AIRON INVESTMENT

Bydgoszcz

Opinie o AIRON INVESTMENT

jaki? 2017-02-17 05:45
Ta firma jest już stracona! Za dużo złodzieji tam pracuje. Nic sie nigdy nie zmieni!
Ex 2017-02-19 09:42
Firma zlekceważyła przacowników do końca, skubią z karzdego ile sie da do puki Syndyk nie wpadnie i nie zamknie tego Cyrku. Na maszynach brak fachowców,ślusarnia powoli się rozpada, na spawalni kilku niewolników jeszcze ledwie utrzymóje produkcje,magazyn nie ma co robić, malarnia pod znakiem zapytania ? Reszta personelu czyli ( nie produktywni pracownicy) spacerują jak spacerowali od wypłaty do wypłaty,brak dosłownie podstawowego wyposażenia w firmie ,lekceważący stosunek dyrekcji w stosunku do pracowników , brak jakiego kolwiek socjalu i nie skończona ilość innych uchybień
Jeśli ktoś chce się tu zatrudnić to powinien uczciwie wiedzieć jakie tło tej wizualnie wspaniałej firmy jest ukryte za kulisami . Jeśli lubisz dreszcz emocji, stres ,pogardę,brak spokoju psychicznego ,i stabilizacji finansowej,oraz wieczną walkę o swoje prawa to coś dla ciebie .
Pozdrawiam Ex employer
Żywiec 2017-02-28 17:36
Jak długo jeszcze Ci nieudacznicy Mrówczyński, Wodziński i Piotrowski będą siedzieć w tej firmie ?
maria 2017-03-01 00:05
gdzie są moje piniądze? od dwuch miesięcy czekam na wypłatę? gdzie są pieniądze? czy ktoś mi jeszcze je wypłaci?
Obserwator 2017-03-01 08:05
Miejmy nadzieję, że nowy zarząd i właściciel zrobią porządek i wyprowadzą firmę na prostą. Zapotrzebowanie na rynku jest.
Zatroskany 2017-03-02 13:42
@Obserwator. Obyś miał rację. Zobacz jak zasuwa np. Laserstar z Torunia. Nie mają problemów z kasą , maszynami i zleceniami. Może warto do nich przesłać CV....
nikt 2017-03-05 16:13
mocne
Zaza 2017-03-08 20:03
Ciekawe czy nowy zarząd też oszuka pracowników
Obserwator 2017-03-09 07:36
Na razie czyszczą stary skład. Czy to uzdrowi? zobaczymy
Edi 2017-03-09 16:52
Kolego nikogo nie czyszczą Ci co mają negatywny wpływ na atmosferę w firmie nadal trzymają się stołków i ostro li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nowym
Niemy 2017-03-20 18:27
Napisałbym coś!
Brak mi słów!
zwała 2017-03-25 12:21
ahahahaha zwała parodia pracuje tam kilka lat i cały czas zwala fachowcy jeden lepszy od drugiego ogólnie ide tam robie swoje i spieprzam jak najdalej nie jestem wykształcony ale jak patrze na te kierowniczyny i dyrektorzyny to czuje się profesorem no zwała na maxa więcej takich zakladow to zycie będzie piękniejsze tak trzymać chłopaki jedziemy dalej a jak się człowiek tam najara to idzie się posikac
Obserawtor 2017-03-25 13:34
Ej ludzie, ruszmy tę firmę do przodu zamiast tak narzekać - i to dotyczy wszystkich od góry do dołu. Koniunktura w przemyśle rośnie, zapotrzebowanie na towary i usługi też. To co potrzeba to mądrzy szefowie i dobre decyzje - wszystko inne jest na miejscu. Pozdrawiam.
Luki 2017-03-29 17:33
A jak na magazynie? Oferta pracy ciekawa
Zatroskany 2017-04-05 14:27
Cóż, konkurencja wypisuje głupoty i wieszczy upadek od dłuższego czasu. A tu jak na złość. Pensje na czas, zamówień coraz więcej. Niektórym widzę to nie w smak.
Zniechęcony 2017-04-07 23:29
Firma ściema.
Cwel beka 2017-04-09 09:09
A co sądzicie o skraw mechu? Może warto tam pogadać?
zyga 2017-05-17 19:41
Jeśli nowy prezes nie zrobi porządku z dyrekcją to firma leży i już się nie podniesie. W lipcu koniec Airona
szybko dochadzący 2017-05-19 11:11
tez słyszałem o lipcu i końcu firmy
Kusiciel 2017-05-20 15:25
Wodzińsky znów na jakieś szkolenia się wybrał- i nic z tego nie wynika byle by wyciągnąć kasę z firmy i jak go wywala to żeby mial papiery. To istna pijawka
byly pracownik 2017-05-20 22:51
To on jeszcze tam jest? Nikt go nie wywalil? Znów pewnie głęboko wszedl tak jak w poprzedników..
Elo 2017-05-23 19:20
A ja wam powiem wszystkim kazdy pracownik w tej firmie jest ru chany jak nie wiem co nie odprowadzaja zadnych podatkow nie oplacaja zusow nic mi rowniez nie oplacali naszczescie tylko przez 4 miesiace pracowalem tam w 2016 a dowiedzialem sie, tydzien temu przez przypadek w urzedzie miasta wiec ci co rpbia tam dlugo beda mieli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie policzone lata....pozdrawiam
78 2017-05-23 21:52
Kolejna załoga odchodzi , bo nie potrafi ich zatrzymać dyrektorek. Nowy prezes też już został omotany przez tą wierchuszke
aktywny 2017-05-24 19:58
Ankiete zrobili i myślą co teraz nakłamać. Podobno system działa, jakość jest dobra, organizacja produkcji na najwyższym poziomie. To czemu jest jak jest skoro wszystko jest na cacy ?
FAQ 2017-05-25 21:18
chaos chaos chaos !
oprawca 2017-05-31 22:56
Walczcie o ludzi a nie fachowców puszczacie! I kogo myślicie że znajdziecie ?
newsy 2017-06-01 09:02
Zakompleksione dyrektorki K.W i M.M zamiast ratować firmę którą do upadłości doprowadzili bawią się w ściganie pracowników którzy nie mogą już na nich patrzeć. Pod koniec czerwca zarząd ma podjąć decyzję o zamknięciu nierentownej spółki a wtedy dyrektorki do pośredniaka ,chyba że już Arek obiecał w gwarancie koleją ciepłą posadkę i nic nierobienie .
f_r 2017-06-06 07:10
firma porażka.
dla Bydgoszczy dobrze że znika z mapy miasta.
50cent 2017-06-06 20:53
Wodzina to najlepszy dyrektor przebija wszystkich w nieróbstwie.
jerzy z twoich pacierzy 2017-06-08 20:52
synek czyta. Brawo ty.
Whisky 2017-06-14 09:07
Panowie operatorzy za drobne... W Kauflandzie na magazynie płacą więcej i na czas i robota spoko i Mrówy ani wodzianka nie uświadczycie.
Jan 2017-06-21 14:40
Dzień dobry. Zajmuję się handlem używanymi maszynami. Zapraszam do kontaktu w przypadku chęci zbycia maszyn produkcyjnych do obróbki metali. W szczególności zainteresowany jestem maszynami do obróbki skrawaniem i giętarkami. serwis@maszyny24.eu
handlarz bydłem 2017-06-21 17:25
Do Pana Jana , dorzucimy wodzyńskiego w gratisie i tak nic nie robi.
Airon 2017-06-24 21:37
Makrum powstało z kolan jak was wywalili i Airona również wstanie jak już was nie będzie. Dajcie like jak wiecie o kogo chodzi.
Myster 2017-06-26 23:13
Z takimi dyrektorami to nawet orlen miał by problemy finansowe. A jak te wasze Turbiny które mialy zmienić świat, coś zostało chociaż sprzedane?
RydzykNieŚpi 2017-07-27 13:22
Nie dowierzam dotarłem do miejsca gdzie świat się kończy.
Jak to było w tej piosence? Dyrektorom śmierć? a nie to budzikom.
Pozdrawiam wszystkich słuchaczy
Klient 2017-08-01 21:39
Macie świetną firmę , ale realizacja zleceń jest kiepska kto tym zarządza ?
Michal 2017-09-03 20:19
Chcialem zlozyc cv,ale po komentarzach stwierdzM ze nie pcham sie do gowna, plus ze jest tam Mrowa z ktorym mialem do czynienia , podziekowalem
metal 2017-09-06 09:17
To komu podziękowałeś? skoro nie złorzyłeś cv?
Luki 2017-09-10 18:35
Jutro mam rozmowe z kierownikiem magazynu.Warto?
Iza 2017-09-11 17:28
@Luki napiszesz jak poszła Ci rozmowa w firmie AIRON INVESTMENT? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie? Jakiego doświadczenia wymagają? @zyga nie możesz nikogo obrażać na forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin.
Luki 2017-09-12 09:07
Przełożone na środę. Czy ktoś coś?
Michal 2017-09-26 00:53
chodzilo mi o to ze za nim zlozylem cv przeczytalem komentarze i kto tam siedzi i zarzadza, wiec " podziekowalem sobie skladania cv tam"
Iza 2017-09-26 14:56
@Luki daj znać jak poszła rozmowa i jak przebiegł proces rekrutacji w AIRON INVESTMENT. Czy macie jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie? Czy polecacie pracę w AIRON INVESTMENT? Jeśli tak to dlaczego?
pracownik 2017-09-26 17:47
firma to ściama. Z tym zarządem to jakaś pomyłka. Obiecuje Ci Mrówa kase, zawalniasz się z innej roboty a on Ci daje inną niż się umawiałeś. Kombinują z kasą na każdym kroku.. A premie pff... 50 - 80zł . na flaszkę i fajki będzie i to by było tyle. Ludzie ujdą ale kierownictwo które ma ciągłe pretensje to jakiś absurd. Tam to jest jedna wielka ściama omijać dużym łukiem Panowie!
nik 2017-09-26 18:18
Sporo ludzi stamtąd odeszło ja w maju. Ale teraz podobno znowu zatrudniają. Robota jak robota - nowy zakład, ale narzędzi troche brakuje.
pracownik 2017-09-26 18:30
No ale ty tam ciagle pracujesz? Tak ci źle, cierpisz ale ciagle a Aironie?
Grom 2017-09-26 23:23
Ja tam pracuje od niedawna ale jakoś inaczej to widzę
Obserwator 2017-10-11 20:10
No fakt Makrum powstal .... niech ktos bedzie doglebnie w temacie jezeli cos takiego pisze, ze posiada wybiórczo jakies grube tematy ktore niekoniecznie wplywaja na spolke tylko ponownie topia koszty spolek corek ..... ach wiec zasiegnij jezyka badz zapytaj sie bezposrednio a zapytajcie sie lub zacznijcie pracowac a nie odbebnic swoje i czesc czapka reszta gdzies
Bierzmy odpowiedzialnosc za to co robimy i piszemy a nie ufajmy plotkom, jesli tak niektorym zle to do domu po co siedza i marnuja swoj niekoniecznie cenny czas zeby wytrwac do 14
Powstaniec 2017-10-12 21:18
Makrum powstal?Koles co Ty wypisujesz,byłes tam kiedys ,pracowales?chyba zbyd duzo czasu spedzasz na fordonskiej,proponuje odwiedzic lesną ,dwa swiaty......................................
Zostaw swoją opinię o AIRON INVESTMENT - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIRON INVESTMENT