AIRON INVESTMENT

Bydgoszcz

Opinie o AIRON INVESTMENT

jachi 2016-10-11 17:41:49
Może z jednej strony to dobrze, bo zawsze nie ma tego ryzyka, że bank zawali sprawę. Czasami z tymi wypłatami to działa tak, że firma przelewa zbiorczy przelew do banku, a ten rozdziale to potem na poszczególne wypłaty. Także finalnie bywa z tym różnie...
Romas 2016-11-08 19:49:21
Nie płacą kasy w terminach , ciągłe opoznienia . socjalu zero
safijakas 2016-11-13 02:55:54
kurka wodna. nie mam tego co mi obiecano. miały być góry złote i perspektć>ćcywa na lepsze życie a co mam...? kredyty, dzieci i pana z działu który mnie poniża na każdym kroku. o nie zrobisz to wtopa. Po co marnować sobie młodość? Chyba lepiej wyjechać do Irlandii....
Nick 2016-11-15 11:04:49
Potwierdzam. Brak wypłat w terminie.
Antek 2016-11-15 17:10:02
Kolego co do wyjazdu to jedz i nie zastanawiaj się nawet chwili jeśli masz robotę, przy okazji po angielsku się nauczysz. Co do pracy w Airon to roboty jest nie do przerobienia i pewnie Ukrainców bedą zatrudniać.
Pracownik 2016-11-15 17:18:32
"Romas" - napisz w jakim dziale pracujesz, że kasę płacą Tobie przed 10-tym ? Ja kasę dostałem 9.11.2016 na konto. Nie rozumie.
pracownik 2016-11-15 22:27:46
Ja sie ciesze ,ze mam prace . Nigdzie w Polsce w prywatnych firmach nie jest wesolo. W Aironie przynajmniej placa I jest dobry socjal. Tym co sie nie podoba niech zmieni prace!
tytek 2016-11-16 21:51:22
Jaki social co to za brednie. Zus nawet nie opłacony w całości.
Nieznajomy 2016-11-16 21:54:52
Zauważcie pewną zależność pozytywnych opinii. Widać gołym okiem że lecą one ciagle od tej samej osoby
Xyz 2016-12-05 13:22:00
Bank rozdziela na wypłaty? Bank ma listę płac z zakładu pracy? Hahaha jakie brednie.
robol 2016-12-07 21:45:16
omijajcie Airon
piotrek 2016-12-07 21:47:08
potwierdzam
Kandydat 2016-12-09 19:19:35
Czy to prawda, że airon to bankrut?
Spawacz 2016-12-10 11:29:03
Witam
Chce się zatrudnić w Aironie na Spawacza. Ile tam płacą i czy to jest stabilna firma.
Bo widzę, że firma mocno prze w Turbiny.
spinacz 2016-12-12 21:18:56
wyplaty na raty i po terminach, airon bankrut
Pis 2016-12-14 20:00:34
Ten co pisze ze Airon bankrutem głupoty opowiada. Nadchodzą poważne zmiany :-)
WiemAleNiePowiem 2016-12-14 22:14:55
Pis prezesino bez szkoły jesteś bankrut to już cały zaklad wie i cala Bydgoszcz. Kwestia czasu jak to dotrze do Watszafki i przestaną cię traktować za bujdy poważnie
Buch 2016-12-15 13:17:30
Pis nadchodzą zmiany? Tak z miernego prezesa na syndyka.
Pis 2016-12-15 16:25:06
Warszawki pisze się przez w-do szkoły jełopie a nie od prezesikow wyzywasz
ja robot 2016-12-15 18:11:08
nadejdzie czas rozliczenia dyrektorów, którzy doprowadzili do upadku tej firmy
Oik 2016-12-15 19:50:52
Ja ostatnim czasem na brak roboty nie narzekam. Spawania dowalona łyżkami i widać ze są to zamówienia cykliczne. Oby tak dalej
Pracownik 2016-12-16 06:41:04
Już sie zaczynaja zwalniać jeden po drugim jeszcze troche a nie będzie komu robić w zakładzie
Normalny robotnik 2016-12-20 19:24:07
Oby tylko odpowiedzieli za swoje nieodpowiedzialne rzady Panowie ktorzy to zaklad z nowoczesnym parkiem maszynowym zamienili w firme ktora jest pograzona w dlugach a pracownicy spedza swieta po raz kolejny w nienajlepszych nastrojach....Jezeli tak samo prowadzisz swoj pilkarski klub to wkrotce i dziewczyny zostana na lodzie...brak slow !!!
Nikuś 2016-12-20 20:03:53
J.K już uciekł, sytuacja z Makrum się powtarza
CO TY GADASZ 2016-12-21 12:05:12
Z tego co mi wiadomo to Makrum ma się dobrze, nie zbankrutował :)
Nikus 2016-12-21 15:06:59
zamilcz bo pokazujesz jaka Twoja wiedza jest nikła. Airon tez sie bedzie mial dobrze z innymi zarzadzajacymi
Firma 2016-12-29 11:04:01
Przestrzegam przed firmą AIRON. Zalegają mi z zapłatą za faktury już 3 miesiące. Zgłaszam sprawę do sądu.
Zaza 2016-12-29 11:10:30
Jak komuś tak źle w Polsce niech jedzie do Irlandii. Tam będzie zasuwał jak mały motorek ale za to będzie szczęśliwy bo nie dorobi polskiego kapitału. Oj ludzie , ludzie. Firma daje wam pracę i płaci a że czasami mają opóźnienia to się każdemu zdarza.
Zaza2 2016-12-29 23:44:29
Czy Ty masz pojęcie o czym piszesz ? Co chwile wypływają nowe oszustwa firmy
Kia 2017-01-09 15:26:13
Gdzie są teraz Ci ktorzy pisali że spawalnia działa pełną parą i na maszynach roboty full ? Licytacja mienia wkrótce. Gdzie ja teraz sprzedam moje akcje?
Ciekawy 2017-01-10 00:24:57
Napiszcie mi jak sytuacja miewa się z Aironem oraz turbinami? Produkt który ma podbić świat Dubaj London Tokyo, Berlin, Kraje afrykańskie ( filmy z Youtube) a tu czytam że zaraz firma upada i ludzie nie maja wypłat na czas
OftaloweOgrody 2017-01-10 20:33:31
Gdzie ci wszyscy co tak głośno krzyczeli o akcjach??
I co ? Ile na nich zarobicie?
Już zarobiliście?
Soczyście!
Teraz biegiem nadgodziny!
Bo komornik ściga!
Dziękuje za uwagę.
Dziękuje oszustom.
Dziękuje Aironie.
Dziękuje z garbem lepiej się żyje.
Mrowisko 2017-01-10 21:05:56
Idzie ładny nowy przekręt .Zarząd zostaje , a więc nic się nic nie zmieni, rządzą ludzie nieodpowiedni do tych stanowisk... Mrówa?
Rozczarowany 2017-01-11 00:07:45
Śmieszne zebrania śmiesznych ludzi co 10 każdego miesiąca, obiecują poprawę warunków finansowych"priorytetem jest dla nich, żeby pracownik godniej zarabiał i dzięki temu był wydajniejszy" nie mają odwagi nawet spojrzeć pracownikowi w twarz- tłumacząc się że to już ostatni raz nie wpłyneła wypłata itp. Itd. Dyrektorzy z przypadku, którzy wysługują się kierownikami bo inaczej nawet sznurowadeł by samodzielnie nie zawiązali. Kompletny brak poszanowania pracownika, który mamiony kolejnymi obietnicami ciężko wypracowuję swoje i ich wynagrodzenie. Podsumowując lepiej już było, teraz brak opłaconych składek Zus, brak prywatnej opieki zdrowotnej, brak wypłat,brak bhp i brak perspektyw...
Patyki 2017-01-12 10:03:58
Ciekawe kiedy Pan Niemczewski zauważy że kondycja firma jest coraz gorsza głównie za sprawą kierownictwa i dyrektorstwa ściągniętego przez prezesa...
Sebol@66 2017-01-12 16:44:36
Firma Airon Inwestment poraz kolejny pokazała,że nie można jej ufać !!!
Listopad spotkanie z prezesem K... zapewniał na spotkaniu przed całym personelem firmy,że ten brak ciągłości finansowej na wynagrodzenie dla pracowników będzie ostatni raz,będą tez podwyżki i stabilne zlecenia które zapewnią firmie jak i pracownikom spokojną pracę jak i zarobki niemal jak na zachodzie w uni europejskiej, okazało sie ,że nie trzeba było długo czekać na brak wynagrodzeń grudzień więc znów spotkanie tym razem z prezesem N...
ten sam dialog te zame zapewnienia
Będzie na 1000000 % lepiej w nowym roku
Ok. Zwolniło się znów kiła osób z art .55 a dokładniej za porozumieniem stron bo zakład nie może sobie pozwolić na taki skandal .art 55 mówi nam:- w § 1¹ określono również możliwość rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika.

W obu przypadkach oświadczenie pracownika o rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia powinno nastąpić na piśmie.

Rozwiązanie umowy o pracę w w/w trybie przez pracownika ograniczone jest terminem i nie może nastąpić po upływie 1 miesiąca od zdarzenia uzasadniającego decyzję pracownika. Powyższe wynika z art. 55 § 2, który stanowi o odpowiednim stosowaniu art. 52 § 2 K.P.

Rozwiązanie umowy w omawianym trybie pociąga za sobą takie skutki, jakie przepisy prawa wiążą z rozwiązaniem umowy przez pracodawcę w wypowiedzeniu.

Pracownikowi, który rozwiązał umowę o pracę w trybie art. 55 Kodeksu pracy przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia. Przy wypowiedzeniu 1 miesięcznym odszkodowanie przysługuje w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia, przy wypowiedzeniu 3 miesięcznym – odszkodowanie w wysokości trzymiesięcznego wynagrodzenia, a przy wypowiedzeniu 2 tygodniowym przy umowach zawartych na czas określony lub na czas wykonywania określonej pracy - odszkodowanie w wysokości dwutygodniowego wynagrodzenia.

I tu mamy już nowy rok 2017 Pracownicy całej firmy z niedoczekaniem oczekują wynagrodzenia na 10.01 No bo przecież większość ludzi już bez grosza w kieszeni ,okres grudniowy święta,wyjazdy ,nowy rok, to za sobą pociąga wielkie wydatki tym bardziej w większych rodzinach,
No i znów co ? Nie ma wynagrodzeń dla ludzi :D wielkie rozczarowanie i to poraz kolejny wiec trzeba wysłać kogoś na spotkanie Hmmmm? Najlepiej kogoś kogo nie było jeszcze wiec znów spotkanie z dyrektorem,Prok.. M... przebieg rozmowy już znacie tak jak wyżej kilka zdań dodanych nowy inwestor itp itd.. a pieniędzy jak nie było tak nie ma mija weekend No i co znów spotkanie
Sebol@66 2017-01-12 16:55:03
Byli wszyscy No i niby przedstawiciel nowego inwestora, nie zgadniecie ta sama gadka,zapewnienia co wcześniej jak byście przewijali taśmę poraz kolejny
nickelodion 2017-01-12 20:25:19
Panowie opiszcie proszę stan maszyn.
Jak jest z serwisem?
Jeśli nie płacą na czas to pewnie nie dbacie o maszyny.
Dużo reklamacji?
Długo jeszcze firma pociągnie zanim ogłosi bankructwo i zostaniecie bez wypłat?
kolorowy 2017-01-12 22:48:30
Panowie ,koledzy,przestańcie pisać i się użalać,zróbmy coś,poprostu nie podejmijmy pracy urlopy na zadanie lub strajk tak strajk ,kto tu jest dla kogo ,my dla nich czy oni dla nas,oni bez nas nie istnieją bez roboli z hali ich nie ma,Panowie konkrety a nie użalanie się na tym głupim forum,pokażmy ze siła jest w większości,pojedynczo nikt nic nie zdziała ale w większości możemy duzo,przemyślcie to i coś może ugramy
Rozczarowany 2017-01-12 23:18:57
Popieram
czarno biały 2017-01-13 09:24:54
Kolorowy były juz takie próby. Wszyscy którzy chcieli dobrze dla firmy zostali zwolnieni z paragrafem. Ta firma ma upaść. Turbiny to ściema. Więcej kasy zarobią sprzedając na lewo maszyny. Maszyny które zostały zakupione za pieniadze unijne. Ceny zawyżone a zyskiem podzielił się prezes z szefem i gra. Jak ma być dobrze jak dyrektor marketingu wycenia robotę po kosztach a później przyjmuje koperty pod stołem. Ta firma to pralnia pieniędzy.
Elektrownia 2017-01-16 17:56:46
Elektrownia odłączyła prąd , oby stanowiska kierownicze i utrzymania ruchu pognali w pieruny.
230v 2017-01-16 20:21:10
nie ma ochrony,nie ma prądu,nie ma kasy i nie ma perspektyw,ciemność widzę ciemność
? 2017-01-16 21:33:01
Bankrut?
pracownik 2017-01-17 08:56:59
no to jest dramat brak wyplat nawet prad odcieli nie wiem smiac sie czy plakac bo smieje sie juz cala bydgoszcz jak mozna zmarnowac tak firme bardzo nie polecam tej firmy bo za grudzien nie zaplacili a juz mysla co w marcu bedziemy robic chyba bedziemy robic w innych firmach ja napewno sobie odpuszczam
HR MIND 2017-01-17 13:51:09
Witam serdecznie,

Drodzy Państwo, chciałabym móc zapoznać Państwa z naszą ofertą pracy.

Naszym Klientem jest firma z branży obróbki CNC. Na chwilę obecną poszukujemy Kandydatów na stanowiska:
- Technolog,
- Młodszy Technolog,
- Konstruktor,
- Operatorzy Maszyn CNC.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zawartej z Pracodawcą). Bardzo dobre warunki finansowe. Stabilna praca w firmie, która posiada pozycję lidera w branży.

Praca na terenie woj.mazowieckiego (bliskie okolice Warszawy).

Wszystkich zainteresowanych, zapraszam do kontaktu: dagmara@hrmind.pl
Ostatnia szansa 2017-01-17 16:11:38
Panie Robercie,
Jeżeli nic dalej nie będziesz robić i prawdą jest że będą rządzić ci sami nieudacznicy którzy doprowadzili Airona do takiej sytuacji, Nikt z produkcji nie pomoże panom dyrektorom J.K, M.M, KW, T.P i nie ma co dalej tej agonii przedłużać, ci ludzie już nie jedną firmę położyli od koryta sami nie odejdą, nie mają honoru.Kłamali, kłamią i będą kłamać.
Wszyscy wiemy jaki jest w Nas potencjał i możliwości jeszcze Airon może się z kolan podnieść ale tylko bez nich.
TIG 2017-01-17 17:36:48
Kunowski to oszust i swinia jak inni
a 2017-01-17 17:45:06
Kłamali jak Mikiego zwalniali i w sądzie oszuści przegrali(fabrykowali dowody), pogonić to całe towarzystwo wszystkich wyżej wymienionych.
aaaaaaaa 2017-01-19 14:17:05
firma jest w postępowaniu sanacyjnym, kłopoty Panie kłopoty przez duże k
Zostaw swoją opinię o AIRON INVESTMENT - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIRON INVESTMENT