze masz spadac bo w tym budynku firmy SOLALI juz nie ma. Tyle w temacie. Ten kto kasy nie dostal juz nie dostanie a jedyna opcja to sad ale to tez go..wno da, jak widzimy teraz po tym walku ze firme do rzeszowa przeniesli pewnie do jakiegos pokoju w ktorym nawet komornik nie bedzie mial co zabrac, tak ze powdzenia

@MM

a Ty kim jesteś że tak piszesz jesteś jednym znich więc spadaj kase i tak muszą oddać ja to wiem

Zxc
@pracownik

Żebyś się z tą kasa nie przeliczył. A Ty wyzej naucz się czytać zanim coś napiszesz

@pracownik

Weź się (usunięte przez administratora) A z kasą to głąbie zobaczysz ja jak świnia dzwonek. Ja pier.dole jak ja z takimi debilami mogłem robic zero wyobraźni tylko kłapać jak ten głodny pies. Siedz dalej i czekaj na kasę i na telefon może zadzwonią żałosny człowieku

@MM

Ty pewnie dostałeś kasę i teraz cwaniakujesz

MM

Kasy nie mam. A cwaniakuje? W którym momencie? Piszę poprostu to co sadze o tym wszystkim

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA