Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

L4

Cały czas się tylko czepiają A za czyjeś błędy tobie i innym premie zabiorom bo cięcia kosztów bo to I tamto.

mustafa
@L4

na malarni jeden nawali i 50 osób nie ma premii, molding nawali i wszyscy premie maja takie równe traktowanie w tym zakładzie

@mustafa

To razem pracujecie na wynik? A jak już premia wpadnie to chociaż porządna?

9miesiac
@mustafa

To się odezwijcie ????

benek
@Krystyna

A weź, raptem 200 brutto a co chwila nam zabierają, ostatnio było tylko 50 pl aż wstyd

Zola

A co to za mechanik z czułym nosem wywąchał operatora w sobotę? Podobno już drugiego tak(usunięte przez administratora)

Hmm..
@Zola

A co nie wiesz ,taki kurdupel co na niczym się nie zna ,potrafi rozkręcić całą maszynę i nie naprawić

Nieślubny czopek jr.

A kogo tam.zwolnili z woodu podobno 5 polecialo .Dajcie zna jak coś wiecie.

Czopek

Jak będą to napisze dam wam znać ok.

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

mazur

Witam. Czy jeszcze są przyjęcia do pracy na operatora?

Operator maszyn
@mazur

Narazie niema przyjęć pozdrawiam

Dima

Zaraz koniec i rowerczykiem.wracam na komnata odpocząć bo od rana ciężko pracowałem

Dzielnicowy A8

Ej rumu może byś się zainteresował produkcją i tym jak ludzie z 8 walą w(usunięte przez administratora) Rusz się I węże się za tych nierobów co walą w (usunięte przez administratora)Rusz się A nie siedzisz u swojego chłopaka co ma zarost jak dima dimanienko

A3

A co ten jurny Dima tak często chodzi na a3 ostatnio lewy postój był wbity na flapiarce ....A on z szatni z naszą blądi wychodził tak można ?.

Kornik

Do roboty A nie na laski patrzeć.

Justyna koń

A jak tam 1 zmiana posprzątać po sobie stanowiska czy znowu matrony zostawią śmieci na stanowisku co liderczyku zajmiesz się tym czy bedziesz spał z członkiem.i baranami w liderówce

Lider żółw
@Justyna koń

Pilnój swojej zmiany bo jesteście fałszywe między sobą

@Lider żółw

A czemu uważasz że sa fałszywe?

Pati

Od wczoraj zaczęły się rozmowy i rozdawanie stołków innym.słowem awanse jakby ktoś nie wiedział. A jak to wygląda na innych działach.

Hej czy się ktoś orientuje jak. Miałam 15 lecie w lipcu czy za jubileusz powinnam dostać z tą wypłata

@Anonim

A to dostaje się jakieś dodatki po 15 latach? Jak to wygląda, daj znać!

@Krystyna

Tak to są jubileuszowki za 5/10/15/20 itp taki bonus za lata pracy

Duża bląd Dorothy

Dzięki rudy za infonale ja jeszcze nie mam

Lenza
@Duża bląd Dorothy

Ciekawe kiedy będzie. Szybciej robili by przelewy to problemu by nie było

Kaszka

Jest 10 a wypłaty jak nie było tak nie ma

Dima

Kupie rowierczyk bo mam daleko do dziewczyny jezdzić do kowalowic daleko A dziura na dziurze

Daumian G.

Hura i w końcu do pracy dobrze że ten urlop zleciał mam nadzieję że więcej wolnego nie będzie w tym.roku A i mogliby coś zrobić z urlopem żeby nie był taki długi bo to bez sensu siedzenie na wolnym. Moja propozycja skrócić go do tygodnia starczy.

Operator
@Daumian G.

Jak ci się nudziło to mogłeś sobie iść do innej pracy na te dwa tyg!!! Urlop się należy i nikt go mi nie zabierze!!!

StreetKid

Pozdrawiam kwadratowego dzika

Rejczel

Dlaczego ja nie mam kolegów?tylko dima się że mnie nie śmieje.

@Rejczel

Ja jestem kolegą Moniki

Ile płacą na rękę za msc Pracownik produkcji pit 0

Andrzej Czopek

Prowadzę zapisy ktoś chętny na plakat przesadą 2 opcje 1 50 zł sam prezes 2 170 prezes z kotem. Zapisy do 10 sierpnia.

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 775.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 731, z czego 409 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX