Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Maryśka

Nie bójcie się zwolnień potraktujcie to jak stworzenie nowej możliwości na coś nowego być może lepszego. Velux zabezpieczy pracownika na początek więc zawsze to jakiś plus jakaś pomoc by dać radę na starcie w nowe. Pozdrawiam wszystkich wierzę że każdy da rade

Anżej
@Maryśka

Ja myślałem, że nie będą musieli nikogo zwalniać. Liczyłem, że na ochotnika zgłoszą się wszyscy maruderzy tego forum, którym tak źle w Veluxie a którzy są tak rozchwytywani na rynku pracy... No chyba, że jest inaczej i to największe miernoty nadające się tylko do kolejki po zasiłki.

Rudy tasia

E wypłata jest wypłata

On

Jeżeli osoba zamieszcza obrazliwe oraz oczerniające wpisy.Proszę powołać się na ten paragraf.Zniesławienie i zniewaga należą do przestępst,które uregulowane są w art.212§1k.k.i 216 kodeksu karnego.

@On

Oczywiście że tak. Zniesławienie i zniewaga należą do przestępstw, które są uregulowane w art. 212 § 1 k.k. i 216 kodeksu karnego. Internet jest środkiem masowego komunikowania, za pomocą którego sprawca może dopuścić się obu tych przestępstw.

Bogumiła

Wytłumaczy mi ktoś jak to jest obiady były zamawiane na a3 gineły teraz są na a4 też giną tragedia jak i co usprawnić żeby było dobrze?

Agnieszka
@Emerytowany

Tylko pytanie czy raczą się w ogóle tym zająć? Zaraz powiedzą, że to tylko obiad i mają ważniejsze rzeczy na głowie. Zresztą co trzeba mieć w głowie, żeby tak ludziom podbierać?

@Bogumiła

Proponuję zgłosić to na Policje, jest przecież monitoring w firmie , więc łaski nie robią i muszą udostępnić nagranie do śledztwa. Jeśli będzie zgłoszenie oficjalne każdą sprawa musza się zająć.

Bogumiła
@Emerytowany

A jak wypisują bzdury na upatrzoną osobę na gowork .I zgłoszę oficjalnie to też się tym zajmą.Dość ciekawe.

@Bogumiła

Oczywiście że tak , tylko proszę powołać się na ten paragraf przy zgłoszeniu. Zniesławienie i zniewaga należą do przestępstw, które są uregulowane w art. 212 § 1 k.k. i 216 kodeksu karnego. Internet jest środkiem masowego komunikowania, za pomocą którego sprawca może dopuścić się obu tych przestępstw.

M@gazynier
@Bogumiła

Widziałem ostatnio jak siwy (usunięte przez administratora) sobie wszedł na stołówkę na 4 i z obiadem wyszedł, a śniadanie je na 7.Kiedyś buszował na 3 jak przychodził na 2 zmianę to jak szedł na stołówkę to zawsze ktoś bez obiadu zostawał.

@M@gazynier

Więc jeśli jest to prawda, to proszę zgłosić Dyrekcji o tym incydencie i wyciągnięcie konsekwencji dla tej osoby, jeśli zbagatelizują sprawę, to proszę zgłosić to oficjalnie na Policję oraz powiadomić szefostwo w Warszawie o braku reakcji Dyrektora w Namysłowie.

Ogród smaków
@Bogumiła

Spytajcie serwisowych oni mogą wiedzieć co nie co.

Piegowaty

Sami kradniecie obiadki i nie pisz że to molding flecie

4kropki
@Piegowaty

Popieram. Przykład brać z mouldingu i ludzi. A stękające a bo to nie dobre a bo tamto ku. Rwa worek paszy na miesiąc kłopot z głowy

Aleksander
@4kropki

Tobie obiady nie giną że taki jesteś wujek dobra rada? Przecież jak ktoś płaci za jedzenie a potem chodzi głodny bo ktoś zjadł jego posiłek to nic miłego. Może to nie jest śledztwo dla policji ale kierownictwo powinno coś z tym zrobić. Bo po takim przyzwoleniu zacznie ginąć coś cenniejszego. Nie mam racji?

StreetKid
@Aleksander

W sedno.

Rudy
@Aleksander

E ja tam mam zawsze pęto kiełbachy w szatni wisi nad butami i się wędzi nawet jak by mi zjedli obiad to ide sobie kawałek utne i zjem i jest ok.

ACDC
@Bogumiła

Może zawodzi dostawca i nie dostarcza wszystkich zamówień?

Serwisowy
@ACDC

Ja nic nie wiem to nie ja.

Kidstreet
@StreetKid

Ok ok ok fajnym dzbanuszkiem jestes

K. K.
@Piegowaty

Potwierdzam

Serwisowy
@ACDC

Dokładnie to jego sprawka

@Emerytowany

Ty co opisujesz te osoby na goworku mam nadzieję,że zrobią z Tobą porządek.

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Jarosław

Wiadomo coś o premii rocznej? Chłopaki gadają z biura ze po 2k na łebka ma być, prawda to ?

Ciocia Ania
@Jarosław

Oj mi to nie jedno gadali i obiecali od myjkowego przez biuro po emerytów ale daje rade bo jestem sexy

Czytam Wasze komentarze i ręce opadają. Wielu z Was nie potrafi docenić Veluxa jako pracodawcy. Tylko narzekać potraficie. Zapraszam w inne miejsca skoro tak źle co niektórym w Velux. Mam porównanie jak się pracuje w innych miejscach i Velux to najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Bogaty socjal, wypłata na czas zawsze, kodeks pracy przestrzegany, Smartlunch z którego mnóstwo osób korzysta, między świętami przerwa od pracy. Ludzie obudźcie się i przestańcie narzekać. Firma na prawdę dba o pracowników. Ale taka już mentalność Polaków że tylko narzekać potrafią

Aaa

Dokładnie, tylko marudzić wiecznie potrafią a prawda jest taka, że to jeden z lepszych pracodawcow. Tylko ludzie są (usunięte przez administratora) Sami sobie uprzykrzają zakładową codzienność

XYZ

Podejrzewam, że to piszą 2-3 te same osoby o intelekcie temperówki do kredek. Mentalność "deeej mnie".

Nygus

Co prawda to prawda ale najgorsze jest to że na produkcji żądza (usunięte przez administratora) po turbo koleżdu jak ja Ale ja jestem mądry i nie chcą lekcji brać odemnie, wariaty po podstawówce

Ciocia Ania

Podobno te osoby co chodzą na lewe L4 kilka razy w roku bo im się robić nie chce szczególnie w lipcu żeby się urlop zwrócił to te osoby są pierwsze do zwolnienia ...uff dobrze że to nie o mnie chodzi.

Moulding

A kto się wkoncu weźmie za to by lider procesowy kluczowy pseudo trener trenerów nie chodzili sobie na kawkę po pół godziny jedna przerwa a takich se robią z trzy. Nas się czepiają o minutę a sami co robią powinni świecić przykładem. Każdy ma jednakowo jedna przerwę 15 minutową

@Moulding

Mistrz lub kierownik powinni ich z tego rozliczać.

Pracownik 3-zmianowy
@Moulding

Bo to prawda!

Brat czopka

120 osób do zwolnienia ale tylko z produkcji, a co z nierobami z biur? No chyba że wyjdą zza biurek i wspomogą pracę na linii, jak zwykle biura mogą spać spokojnie

Agnieszka
@Brat czopka

Poważnie tyle osób miałoby zostać wyznaczonych do odejścia u was? To ile tak naprawdę zostanie. A w biurze to ilu obecnie pracuje tak w sumie?

Operator

Czy ktoś coś wie że po 12 grudnia wolne?

DUREX
@Operator

Tak 18 i 19 grudzień wolne potem 24

@DUREX

18 grudnia to niedziela. A ja wiem że od 13 grudnia stoimy!

DUREX
@Operator

To po co zadajesz durne pytanie skoro wiesz: ''Czy ktoś coś wie że po 12 grudnia wolne?'' Stać to ty będziesz ale w robocie na taśmie robolu.

Nb

Rozmiar podwyżki znacie?

Operator maszyn
@Nb

Też bym chciał wiedzieć

Czopek

Nic tylko brać odprawę i uciekać z tego (usunięte przez administratora)

Operator maszyn
@Czopek

No uciekaj do prywaciarza i będziesz błagać o powrót!!!!!

Taka jedna

Byłam.na tym.zebraniu i tak nic nieszlyszalam bo dyro mówił jakby nie jadł 3 dni

Operator

Ciekawe kiedy zebranie z Dyrektorem?? Pracownicy czekają na informacje i jak to będzie z tym grudniem już wracamy do normalności?

Oko

Teraz się okaże co jest wart nasz związek zawodowy. Zobaczymy co ugrają przy zwolnieniach grupowych.

Riki Martin

No i co Polaczki, normy w górę, (usunięte przez administratora) Teraz niby zwolnienia grupowe bo magazyny pełne, a deweloperzy dalej budują i kupują wasze okna. Nie dajcie się omamić. Dobra zagrywka do złej gry. Wygórowali wam normy i dobrze wiedzą że mniejsza załoga jest w stanie zrobić to co robicie teraz z większym nakładem ludzi- redukcja kosztów. Ludzie z produkcji pójdą na zieloną trawę a tłuste tyłki w biurach po rodzinie liderów i mistrzów pozostaną. Ot to jak velux nabija was w butelkę, bo polak potrafi! Pamiętajcie że za zwolnienia grupowe należą wam się odprawy!

Recesja
@Riki Martin

Najgorsze jest to że zwalniają Polaków a Polska utrzymuje tyle uchodźców z Ukrainy.I to z naszych podatków bo rząd nie ma swoich pieniędzy.W manie zwalniają 850 osób .Zwolnieni mogą tylko podziękować pisiorom .

Jarosław
@Recesja

Jesteśmy super jak nie.wierzysz spytaj andżeya

Tak czytam opinie i nie mogę nic doczytać o zwolnieniach które napewno nastąpią.

HAER
@Marcin

W styczniu. Już nie długo czekać.

@Marcin

wszystko zostalo powiedziane na spotkaniu z pracownikami / reszte reguluje kodeks pracy / tyle w temacie

Miki
@Marcin

Cały Namysłów już o tym gada, zwolniono już dużo ludzi a w styczniu mają zwalniać kolejne osoby nawet 20% ale ludzie gadają że będzie to nawet 30% załogi, pytanie kogo zwolnią w pierwszej kolejności, Polaków z kredytami co tu mieszkają i pracują od lat czy przybyszy z UA którym nie zależy bo jak nie tu to pośrednik załatwi pracę gdie indziej?

@Miki

Kiedy 30 procent do zwolnienia to wychodzi jakieś 300 osób. I 40 Ukrainców jaki zostały niestety nie zmogo uratować Polaków od zwolnienia.

@Miki

Najpierw zwolnią Ukrainę i tych co umowa się kończy.

Pracownik.
@Miki

Jeśli mieliby zwolnić POLAKÓW a ukraincow zostawić to mogłoby dojść do rozruchów.

GA

albo najpierw tych co maja swoje prywatne firmy a velux traktuja jako drugi zarobek

20% zalogi Gniezno i Namyslow razem

Myszaty
@GA

Owszem razem, ale nie 20 tylko 14%.

@Marcin

Powiatowy Urząd Pracy poinformował o 150 osobach do zwolnienia od stycznia do maja. My jako pracownicy mieliśmy buc informowani jako pierwsi, a jak to wygląda, widać. Jak zwykle brak szacunku że strony menadżerów (dyrektorów z bożej łaski, którzy schwytali Pana Boga za nogi w Velux-ie).

Majkel
@Anonim

No jak urząd już podaje 150 osób to na pewno nie mówią to o Ukrainie bo oni są zatrudnieni przez pośrednika i nie będą stali w kolejce do pośredniaka czyli jak zawsze Polak nawet u siebie traktowany gorzej

GNIEZNO
@GA

I nas z dwóch fabryk mają zwolnić około 300osob

Witam czy ktoś wie od kiedy w grudniu będzie postój?

Grażyna

Jaki postój? O czym mowa? Wyjaśnisz?

@Grażyna

Prawdopodobnie w grudniu przed świętami jeszcze ma być jakiś postój. Magazyny pełne

Dzięki tej firmie zrozumialem, że wiedza i kompetencje nie mają nic wspólnego z obejmowanym stanowiskiem. Liczy się tylko efektywne strzelanie z ucha i gnanie ludzi. Jak chcą na siłę kogoś wypromować to z byle kogo zrobią specjalistę. Jak chcą kogoś udupic, to z normalnego człowieka w miarę mądrego zrobią durnia. Dziękuję, wolę pracować gdzieś indziej.

Pozytywny goguś

Ja dima przyjść w środę jak kierownik każe. Ja być dobry dima zrobić wszystko żeby lakiernia jechała bądź jak dima

j
@Pozytywny goguś

h

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 775.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 731, z czego 409 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX