PGP - Polska Grupa Promocyjna

Tychy

Opinie o PGP - Polska Grupa Promocyjna

Iwona 2011-02-14 15:11:54
spokojnie można z nimi pracować. co miesiąc kasa, supervisrka wporządku. stawki 8 na rekę , za dojazdy wracają , zawsze przy podpisaniu um owy
anonim 2011-03-15 17:05:45
zgadzam się, tylko szkoda żebiuro pezeniesli do zabrza i wyprowadzili się z katowic, daleko na szkolenia
kamila 2011-03-18 13:39:56
daleko, ale nie trzeba jeździć, tylko na duże szkolenia. marta superka jest zawsze na rozpoczeciu pracy to zawsze cos podpowie. firma ogólnie ok.
anonim 2011-03-24 17:47:09
jest ok, kasa szybko a to chyba najważniejsze. marta supervisorka jest ok
magda 2011-04-16 15:16:36
mogę spokojnie polecic firmę. zawsze dostaję czyste stroje, zawsze marta pisze liste co powinnam mieć w standzie, i zawsze mam wszystkie rzeczy do promocji, a jak coś się wydarzy zawsze mam do kogo zadzwobni i to jest chyba dobra wpsółprca. ponadto nigdy nie mam problem.ów z pieniędzy z tego co wiem, inne dziewczyny z tychów też nie mają z marta problemów. nie będę podawac numeru, ale jak ktos chce tu pracowac to wytarczy napisać ofertę na stronie . ja się dostałam przez strefę hostess
ania wilgosz 2011-05-31 13:22:25
ja tez polecam
olek 2016-05-19 10:22:56
@Tomek ostatnio straszne posuchy, jeśli chodzi o oferty z PGP - Polska Grupa Promocyjna. Nie ma tam zbyt dużej rotacji wśród pracowników, więc w zasadzie ciężko się dziwić.
Zostaw swoją opinię o PGP - Polska Grupa Promocyjna - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGP - Polska Grupa Promocyjna