Amercom

Opinie o Amercom

xxx 2010-01-08 12:30:59
Nie polecam! System do bani, ludzie z kosmosu, szefostwo tragiczne, problemy z grafikiem, jak Ty jestes potrzebny to masz byc inaczej konsekwencje finansowe ale jak chcesz byc a nie jestes potrzebny to od razu dostajesz zgluche.... NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
F 2010-02-01 15:40:50
ja tez tam pracowalem w sumie nie dlugo ale milo wspominam. wesolo bylo :) a co do szefa to sie nie zgadzam bo to naprawde wyrozumialy czlowiek. tylko zarobki mogly by byc ciut wyzsze..
nick 2010-03-19 09:03:22
Moja dziewczyna pracowala tam kilka miesiecy . Z tego co wiem to praca nie byla taka straszna i szefostwo tez nie bylo najgorsze, przy dobrych wiatrach, dobrym miesiacu potrafila wyciagnac 1700- 1800 zl. ogolnie to chyba 10 zl na godz.
m 2010-05-11 20:10:16
W tej firmie praca uzależniona jest od katalogów, najczesciej trwa kilka dni w miesiacu, wiec na te "dobre wiatry" radze nie liczyc...
......... 2010-08-27 17:22:53
Nie warto tracić czasu na ta dziwną firmę. Nie polecam!
klub światłośći 2010-10-13 22:05:20
Ja tam pracuje juz ok 2 lata, wiekszosc z tych opinii wygłosiły osoby, ktore krotko tam pracowały zapewnie... Fakt, że wypłaty nie są powyżej 2 tys zł, ale atmosfera jest spoko. W innych call center cisnienie na wyniki doprowadza ludzi do szału, tutaj jest na luzie. Żeby cos zarobić trzeba popracować- nierobom mówimy kategoryczne NIE! :) Szef nawet głosu nigdy nie podniósł.... więc, [usunięte przez administratora] głupoty.... A co do tych "ludzi z kosmosu"... to pewnie o mnie, bo chyba za dużo lubie zartowac na każdy temat, ale się nie obrażam, to w sumie komplement. Nie jestem kserokopią współczesnego statystycznego człowieka.
pracownik 2010-11-10 11:29:24
Wiadomo, że dla każdego ważnie są pieniądze, a tu o 2 tys. można tylko pomarzyć. Ciągle są przerwy, więc nawet jeśli chcesz pracować to nie możesz. Czekasz, aż po ciebie zadzwonią. Praca tylko na chwilę i raczej dla osób, które nie muszą się same utrzymywać.
blob 2011-01-13 23:48:18
Dobra praca, wygodny dojazd, grafik da się ustalić. Ile weźmiesz tyle zarobisz - wymaga poświęcenia czasu jak każda praca. Jednakże, nie jest źle. Szef wcale nie jest taki zły, owszem zdarzają się przerwy w pracy, lecz wiadomo o nich wcześniej zatem można się przygotować. Jedyne co męczy to fakt, że masz 3 minuty przerwy na godzinę. Trochę mało, ale da radę przetrwać.
anonim 2011-01-19 17:26:10
Co z tego, że wiadomo o przerwach. Są często, więc denerwujące jest to że co miesiąc musisz się martwić o to, że mało zarobisz. Taka praca do niczego nie prowadzi, dzwonisz do ludzi którzy się denerwują, bo ciągle są nękani telefonami. Więc po jakimś czasie masz już tego dość.
M 2011-12-28 18:05:48
Widzę że pare osób źle wspomina firme Amercom która juz nie istnieje.Cos wam powiem nie byliscie chyba w firmie CGP.Tam to dopiero są oszusci i obłudnicy pracowałam dobrych pare tygodni i pieniedzy do tej pory na oczy nie widziałam i nie zobacze.
larry 2015-01-13 16:31:46
Działają nieprzerwanie od 1991 roku, także to raczej stabilna firma. Jako wydawnictwo działają od 1993 roku. Ich strona internetowa działa, mają wpis w krajowym rejestrze sądowym, wszystko wygląda prawidłowo. Pytanie tylko, jak tu z szansami na dobra pracę? Może jest w stanie ktoś polecić warunki? Pozdrawiam.
Dzamnik 2015-03-17 00:54:22
Doświadczenie zdobyte w Amercomie zawsze może w przyszłości zaprocentować. Jednak zupełnie nie ma żadnych informacji odnośnie obecnej sytuacji kadrowej czy organizowanych rekrutacjach. Będzie w ogóle coś myślane w tym temacie, ma ktoś jakieś informacje, bo z chęcią bym do nich dołączył na terenie Warszawy.
limon 2015-03-31 16:51:36
Jakbyś dobrze Dzamnik poszukał, to znalazłbyś informacje, ponieważ po weściu na stronę internetową wydawnictwa Amercom jest w zakładce "o nas" kontakt do nich i zawsze można napisać i się dowiedzieć jeśli zależy i później podzielić się tym tu, bo może komuś jeszcze to pomoże, weź to pod uwagę. Tak swoją drogą to książki wydawnictwa Amercom zawsze są łądnie wydane
Bielan 2016-05-14 19:21:26
No ja nie wiem, niby jest jak mówisz i wszystko mają na swojej stronie i ja to rozumiem, ale nie jest to jakaś dobrze wypełniona strona chyba, mało z niej rozumiem, aczkolwiek przynajmniej są jakieś ogłoszenia
Zostaw swoją opinię o Amercom - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amercom