Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

hmm

Zastanawialem sie nad aplikowaniem do tej firmy ale po wpisach pracownikow tutaj omijam szerokim lukiem XD jprd XD

jakiśtam
@hmm

a co ty myślisz, że tylko w tym zakładzie tak jest? XD Pójdź do diehla to zobaczysz

Has
@jakiśtam

Jasne ze wszędzie tak jest ale nie wypisują glupot na publicznym forum

Mati
@hmm

Srednia iq poniżej przeciętnej haha

KAT
@hmm

Masz rację przecież tam pracuje pospolite proste bydło bez wykształcenia oraz dzicz ze wschodu.

Chętny żółw

@Mały

Dzwoń do lidera na a 4 od poniedziałku to się dowiesz

Operator
@KAT

Te pospolite (usunięte przez administratora) zarabia 3870 netto a po podwyżce bedzie 4200 netto haha

IQ
@Mati

IQ wsio pariatku a pieniążku ne te i mało i (usunięte przez administratora) Na.

Liderek
@Has

Na to pracujemy wszyscy jak jestem swinią dla kogoś to po mnie jadą...ale mi z tym dobrze bonjestem dobrą świnią....

Linia

I Unas jest bezpiecznie nie to co na reinforcement że jak była impreza to mało se oczu koleżaneczki nie wydrapały ale tipsy połamały a no bo to z zazdrości...

@Linia

A które to z reinforcement?

@Linia

Teraz 20 listopada też mają imprezę ciekawe co tam się będzie działo

Jensu

Kuzyn ty to jesteś gość niema drugiego takiego gościa jak ty szacun masz na dzielnii

Piwerko

Pozdrowiania dla tych co ciężko pracują i dla tych co śpią w liderówce...doceniam wasze poświęcenie i pije za wa s e zdrowie.

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Czopek

Jutro będe nie wydajny bo nie moge zasnać.

A ktory to żółw.

A który to ten ????

Piguła

Hura 3 tura szczepień będzie i super ja moge się szczepić co tydzień a wy co o tym myslicie?

????

Powiem wam coś na rozmowie z liderem miałem dyktafonik i nawet nie wiedziałem ze troche podpuszczony lider może tak narzekać na lidera grupy i mistrza a chodzi o tego łumuna co na swojego kolege jedzie a ta taki a owaki .... (usunięte przez administratora) z gtwojej strony

Jensu

Dzisiaj coś chlapne do obiadku i do pracy i w pracy ktoś chętny .

Czarna mamba

Moulding pracuje źle jesteś doinformowany

Nb

Kto stoi? Chyba Ty stoisz i nic nie robisz... Aluminium stoi tu się zgodzę.

Błażej

Lakiernia jedzie nie zwalniamy tempa, norme do 3100 podnieśli za niedługo 3300 bydzie a piniondze dalej te same

Misiek
@Błażej

(usunięte przez administratora) jeszcze trochu norma normą a ile zroblu to budje

Ala
@Czarna mamba

Assembly też pracuje

Operator
@Błażej

No niestety jak masz 1 poziom co roku to tak jest

Linia

A gdzie jest ta słynna pani Kasia z hr- u co miała po produkcji się kręcić i integrować z nami?

Aplikant

Witam , proszę o opinię na temat stanowiska ,, przedstawiciel handlowy" podejście do pracownika, zarobki , system pracy , wsparcie marketingowe , flota , socjal.

mam nadzieje że pracodawca bierze pod uwage że wszystko drożeje np zywność, prąd, Benzyna itp wiec podwyżki musza być 2 razy wieksze niż rok temu abysmy byli zadowoleni!!!

Pracownic
@pracownik

A co ty takiego potrafisz ze chcesz 2x podwyżkę?

Rudy
@Pracownic

E wypłata jest wypłata.

Mechanik

Jak sprawdzą twoje IP to w ten czas kto inny z Tobą się zabawi.

GrammarNazi
@Mechanik

W tym czasie. Do szkoły wracaj.

Tomek jjjąkałłła

Aaaa w jaaakiej spraaawie?

Ciocia

Przyjdź z kolegami to się pobawimy w facetów w czerni

Co to znaczy

Jurny
@Mol

Przyjdz dzisiaj na plac nike to ci pokażemy tylko bądz tak 22:30 będzie fajnie

@Jurny

Znacie jakiegoś Tomka z reinforcement

@Jurny

Muszę się z nim skontaktować

Pati

4 próg a co ciężko się pracowało a mamusia jakby ktoś pytał nie pomogła sama swoim siedzeniem w wc i na stołówce z agą zasłużyłam a nie długo awans.

Ela

Marcinku pamiętaj że to ja przynosiłam ci ciasto do pracy i specjalnie dla ciebie piekłam ,pamietaj o tym.przy rozmowach.

Łoperator

Kiedy zaczniecie przeprowadzać te smieszne rozmowy?. Zacznijcie jak najszybciej bo ludzie chcą iść na L4 na co wy czekacie.!

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 775.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 731, z czego 409 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX