Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Lody bambino

Z jakiej okazji są te lody na a3 w zamrażarce?

Swietłana
@Lody bambino

To były prywatne lody dla flapów, nie pomyślaleś o tym wcześniej.

Detektyw
@Swietłana

A który z moldingu był po obiady???

Jurny

Wie ktoś może czy ta liderka z flapów jest wolna ,pytam bo tak wózkowi mówią . Chodzi mi o tą co kiedyś była z liderem marcinem z lini montażowej.

Rudy

Andrzej dawaj podwyżki ,chcemy kasy dużo kasy my murzyn biały murzyn dobry pracownik kochać robić za misku ryżu a obiadki to dobre obiadki

Czopkinson
@Rudy

Jaki andrzej jaka kasa.?.?.?.?

Ahahah

Kasy nima

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Hahaha

Dlatego jaka płaca taka praca i l4 i walenie w(usunięte przez administratora).

Jabadabadu

Haha nie ma podwyżek dla produkcji, róbcie dalej za (usunięte przez administratora)

Zapchany nos

Jutro bede w pracy ale tak okolo 12 będe się zle czuł i liderczyk mnie zwolni i pojade na rybaczki moim rowerczykiem .

Rowerczyk

Ale pada a tak bym na rybaczki poszedł a jutro do pracy i jak jak jak dyszcz pada nie nada.

Fukumundu dzikol na herbacie

Jestem już gotowy do pracy jab by co cycu to nie dzwoń z przypomnieniem

Szczerbaty daumiano

Ide po piwko na spontanie po malutku bo mam czas póżniej do piekarza a na końcu do.kwarc...i z tamtąd do domu.

Cycu

Gregor wracaj bo czopek świruje i jakiś (usunięte przez administratora) Chodzi i pierdoly gada ,ze ma wujka jarka a ten wujek ma kota . Na moje to coś z tym gosciem jest nie tak.

Artur
@Cycu

Cześć, pracujesz w Veluxie? Jestem ciekaw czy osoby bez doświadczenia też mogą liczyć na zatrudnienie w tej firmie... a jeśli tak, to czy są tu przygotowane dla nich jakieś kursy czy szkolenia? Daj znać jak to jest.

@Artur

Odpisując na Twoje zapytanie to TAK przyjmowane są osoby bez doświadczenia najpierw są one kierowane na takie lżejsze stanowiska typu odkładanie czegoś tam z linii produkcyjnej a co do szkoleń to jak zostaniesz skierowany do nauki jakiegoś konkretnego stanowiska to szkolisz się tam pod opieką doświadczonego operatora przez około miesiąc i zdobywasz poszczególne stopnie uprawnień są trzy stopnie uprawnienia do danego stanowiska.

Jacek
@pracownik

Trzy stopnie uprawnienia do pracy na danym stanowisku? Pierwszy słyszę.

PracOWNIK
@Jacek

Trzy stopnie Operator maszyn Doświadczony operator maszyn Kluczowy Zależne jak bardzo chcesz się rozwinąć w tym (usunięte przez administratora).

Gjgjgj

Czy podwyżki w sierpniu obejmują doświadczonych operatorów? Czy tylko szychy veluxa mają podwyżki?

Kasa
@Gjgjgj

Wszyscy z tego co,zrozumiałem na spotkaniu z kierownikiem.

Janka
@Gjgjgj

To jest jakaś paranoja. Zrozumialam ze podwyżki w sierpniu obejmą mechaników i widłowych zamiast pionkow zasuwajacych godzinami i w soboty. Awarii w cholerę a komponenty wiecznie niedostarczone. To sprawiedliwe?

Wodzirej
@Gjgjgj

A co to tak nagle w środku lata podwyżki dają? Wyzsze normy sie szykuja czy ucieczki do innych firm?

Widłowy
@Janka

Z twoim IQ to ja się dziwie ,że takich ludzi tu trzymają!!!!!!!!

Janka
@Widłowy

W czym jesteś lepszy kolezko ze traktujesz operatorow z góry? Zarabiasz więcej więc sie chociaż wysil i przywiez te komponenty bo ja widzę że Ty pierwszy na stołówce przed dzwonkiem już jesteś.

Widłowy
@Janka

Tak było jest i będzie...poldek idzie pierwszy my za nimi siedzimy dobre 45 min to takie nasze minimum. Biuro wie każdy wie że widłowy to najważniejsze ogniwo innie można go stresować bo będzie nie wydajny!!!!

Maro
@Widłowy

Mylisz sie koleżko. Montaż jest najważniejszym ogniwem bo gdy m-log nie dostarczy materialu to produkcja nie zrobi okien i klient nic nie dostanie. A nawet jak dostarczycie materiał a produkcja nawali to klient tez nic nie dostanie. Więc te swoje wywody o wyższości twojego ego w zakładzie możesz se wsadzic w 4 litery.

Lovelas

Jest jakaś chętna na bunga bunga

Witam wszystkich zastanawiam sie nad aplikowaniem Jakie sa warunki pracy dla nowo zatrudnionych na produkcji bez doswiadczenia, mozna liczyc na szkolenie czy stawaj przy tasmie i rob ( atmosfera, zarobki, szkolenia) ?? dzieki

Elo

Jak coś to pod kebabem,że tak powiem.

Ha ha haaaaa

O ja (usunięte przez administratora) pod kebaba

Bob

Kiedy wracamy z wakacji :D Pozdrowienia z Malediw :D

Rusek
@Bob

Po co te urlopy ja ja siedze w domu i się nudze. Ja chce do pracy.

Rusek
@Bob

Pozdro z mojej komnaty.

M -log

Super zakład super decyzja a roboty niema nikt mnie nie goni tak jak innych na produkcji.

M -log

Dobrze że z produkcji uciekłem...

M -log

A w styczniu druga podwyżka no i to jest super zakład.

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 775.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 731, z czego 409 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX