Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Ja ;)

Kto się orientuje czy jutro ktoś będzie obecny w Solali bo odebrał bym sobie świadectwo pracy :) Nie wiem czy warto w ogóle jechać?

.....
@Ja ;)

O świadectwie zapomnij w solali siedzi tylko chłopek z ochrony który nic nie wie

@Ja ;)

Też potrzebuję spojrzeć w oczy oszustowi i trochę sobie ulżyć tylko właśnie nie wiem czy dzisiaj raczy się zjawić cudotwórca papierniany .

Ja ;)
@Była

Dziś chyba go nie będzie. Właśnie wróciłem z Solali i nikogo tam nie ma po za ochrony, która jak zwykle nic nie wie. Jakby jednak ktoś kogoś spotkał to pisać.

@Ja ;)

No to będziemy polować od poniedziałku......

ja ;;;

to żenujące potraficie sie tylko wzajemnie atakowac i obrazac a ciekawe który z Was cokolwiek zrobił w tej sprawie zawiadomił jakąś instytucje chociażby PIP ŻEBY WSZEDŁ NA TEREN ZAKŁADU A TY PRZEMĄDŻAŁY CZŁOWIECZKU z mózgiem jeżeli tak bardzo Cię drażni postępowanie pracowników Solali to po jaką cholere się tak bardzo ekscytujesz tym co robią pilnuj swego nosa i nowej pracy mimo twoich uszczypliwych uwag my także pracujemy i nie życzymy sobie abyś nas obrażał na spotkaniach pewno stałes po kątach jak ta myszka a tu wielki mówca zaproś nowego inwestora wykaż się

@ja ;;;

A czy wogole jest inwestor bo juz zakład miał ruszać a tu cisza. Chyba brawa były przedwczesne. A co ze świadectwami kto je wypisze i kiedy?

Pije kawę
@Tic ta

Dobre pytanie:-) "inwestor" był podobno wziął kredyt i się zmył jak to mówią nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka hahaha

@Pije kawę

To tez ale inwestor przy kasie co kredyt wziął .A więc co (usunięte przez administratora) blada nie ma mediów nie ma kasy inwestora nie ma nic

Pije druga kawę
@Tic ta

A co najlepsze niektóre orły na wykanczalni robią na czarno i ciekawe gdzie i do kogo tą kasa idzie? Obrotny Boczek i Pyclik nawiązali chyba ścisła współpracę (Boczek daje papier i ludzi a Pyclik prąd) Ewenement na skalę światową zakład papieru nie produkuje a papier wychodzi. Tu by uwagę TVN pasowało powiadomić

jaja kobyły

...już wiem dlaczego ta firma padła - poróżnionych, skonfliktowanych, ale pracujących głupoli nie potrafiących się ze sobą dogadać i zaprezentować wspólne stanowisko- wykorzystała garstka "rządzących"/"udziałowców" / "właścicieli", która na nich a w zasadzie na Was zarobiła miliony...

byly pracownik

a dajcie cynk do Tvn Uwaga. nic nie stracicie a jak bedzie rozglos to sie karuzela sama rozkreci:)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Żywiec
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
P

Policja tu policja tam policja hu...a zrobi nam ,taka jest prawda ,a kasy dalej niema jak niebylo....

Były
@P

Właśnie przez takie ograniczone myślenie i takich ludzi jak ty oni zawsze robili z nami co chcieli i robią do dzisiaj

@Były

Ty masz ograniczony mózg,co łudzisz się że,dostaniesz pieniądze?takie sprawy ciągną sie latami,a to Kowalski ma ludziom zapłacić,a nie ten niby nowy inwestor ,bo ja na jego miejscu tez bym niezaplacił ani grosza,a pan Pyclik dobrze konbinuje ,takze mu nikt nic niezrobi ....

Były
@P

Przynajmniej mam ten mózg w przeciwieństwie do Ciebie ograniczencu. Czytac ze zrozumieniem w szkole podstawowej uczyli, chodziłeś? Pewnie zakończyłeś edukację na 7 klasie lub coś w tym stylu.

@Były

Tak chodziłem,w przeciwieństwie do Ciebie,do przedszkola się wróć,z takim mysleniem ....

Tic ta

Nawet wezwań do sądu nie raczył odebrać. Ani w Rzeszowie ani w Żywcu nie ma nikogo kto by się pofatygowal. Chamstwo ulotnili się jak kamfora. Olewaja sprawę i nas całkowicie uważają że są ponad prawem. W jakim kraju my żyjemy pytam się. Włos się na głowie jeży.

Pomyslcie logicznie jaki oni wam kit do glowy pchaja, taki przyklad nowa firma ochroniarska robi za darmo?! Warsztat z kapitanem na czele za darmo robia?! tam kase maja a na wyplaty nie PS przynajmniej dwa tiry tygodniowo z zakladu wychodza wiem bo mieszkam nie daleko i widze co sie dzieje! Papier po cichu z zakladu wychodzi, juz nie wnikam co kto i gdzie robi (chodzi o co niektorych pracownikow) JEDEN WIELKI WALEK!

sen
@pracownik

Pyclik rządzi teraz w Solali.Te tiry to jego zasługa.Dopóki on tam będzie rządził,to niczego dobrego z Solali już nie będzie.

.....
@sen

A co ma pyclik do solali. Ci co to widzą to dzwońcie na policję niech przyjadą i sprawdza co się wyprawia. Zakład zamknięty, produkcja wstrzymana i nie ma tam nikt byc prawa. Nawet to że oni prąd od pyclika ciągną przedłużkami jest niezgodne z prawem. Widzicie dzwońcie na policję!

P

Pieniędzy już nie bedzie,tych zaległych,takze ludzie powiedzenia ,czekajcie dalej ,aż z nieba zlecą,a nowy właściciel wam niezaplaci ani grosza,

@P

Nowego wlasciciela puki co NIE MA a to ze maja podpisany list intencyjny jeszcze o niczym nie swiadczy i do niczego nie zobowiazuje

obserwator88

a kto normalny przejalby cos z dlugami innej osoby? i to takimi? wspolczuje ludziom ktorzy dalej wierzą ze los zakladu sie odmieni. Nie krytykuje decyzji przez nich podjętych ale czekac na cos co nienastapi? niezbyt mądre. Błędem i to sporym bylo dla mnie oddanie przez innych swiadectw pracy i wypowiedzen. to wielki błąd,bardzo wielki. Osobiscie ubolewam nad tym ale ja juz na kase nie czekam a sprawdzanie konta traktuje juz jako rozyzrywke w stylu gry w jednorekiego bandyte. Bedzie albo nie bedzie ;) i robie swoje w nowej firmie z ktorej niedlugo juz pierwsza wyplata a nie jalmużna jaka bylo wynagrodzenie w Papierni za ta krew pot i czasem lzy tam zostawione. Nie bede jak inni krytykowal obrazał i wypisywal slowa ktore i tak są blokowane przed administratorow bo to jest dziecinne obrazac sie nawzajem. Trzymam kciuki za tych ktorzy przykrzywdzeni a tym co maja brudne sumienie karma kiedy odplaci pieknym za nadobne.

Byly Pracownik

Z tego co wiem to w piatek jeszcze nic nie bylo powylaczane, dalej nie ma pradu/wody/gazu NO I KASY OCZYWISCIE NIE MA DALEJ, plota poszla ze ten nowy wlasciciel nie chce placic dlugow za kowalskiego

Dostał ktoś kasę? Wiadomo coś o wznowieniu produkcji?

...........

NIKT nie dostał głucha cisza.

...........

Każdy ma swój rozum i wie co robi. To ich sprawa czy wrócą czy nie .Wiec nie wtracajcie się i nie obrazajcie to nie wasza sprawa

@...........

Ej ale nikt tu nie krytykuje ludzi ktorzy chca wrocic tylko ich glupote, chca wrocic niech wracaja ich sprawa a my tu piszemy tylko i wylacznie o ich braku mozgow w tym co robia w okol tego calego "powrotu" sam czekam na kase ktora zaklad jest mi winien i nie popuszcze ale juz dawno zrozumialem ze jedynie kase odzyskam przez sad nie inaczej! A do nowej pracy poszedlem od razu nie czekajac na ich obietnice, osobiscie wrocic nie zamierzam bo mam lepsza robote niz mialem w ktorej nie musze sie prosic o swoje. Samo to jak oni nas potraktowali to chodzby zlote gory dawali nie wroce bo mam odrobine honoru w przeciwienstwie do innych D.EB.ILI o ktorych tu piszemy!

P

Ludzie jestescie chyba popierd...ni razem z tą papiernią,to jest syf ,i Boczka dalej chcecie oglądać jak nabija kasę

byly pracownik

Ja nie rozumiem jednego, prawie juz 4 miesiace od kad wstrzymali produkcje a wy dalej sie ludzicie ze bedzie dobrze? dalej myslicie jak tu isc na bezrobocie itp.? Kur.wa ruszcie sie wkoncu do normalnej roboty i przestancie narzekac! Ten obraz - WASZ OBRAZ mowi o Was wszystkich jacy leniwi i glupcy jestescie

P

I większość ludzi znów,o suchym pysku na weekend,i co wracacie tam dalej??????ciekawe czy pan Boczek dostał

CallOfDuty

Zebranie było po to żebyśmy oddali wszystko; wypowiedzenia, świadectwa pracy...Na pracę będziemy czekać jak na zaległe pensje i 15 zł/h, czyli w nieskończoność. Mówił to co chcieliśmy usłyszeć. W efekcie będziemy się sami zwalniać bez odprawy, bez możliwości rejestracji w PUP. Zamiast pewności i potrzebnych dokumentów mamy słowo oszusta. Nie dał nic na piśmie!

@CallOfDuty

Pierwsze trzeba myśleć a potem robić .DLACZEGO ODDALIŚCIE WYPOWIEDZENIA I ŚWIADECTWA. LUDZIE JUŻ DO RESZTY WAM ROZUM ODEBRAŁO. I co teraz wierzycie jeszcze komuś bedziecie harowac za minimum powiedzą Wam ze jak się komuś nie podoba niech się zwolni MASAKRA jak można byc tak naiwnym

Qwerty
@Tic ta

A leżał u niego cały stos świadectw pracy i wypowiedzeń odebranych naiwnym ludziom...

@Qwerty

Nie róbcie jaj przecież siła nie odebrał żenada

Brawo Ja
@CallOfDuty

Gratuluję mądrości wszystkim którzy tak zrobili. Później się dziwicie, że tak wam ciężko w życiu. Naiwni Polacy.

Pracownik N.N

Ale też nie zapomnij że zakład w "likwidacji ma inne prawa" niż zakład normalnie i właśnie na tym koniu jadą. Ale wątpię w to że ludzie z tym chorym zakładzie się na to zdecydują, usłyszeli na zebraniu 15/h i odrazu wracają a później się martwia i wyżalają na forum że jest im tak źle i miały być przelewy, z ich własnej glupoty i naiwności a P. Wysocki i Boczek Team się śmieją bo to co miało byc na ODPRAWY i zaległe pensje WPADNIE IM DO KIESZENI. No nie stety taka prawda...

P

Znów oszukali ludzi,oni teg przelewu nie zrobią w ogóle,zbywaja ludzi,to jest idiotyczne ,niech powie wprost ze, pieniedzy nie dostaniemy ,a on oszukuje, taka jego rola jest niestety......

Była

Nie ma pieniędzy? ...... a przecież obiecał....????

Boczek

I co dostaliscie przelewy?

::::""""
@Boczek

Nieeeeeeeee

Nic

I znów niema pieniędzy,takze kolejny weekend bez pieniędzy,oni nie zrobią żadnych przelewów .Niema szans...kłamią ile wlezie

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA