Netkobiety Sp. z o.o.

Opinie o Netkobiety Sp. z o.o.

admin 2015-07-31 15:56:42
Wiesz jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Netkobiety Sp. z o.o. ? Pomóż innym znaleźć pracę, napisz swoją opinię!
Gloria 2016-04-18 10:48:13
Witam! Byłabym zainteresowana pracą jako Redaktorka działu/moderatorka na Forum Netkobiet. Jestem ciekawa jakie warunki trzeba spełniać i jakie jest wynagrodzenie? Byłabym wdzięczna za odpowiedz.
Fan 2016-11-13 11:14:24
Jako męski użytkownik tego poz sie Boże forum powiem tam. Kółko wzajemnej adoracji. Sa tam durne panny typu Elle88 czy hakos tak, ktore ublizaja wszystkim dookola, a moderacja co robi? Nic, jak faccet odpowie jednej z tych szarych eminencji, zostanie zbanowany. W dziale samotność, kobiety moga szukac facetów przyjaciol, faceci nie moga bron Boże napisać, ze szukają przyjaciółki, muszą napisać, ze szukaja przyjaciela, zeby nie usuunela ta Olinka posta i nie zbanowala... Forum jednej, najsluszniejszej plci. Nie lubie tego forum też z proostej przyczyny-reklamuja sie jako porada psychologiczna, a same mają zdrowo mieroowno pod sufitami, a najczestsza rada jest rzuuc go, albo idz do psychologa.
Zostaw swoją opinię o Netkobiety Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netkobiety Sp. z o.o.