Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.

Grudziądz

Opinie o Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.

admin 2015-07-31 17:23:11
Jak pracuje się w firmie Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.? Miałeś okazję być u nich na rozmowie kwalifikacyjnej? Czekamy na Twoją opinię!
Mani 2016-11-26 08:26:58
Bylem zatrudniony na okres probny trzech miesiecy jako kierowca. Robilem wszystko, w wiekszosci od wyrzucania pojemnikow do smieciarki co bylo najczestrzym zadaniem kierowcy poprzez rozbiorke gabarytow na Zakurzewie, czyli rozwalanie wersalek, foteli na czesci pierwsze. Kierowca prawdziwym moze bylem z 5-6 razy ciagu tych trzech miesiecy. Pensja mizerna, ale to wszystko bylo do zniesienia i zaczelo mi sie podobac. Na Warynskiego gdzie nalezalem ekipa chlopakow super, zgrani, mili. Myslalem ze zostane tam do emerytury, a tu po trzech miesiacach, nie dosyc ze musialem chodzic do dyrektora Bartosza z Zakurzewa i sie przypominam ze umowa mi sie konczy i nie wiem czy bede mial przedluzona to przychodzac w poniedzialek do pracy nie wiedzac czy pracuje nadal poniewaz nie otrzymalem informacji zwrotnej, pan dyrektor kazal mi sie przebrac i isc do domu bo, tu cytuje "nie warto we mnie inwestowac". Tu zostawiam wam przemyslenia na temat pracy w wodociagach.
Zostaw swoją opinię o Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.