Logonet

Bydgoszcz

Opinie o Logonet

mugol 2009-09-02 14:45:54
solidna firma, jasne zasady pracy
:-( 2009-11-27 16:11:46
nie polecam ten co pisze, że to solidna firma to chyba z byka na łep upadł albo jest jej szefem :-P
;) 2010-08-27 22:14:09
Nikomu nie życzę pracy w tej firmie, cieszę się że stamtąd odeszłam
as 2012-09-08 21:44:26
oni pewnie też się cieszą
an 2013-06-21 19:42:18
Ty się cieszysz że odeszłaś, koledzy się cieszą, pracodawca się cieszy że odeszłaś i w ten sposób wszyscy są szczęśliwi

najlepszy awans dla ROSZCZENIOWEGO pracownika to awans poziomy poza struktury firmy - pełnia szczęścia dla wszystkich
Br 2013-07-24 17:12:06
Pracowałem tam jakiś czas temu. Logonet z Bydgoszczy pod szefostwem Pana(usunięte przez administratora)i to zwykła, jedna z wielu firma tworząca strony internetowe. Tym się głównie zajmowaliśmy, ewentualnie niekótrzy brali hosting w pakiecie, ale lepiej u konkurencji która ma profesjonalne zasoby i tylko w hostingu się specjalizuje. Szef z pozoru miły, ale to typowy karierowicz. Specjalista od wdrażania BIP-ów. Nie polecam tej firmy, słabo płacą, wiele wymagają i wystarczy spojrzeć na rotację. Najlepsi już dawno odeszli z tej firmy.
pracownica 2014-01-11 21:54:25
Ja pracowałam w Logonecie ale kilka lat temu, do teraz mam kontakt z niektórymi pracownikami firmy, mi się podobało i to bardzo. Fajna atmosfera, szef ok, wiadomo wymaga ale to chyba jest praca a nie plac zabaw. Są oczywiście ludzie którzy w każdej pracy narzekać będą. Jak dla mnie firma na plus. Co do zarobków nie pomogę bo już minęło sporo czasu, na tamten czas było ok.
Staszek 2014-05-08 22:24:25
Czy ja wiem, niektórym wystarczy zarabiać tyle, by się utrzymać, także niektórzy ida do pracy, by spędzić czas - w dobrej atmosferze.
tom 2014-05-22 12:39:34
wazne ze jest wyplacalny. rozejrzyjcie sie wokol, no i widac jak jest w branzy. cos poza tym, ze kasa jest? ktos odpowie?
kombo 2014-12-04 12:01:56
Ludziom zwykle zalezy, tak jak mowicie, na dobrej atmosferze i wysokich zarobkach. Do tego standardem powinna oczywiscie byc umowa o prace w przypadku gdy pracodawca rzeczywiscie chce dalej szanowac swoich podwladnych. Mam nadzieje, ze firma logonet jest w tym przypadku w stanie to zapewnic? Na pewno lepiej by sie ludziom pracowalo.
cynik 2015-02-06 13:15:02
A ja mam takie pytanie skoro wszyscy hipotetycznie rozprawiają o tym co firma powinna, a czy ktokolwiek z Was pofatygował się osobiście zanosząc CV ?? wtedy można wyciągnąć więcej informacji, natomiast bez minimalnej wiedzy informatycznej nie ma co liczyć nawet na zamiatanie i konserwację powierzchni płaskich. telemarketerzy i pracownicy działu szkoleń mogą być studenci, sprawne posługiwanie się internetem, wysoka kultura osobista i dyspozycyjność, umiejętność negocjowania przez telefon, dobra dykcja,duża motywacja i samodyscyplina, odporność na stres,umiejętność skoncentrowania się na realizacji celu,komunikatywność i poczucie humoru. a korzyści?? to umowa o prace (pewnie najniższa krajowa) i ewentualne premie uznaniowe za wyniki, i uwaga gwóźdź programu : odporność na stres :)
Piotr 2015-02-21 14:42:49
Logonet to doświadczony twórca stron WWW. W zasadzie nie wiem czy istnieją jakieś ograniczenia. Oczywiście są więksi w tej branży, ale prawdziwi informatycy poradzą sobie w każdej firmie, a to wszystko dlatego, że i tak końcowy produkt ma ocenić klient, który zamawia daną usługę. No chyba, że ktoś nie jest informatykiem tylko udaje ;)
imon 2015-03-19 17:54:47
Czym zajmuje się logonet to każdy zainteresowany chyba wie. Branża w ostatnich czasach sporo zyskała na popularności, teraz każda firma, czy to mała, czy duża musi mieć swoją stronę internetową i odpowiednią ją pozycjonować. Czy w związku z tym można liczyć na wolne stanowiska w firmie? Co takiego oferują na start?
koko 2016-02-22 00:31:01
Pracowałam w tej firmie parę latek temu i nie było dla mnie większej radości, niż gdy stamtąd odeszłam do obecnego miejsca pracy.
A teraz konkrety. Owszem przy odrobinie szczęścia otrzymacie umowę o pracę i wynagrodzenie od najniższego krajowego, aż po to co uda wam się wynegocjować, w zależności też od tego czy jesteście programistami, grafikami, czy też resztą(czyli dla właściciela firmy nie wartą złamanego grosza masą)...
Czyli w dużej mierze zarobki zależą także od waszej zdolności do negocjacji. Praca zwykle 8.00-16.00,ale bywa, że znacznie więcej...nie zawsze wasze nadgodziny będą zapłacone. Co do atmosfery...jak to mówią, ryba psuje się od głowy. Ludzie są w porządku, poza właścicielem. Z pozoru kulturalny Pan, który ukrywa różne bardzo brzydkie cechy...dlatego właśnie nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Miejsca, w których pracuje się dobrze, to takie, gdzie nie tylko zarobki są w porządku, ale gdzie czujemy się wspaniale wśród innych ludzi. Ale oczywiście każdy może sam się przekonać...
beffin 2016-05-13 16:21:15
No ale chyba ciężko jest w tym przypadku @saivr, popracujesz kilka miesięcy i wtedy dopiero dostaniesz.
Emil 2016-12-01 13:24:48
Ja akurat szukałem info o tej firmie bo oczy przecieram ze zdumienia jaki badziew robią. Czas ładowania się stron z 2016 roku FATALNY. Zaplanowanie stron - FATALNA. Firma ma chyba stałe kontakty i wciska usługi urzędom i na tym jedzie, żadna poważna firma nie dałaby sobie takiego badziewia jak te ich strony wcisnąć. A za publiczną kasę jakoś ciągną. Straszne to
Emil 2016-12-01 13:25:06
Zostaw swoją opinię o Logonet - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logonet