Opinie o Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k. w Piaseczno

A do teraz ktoś z tym całym CV jednak się zmobilizował? Widzę po opiniach, że komuś za kwotę 3,8 tys brutto nie chciało się wysyłać dokumentów. Teraz już od tego roku na jaka stawkę można reflektować ich podesłanie? Ne widzę bieżących ofert w internecie a tym bardziej stawek, stąd pytanie

AMB Nowy wpis

Na stanowisku asystent było i chyba nadal jest 4,5 tyś brutto i raczej w opisie tej pracy powinno się już znajdować tylko telemarketing, bo do tej roli się to sprowadza, rozmowy przychodzące i wychodzące. Premie jedynie wtedy jak wykonasz plan który często jest nieosiągalny wiec lepiej przyzwyczajać się do marnych pieniędzy. Na okres przejściowy ok ale za to utrzymać się nie da, a za nim poznasz klientów asortyment trochę mija czasu

Julka Nowy wpis
@AMB

Od czegoś zawsze trzeba jednak zacząć tak patrząc po tej kwocie. Czas na poznanie specyfiki pracy raczej jest potrzebny, więc co się dzieje potem gdy ktoś już w pełni się wdroży? Nie piszecie wprost o możliwości awansu, dlatego się zastanawiam

Czy zarobki w firmie Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Klau

Jeśli satysfakcjonuje Cię 3,8 tys brutto plus premia która jest lub nie ma to śmiało składaj papiery

@Klau

No skoro uznaniowa to trzeba chyba jakoś jednak zasłużyć, bo z powietrza się nie weźmie? Co do tej kwoty, którą przytaczasz to już jest totalny max tu w firmie czy piszesz na start?

dobrze zorientowany
@Ilona

Kiedy czytam te wypowiedzi dotyczące płac pisane przez frustratów to proponuję, żebyście sami pofatygowali się na rozmowę dotyczącą pracy, bo tylko wtedy dowiecie się ile faktycznie można zarobić. W firmie kilkadziesiąt osób pracuje 15-25 lat. Jeśli myślicie, że są to masochiści to jesteście w błędzie. To ludzie, którym zależy na stabilnej firmie, zawsze płacącej na czas, dobrze zorganizowanej i potrafiącej docenić dobrego pracownika. Pisanie o średniej płacy jest bez sensu, bo zależy ona od stanowiska, które się zajmuje. Premie są zabierane w wyjątkowych sytuacjach , może kilka razy do roku, co biorąc pod uwagę ok 130 pracowników stanowi cząstkę promila..Reasumując, zamiast słuchać bzdur ludzi, którzy nie mają pojęcia o faktach i są pełni frustracji ( a może to zazdrosna konkurencja bruździ) warto złożyć swoje CV i najlepsi mają duże szanse na zatrudnienie w największej firmie , tej branży w Polsce.

Progresonic Nowy wpis
@Klau

Ludzie szanujmy sie. 3.8 brutto? Nawet nie chce mi sie tam wysylac CV

Czy można liczyć w Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k. na prywatną opiekę medyczną?

T.

Nie.

Jerzy
@T.

Prywatna opieka medyczna wchodzi w skład benefitów, więc chciałbym dowiedzieć się, czy w firmie obowiązują inne dodatki z tytułu świadczeń socjalnych? Takie bonusy mogą bardziej zmotywować do pracy, więc informacje na ten temat przydałyby się na forum.

Jaga
@Jerzy

W tej pracy nie ma żadnych benefitów a już napewno nie ma prywatnej opieki medycznej, nie oferują żadnych kart partnerskich do siłowni co jest już standardem w innych firmach, jedyne na co możesz liczyć to niewielki dodatek do wakacji choć przy tak niskich zarobkach to i to jest dobre

Ubawiony

Na opiekę medyczną oraz inne benefity nie. Jednak na MOBBING SZCZEPIONKOWY jak najbardziej tak. 99% zaszczepionych :-)) Dyrektorzy i kierownicy naciskają pracowników, a potem mówią że niby przypadkiem zapytali tak nie służbowo.

@Ubawiony

Taki temat jeszcze gdziekolwiek panuje? Z czego może wynikać tego typu podejście? Przed 2019 rokiem co tu było "na językach"? I jeśli chodzi o jakieś inne problemy firmowe to jakie jeszcze mogą obecnie występować?

(usunięte przez administratora) ludzi, obiecuje złote góry a po podpisaniu umowy totalne dno 1800 na rękę netto, traktuje jak śmiecia przyjmuje ludzi i zwalnia przed końcem umowy tak nagle i psuje w dokumentach. Parszywy pająk. Nie polecam nikomu żeby tam pracował.

@Gość

Pisanie kłamstw o firmie nie najlepiej świadczy o piszącym. Fakt jest taki, że większość z ponad stu pracowników Ambasadora pracuje dłużej niż 10-15 lat. Gdyby było tak źle...... Nie ma pensji 1800 zł. To kłamstwo

Karol
@Dobrze poinformowany

Jeśli to kłamstwo, to napisz prawdę podając argumenty, a nie "to kłamstwo..." I na razie

@Karol

Najniższa pensja to 2800 plus 30% premii.

Haha
@Dobrze poinformowany

Najnizsza 2800 do dzis niektorzy maja 2500 2600 i 30% premii wiec chyba nie jestes dobrze poinformowany

@Gość

Tak to wygląda, chociaż z zarobkami akurat nie jest tak źle, wypłata na czas i normalna umowa o pracę, ale atmosfera dno.

Jerzy
@Ubawiony

Nie da rady poprawić tej atmosfery? Czytałem ze kontakt z szefostwem nie najlepszy. Z każdym kierownikiem nie można się dogadać? Nie ma takich co dbają swój dział i pracowników?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k.?

Kierownik

2 3 miesiące

@Kierownik

Chyba na 23 miesiące to się zgadza :-)

Dorota

Oooo, takiego betonu i głębokich naleciałości PRL-u to dawno nie widziałam. Jakby mogli to by wdeptali pracownika poniżej poziomu morza (teraz jedynie 5m pod ziemię) a i łyżki by łańcuchem przymocowali. (usunięte przez administratora) i żenujące odzywki kierownictwa to chleb codzienny, szkoda czasu na to miejsce - (usunięte przez administratora) dna a i jeszcze odwierty potrafią robić! Podcinanie skrzydeł - standard, ucinanie premii uznaniowej - według humoru, chęć korzystania z doświadczenia ludzi, którzy gdzieś byli i coś widzieli - żadna, wywoływanie poczucia winy - klasyk, zaczepianie na wyjściu z pracy - codzienność, bajzel z cenami dla klienta - temat rzeka, szukanie winnego zamiast rozwiązania - mistrzostwo! Można tak długo. Dopóki nowe korpo nie wywali całego kierownictwa wraz z naleciałościami, należałoby to na patyk zamknąć i solą posypać. W oczekiwaniu na błyskotliwą odpowiedź kadry zarządzającej poniżej za 3, 2, 1.... łączę wyrazy współczucia dla pracowników bez syndromu sztokholmskiego.

Brawo
@Dorota

Widzę, że taktyka RO, czyli wzywanie do siebie/telefonowanie na 5 minut przed końcem pracy, nadal ma się mocno. :) Najbardziej mi się podobało, że kierownictwo nie chciało słuchać nikogo na szkoleniach/konferencjach, bo prelegenci: byli młodsi / nie zajmowali się dokładnie tym samym co oni / nie mieli 30-letniego doświadczenia w jednej firmie.

Krystyna Broś
@Brawo

Dzień dobry Wszystkim Każdy ma prawo do wyrażania opinii ale ważne by były uczciwe dla każdej ze stron. Firma Ambasador w marcu 2021 dołączyła do grupy Orkla i od tego momentu rozpoczął się stopniowy proces wdrażania struktury, porządkowania procesów i komunikacji między działami, pracownikami w tym także między pracownikami i przełożonymi Najważniejszym zasobem każdej firmy w tym Ambasador są ludzie i takie jest nastawienie nowego Zarządu. Ludzie kompetentni, chcący się uczyć i rozwijać, zaangażowani i umiejący pracować w zespole dla wspólnego celu. Takich pracowników zawsze będziemy wspierać i o takich pracowników zawsze będziemy dbać. Każdy ma też prawo wyrażenia rzeczowej opinii popartej argumentami, zwrócenia uwagi na rzeczy istotne do poprawy jeśli nie bezpośredniemu przełożonemu to osobom wyżej - także do mnie. Jestem w Ambasadorze większość czasu i nikt nie zgłaszał takich przypadków więc trudno się do nich odnieść. Proszę zatem o uszanowanie wielu ludzi którzy pracują na dorobek tej firmy wiele lat i podkreślają swoje oddanie i lojalność tej firmie, a to co najczęściej podkreślają to atmosfera oparta na wzajemnej pomocy i wspólpracy .- wierzę ze tak jest. Wszystkim Państwu życzę dobrej pracy i mądrych przełożonych, którzy rozwiną Państwa potencjał. Z poważaniem Krystyna Broś Prezes Zarządu Ambasador Sp.z o.o.

@Krystyna Broś

Wszystko pięknie, super, takie idealne, tylko atmosfera słaba, zarobki przeciętne, wymagania kosmiczne. A w firmie ciągle karty rozdaje kochanka byłego prezesa, wredna, zadufana, zakompleksiona indywidualistka, nie potrafiąca nic poza wymądrzaniem się i knuciem intryg. Szkoda tylko, że przez tyle lat nikt nie miał na tyle jaj żeby ją zwolnić :-)

Filip

Uwaga na oszustów - odpowiadają na ogłoszenia w związku ze sprzedażą nieruchomości, twierdząc, że mają kupca na ogłaszaną nieruchomość z Niemiec (używają nazwisk Malicki - kupiec i Grabowski - pośrednik) i że za kilka dni przyjedzie obejrzeć nieruchomość, jedynie trzeba wykupić ogłoszenie w nieistniejącym kwartalniku Ambasador za 5000 lub 10000 zł bo inaczej kupiec nie będzie zainteresowany - wysyłają fałszywe umowy z adresem do Galerii Handlowej na Ursynowie - próba wyłudzenia pieniędzy, potrafią dzwonić z kilku numerów i grać kilka ról.

Poinformowany
@Filip

Ostrzeżenia przed oszustami należy rozpowszechniać, ale należy również upewnić się, czy adresat oskarżeń jest właściwy. Proszę dokładnie sprawdzić o jaką firmę chodzi, bo obecnie szkaluje i oskarża Pan bezpodstawnie firmę, która nie ma z tym nic wspólnego.

@Poinformowany

Szerzenie kłamstw i oszczerstw podpisując się nickiem to jest delikatnie mówiąc bezczelność. Nic w tej opinii jest prawdziwe. Żenada

Ilona

Widzę, że na forum wywiązał się delikatny konflikt dotyczący pensji. Podobno najniższa pensja wynosiła 2800, chociaż niektórzy podobno mieli nawet 2500. Jak to teraz z tym jest? Coś się podwyższyło czy wciąż widełki to 2500-2800? Wie ktoś może?

Ooo

5 tys potrącone za wystawienie nieruchomosci a potem zero odzewu . Zaraz potem kontaktuję się ze mną pan do którego omyłkowo trafiła moja faktura ( rodo) że on stracił 7,5 tys zł i że to (usunięte przez administratora) serio nie spodziewałam się. Pan Grabowski obiecywał zlote góry że przyjedzie inwestor pan m i kupi nieruchomość. Niestety do spotkania nie doszło. 5 tys nie udało się odzyskać. Sprawa zajmuje się prokuratura i okazuje się że (usunięte przez administratora) jeszcze 20 innych osób. Nie jestem frustratem ostrzegam .

Zdziwiony
@Ooo

Ooo pomylił firmy, bo Ambasador nie zajmuje się nieruchomościami. Ani nie zatrudnia Grabowskiego.

Czy urlop w Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k. jest płatny 100%?

Oczywiście tak.. Właścicielem tej firmy jest teraz Ambasador Sp. z oo

Alicja
@Dobrze poinformowany

Rozumiem, a czy w takim wypadku coś się zmieniło w pracy w Ambasador 92 dla pracowników firmy? Bardzo chętnie poznam jakieś aktualności. Będę szczególnie wdzięczna za informacje o systemie pracy i godzinach, jakie tam obowiązują. O atmosferze też fajnie będzie poczytać.

@Alicja

Najlepiej zorientować się na miejscu, rozmawiając z pracownikami i z osobą przeprowadzającą rekrutacje.

Łucja

Jak wygląda w rzeczywistości przyuczenie do stanowiska dla osób nowo zatrudnionych w Ambasadorze? Byłabym wdzięczna, gdyby wypowiedziały się osoby obecnie zatrudnione w firmie. Czy w razie problemów można liczyć na pomoc przełożonych?

@Łucja

Oczywiście, że można, nie może być inaczej

Dobrze poinformowany

Czytam wiele negatywnych opinii i wydaje mi się, że czytam opinie frustratów, którzy w firmie nie znaleźli swojego miejsca. Oczywiście jak każda firma ma swoje plusy i minusy. 29 lat funkcjonowania, ponad stu pracowników trzecia co do wielkości firma w Polsce. Co do możliwości awansu to firma wzorcowa. Wszyscy kierownicy, dyrektorzy, zaczynali w tej firmie od najniższych stanowisk i znają jej problemy od podszewki. Firma nigdy, nikomu nie zalegała z wypłatą wynagrodzeń. Każdy z pracowników ma buławę w plecaku. Jak ktoś chce dowiedzieć się prawdy o firmie, to niech porozmawia z pracownikami, którzy pracują w. niej o wielu lat a nie od niewypałów, które odpadły z pracy po krótkim czasie ze względu na marne umiejętności.

Buława
@Dobrze poinformowany

Jakoś nie widzę broni obuchowej u siebie, a niestety by się przydała. Możliwości awansu po prostu nie ma nawet przez zasiedzenie u wieloletnich pracowników. Większa część kierowników traktuje resztę jak psy gończe albo namolnych petentów. Szeregowych zarzucają coraz to nowymi obowiązkami za darmo. Cytując klasyka - więcej wodzów jak Apaczów.

Czy pracodawca Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jaga

Napewno nie finansowo chyba że jest się PH, a niestety ile nie pracujesz to masz śmieszne 2400 na rękę, więc za to ciężko się utrzymać

PH

Witam zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy jako przedstawiciel , proszę o opinie na temat pracy PH w tej firmie

Poirytowany

To ciekawe czy samochód który po godzinach służy prywatnie jest dezynfekowany w dobie pandemi przecież to masę zarazków wirusów i bakterii skoro przewożone są produkty spożywcze. Pytanie mam to jest w Lublinie? Jestem w stanie się tym zainteresować

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k.?

Poinformowany

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w każdym z oddziałów, którego dana rekrutacja dotyczy.

Zick

Piszę o oddziale w Lublinie samochód który rozwozi towar poza pracą służy do przewożenia (usunięte przez administratora) śmieci karnistrow obserwuję ten samochód nawet raz pojechałam za nim i z Lublina trafiłam do wioski Bystrzyca i tam oczom nie wierzę służbowy samochód przewożący produkty spożywcze służy do celów prywatnych śmieci wory karnistry. Natychmiast powiadamiam sanepid

Justyna

@alek97 ale na czym polegał mobbing? Napisz coś więcej!

alek 97

Tragedia mobbing przerabianie dat produktów, potrafią zniszczyć człowieka psychicznie najgorszemu wrogowi nie życzę aby tam pracował !!!!!!

Roman z W.
@alek 97

Nie przesadzaj. Czysto, schludnie. A zaraz impreza w Warszawie. Lody itd. Będzie się działo. Będzie zabawa.

tiker
@Roman z W.

nie przesadzaj, aż tak różowo to nie ma. na magazynie trzeba (usunięte przez administratora). sprzęt często nie daje rady Ale ogólnie tragedii nie ma, na pewno jest dużo nauki.

porada

Pewnie trzeba dobrze sie starać żeby firma pozostawiła po okresie próbnym!!

Do porady
@porada

No i po co to komu, męczyć się w pracy gdzie już podczas okresu próbnego jest cały wachlarz problemów. A co do starania? Każdy dorosły człowiek szanuję swoją pracę,bo jakość jej wykonywania świadczy o danej osobie . O Ambasadorze nie ma dobrych opinii, szczególnie o poszanowaniu pracowników.

Aleksander
@Do porady

Czyli każdy nowy pracownik jest zatrudniany na okres próbny 3 miesięcy, na podstawie umowy o pracę, tak? A o jakich problemach w trakcie tego okresu próbnego wspominasz? Wyjaśnisz? Dzięki.

tiker
@Aleksander

no.... to że trzeba pracować, są zadania do zrobienia. trzeba się wielu rzeczy nauczyć, a przecież to nie jest normalne że w pracy się człowiek czegoś uczy od tego jest szkoła.

Zostaw merytoryczną opinię o Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k.