Lewiatan

Opinie o Lewiatan

były pracownik 2010-05-19 16:18:44
Sklep przy Czerniakowskiej to [usunięte przez moderatora]. Pracują tam same dziewczyny i starsze kobiety, które same muszą dźwigać wszystkie ciężary. Nie wiem w dodatku ile czasu trzeba przepracować, żeby dostąpić zaszczytu bycia dopuszczoną do pracy na kasie. Wobec tego początkujący pracownik spędza 8 i pół godziny z jedną 15 minutową przerwą w ciągłym biegu, na stojąco przy gorącym piecu albo dźwigając - tak czy siak non-stop na nogach. Co do pracy w weekendy to co drugi ma się wolny a w następny kierownik zmusza do pracy dwa dni pod rząd po 16 godzin, więc ciurkiem pracuje się nawet 12 dni w tym te dwa dni istnego horroru. Wprawdzie dostaje się za to wypłatę "do ręki" ale co z tego? Nie wolno nawet we własnym zakresie między pracownikami podzielić tą "przyjemnością" po kawałku, tak jakby to komukolwiek na górze przeszkadzało.

Poza tym w sklepie panuje bałagan, tj. towaru jest zamawiane tyle, że nie ma go gdzie upychać i wszystko piętrzy się na kupie - nie tylko w magazynie ale nawet na i pod półkami.

Praca dobra dla kulturystów-masochistów i ludzi z zapasem wymiennych kręgosłupów.
Ciężarna24 2013-01-11 11:47:17
Hej ja pracuje w sklepie który jest partnerem Lewiatana. Jestem na zwolnieniu lekarskim od 27 listopada a do tej pory nie widze wyplaty za listopad i grudzien .Szef wyżej sra niż [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e ma. Kierowniczki też udaja wielkie damessy. Pracownicy sa ok. Ale również jest syf na sklepie, duzo towaru idzie w termin lub jest on myty i s[przedawany dalej albo data zamazywana(utajona). pensja tez do ręki,ale godziny pracy to tak jak wymieniles katorga. pozatym nie mozna usiasc,przerwy brak z kanapka w buzi obsluguje sie klienta. BRUD SYF I UBUSTWO. powodzenia zycze klientom kupujacym tam towary (świeże)hehehe
Remos 2014-05-23 12:13:52
Witam, ja pracuje w Lewiatanie od kilku dni. Nie jest źle, bynajmniej nie w Izabelinie k. Warszawy. Można sobie wychodzić na papierosa, dość często, jeść niestety trzeba przy kasie, ale jest to do zaakceptowania. Wypłaty jeszcze nie dostałem więc nie wiem jak to wygląda z tej strony. Ale jeśli chodzi o dni pracujące a wolne? MASAKRA. Ciągły ciąg pracy, codziennie, bez dni wolnych, jak się zapyta o dzień wolny, to zaczynają się śmiać i mówią, że może za jakieś 2 - 3 tygodnie. Ogólnie warunki są dobre, ale dni pracujące skreślają wszystko. Pozdrawiam.
lala 2016-04-05 22:19:47
Poszukuja nie tylko ludzi do biura ale też i na sklep. Mają ofertę na Sprzdedawcę wiec podejrzewam, że jeszcze jest aktualna tym bardziej ztego wzgledu,że powstaaje wiele sklepów nowych.
Zostaw swoją opinię o Lewiatan - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lewiatan