Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Żubr z woodu

A jak to jest na innych działach? Tez zbroja brudna?

Poprawna pisownia

Jestem na 100% pewny, że to jakiś bardziej kumaty ukrainiec pisze bo takie błędy walić to trzeba byś (usunięte przez administratora).

Zoombi

ja bardzo grzeczna daj mnie na wuzyk ja robić sam na 2-3 chala

Gumowiec

A ktora to dzoana i co to za imie.

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Sasza

Ustawcie się w kolejce on nie pogardzi żadną taka funkcja zobowiązuje.

????

Czy mogą ludzi rzucać na inne zmiany do tak zwanej pomocy że 2 tyg pod rząd 2 zmiany i czy można z tym iść gdzieś np do HR-u bo to jakieś jaja na rozmowie obiecują że grafik stały a tu taki psikus co jest?

Cycu

A no i róbcie normy bo mistrz się czepia a nie puszczacie strzały o 21:30 będą kary!!! Sławek a ty to dostaniesz na piśmie bo i tak nie usłyszysz.

MLog

A ktorzy z mouldingu znowu odchodzą na magazyn i czy tam jest aż tak zle ze z tamtąd uciekacie?

nikifor
@MLog

tam teraz więcej "obcokrajowców" jak polaków a kto by z nimi wytrzymał stąd te ucieczki na inne działy a bubli co robią to głowa mała praktycznie produkcje wstrzymane bo nawet nie umieją nic dobrze zrobić

Ja już mam aneks powiem wam że spora ta podwyżka.Zabrali za stakera a dodali do podstawy i teraz można iść na L4 poszedłbym wcześniej ale na aneks czekałem.

Stakerowy

Najlepsza praca jak narazie i 4000 na rękę elegancko ????

ali baba
@Stakerowy

a ile sobót musiałeś odwalić??? odejmij sobie soboty po 150pln i juz tak ciekawie nie jest :) ale 4000 tysie zarabiam haha a w domu to jesteś gościem

??????

A ile wychodzi za sobote chodzi mi ile na ręke. A ile za niedziele 6 jak się robi.

Czopkowaty
@??????

Nocka 450. A soboty 350. Warto ja w soboty przeleże w liderówce kilka kaw a kasa leci no i komuś zawsze (usunięte przez administratora) obrobimy z nudów, ostatnio Mariowi i jego psiiapsiulce

ali baba
@??????

no proszę to są działy na których się płaci za niedziele a innych przegotowuje się na kolejny dzień tygodnia :) oto jedna ze złotych zasad veluxa

Dj.Parówek

To prawda że na wypowiedzeniu jest mój kumpel z branży.

MARKO

Hey!Będę nowym pracownikiem.Mam trafić na hale A1,natomiast jeszcze nie jest to pewne.Chcialbym dowiedziec sie,jaką atmosfera tam jest,bo po rozmowie zaszedłem na palarnie,od słowa,do słowa z ludźmi,którzy tam pracują,powiedzieli,iż nie jest tam ciekawie,że sobie nie dam rady z tzw ,,starymi pracownikami,,a co do brygadzistów,też jest tam lipa!Zastanawiam się,czy w ogóle tam iść...

@MARKO

Najlepiej to się samemu przekonać, nie ma co pytać ludzi którzy nie pracują na A1

Pawełek

Nie jest zle ale mamy naj piękniejsze liderki które pozdrawiam.

Ale na flashingi czy na bdx bo to dwa dzialy na A1

MARKO
@Pracownik a1

Na aluminium

@MARKO

Na Aluminium (Fla) jest spoko atmosfera jezeli jestes otwarty i pracowity oraz nie narzekasz na byle co, to szybko sie wdrożysz do naszego dzialu. Jezeli ci jakis pracowni powie zebys stąd uciekal to spytaj dlaczego on tutaj jeszcze pracuje.

Pracownik a1

Nie przesadzaj ze jest tak ciężko jak sie nie podoba to polecam brawar namyslow oraz diehl lub praca na budowie tam napewno bedziesz mial lżej.

ale flashingi czy bdx ?

Fla

Jak sie pracuje na flashing (a1)?

Jak wyglada praca na FLA (flashing) podobno najlepszy dział czy są przyjecia na tą hale A1?. Jacy tam są liderzy? Jaka atmosfera? Jaki mistrz ? Chodzi mi czy spoko sie z nimi współpracuje.

Glamour

Ale wam jedzie z paszczy cebulą a z podpachy kiszonym ogórkiem Wstyd.

MLog

Nie żebym miał coś przeciwko wręcz zapraszamy.

Irena

Jestem na urlopie i nie dzwonić że bungesy trzeba naprawiać.

Piguła

A czy to prawda co procesowy z mouldingu mówi że osoby nie zaszczepione będą wysłane na przymusowy urlop . Oczywiście bezpłatny.

Czopek
@Piguła

Oni niech sie wysla na jakies szkolenia glaby bez szkoly.

Żubr z woodu

Który taki mądry ,gdyby tak było to połowa ludzi by musiała robić za tych co siedzieliby w domu a zakład by tracił . Dawno nie słyszałem takich głupot zejdzcie na ziemie i ochłoncie troche .

Zazdrosna

E a co to za romansidło znowu na tym nie szczesnym reinfor. cement znajdzcie sobie wolnych chłopaków a nie żonatych i dzieciatych. To że wy macie dzieci to nie znaczy że ktoś będzie to tolerować.

Nb
@Zazdrosna

Ale że co, ale że kto i z kim, nic nie wiem. Jaka zmiana?

Omega
@Zazdrosna

Spokojnie to nie brązowy tym razem.

Nocny

Serio kto znowu?

@Omega

Szasza coś tak szeroko chodził na nocce,może tono niego chodzi?

Łysy
@Omega

A kto??? >

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 775.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 731, z czego 409 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX