Opinie o Janpol P.P.H.U. Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Janpol P.P.H.U. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Janpol P.P.H.U. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janpol P.P.H.U. Sp. z o.o. w Łódź

Ile jest zmian w Janpol P.P.H.U. Sp. z o.o.?

wiem, to powiem Nowy wpis

Jest 1 zmiana

Beata Nowy wpis

@Rolka a ty jesteś pracownikiem Tej firmy ? Jak tobie się pracuje?

Rolka Nowy wpis

Sami frustraci i beneficjenci 500+ sie odzywaja. Najlepiej siedzieć w domu i czekać az panstwo kase da. Do roboty wszyscy i bez narzekania, a jak sie nie podoba, to wyjechac albo szukac innej pracy!

@osoba której jesteście win

do @osoba której jesteście winni- ciekawa forma wezwania do zapłaty, to teraz gowork ma sciagac dla takich jak ty pieniadze? hahaha

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Janpol P.P.H.U. Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Jerzy

@osoba której jesteście winni Zbyt dobra firma żeby możliwe były takie zarzuty!! Forum pracownicze nie wyjaśni tego!!

osoba której jesteście winni

większych oszustów i złodziei jeszcze nie widziałem mydlą oczy jacy oni nie płaca a juz od dobrego roku nie płacą 9 tys za towar pozdrawiam kontrahent i czekam na przelew

Tymoteusz

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Płaca za pracę i wymagają!

Maria
@Tymoteusz

prawo pracy definiuje pojecie pracy i placy minimalnej, jesli placi sie komus (usunięte przez administratora)ponizej placy minimalnej to trudno to nazwac placeniem za prace gdyz mija sie to z definicja i jest lamaniem prawa. Jedyne jak moge to nazwac to wyzysk polskiego janusza prywaciarza. wymaganie tez im slabo wychodzi gdyz albo zydza na iglach albo maja zle ustawione maszyny i sztuki maja poprzpuszczane sciegi wiec nazwa - "markowa odziez robocza" jest nietrafiona po calosci

Krysia

szycie ma byc najwyzszej jakosci najlepiej na czarno, materialy nawet moga byc ale juz nici i dodatki tania chinszczyzna. stawki glodowe ponizej godnosci ludzkiej. duzo gadania i urabania pracownika , jakby sie z agentem ubezpieczeniowym rozmawialo ale wystarczy ze sie troche negocjuje i juz widac nerwy. Omijajcie szerokim lukiem.

Sebastian

@Lucy Dobrze jest wiedzieć od razu, za co dostaje się pieniądze. Bardzo Ci dziękuję za opinię na temat warunków współpracy z firmą JANPOL P.P.H.U. Jak długo byłaś tam zatrudniona? Nie poruszyłaś jeszcze kwestii formy umowy, a także ubezpieczenia. Mogłabyś w związku z tym uzupełnić swoją poprzednią wypowiedź o te wiadomości?

Sebastian

@Jadzia , @Szwaczka , a czy posiadacie informacje odnośnie tego, czy obecnie do firmy JANPOL prowadzony jest nabór na nowych pracowników? Czy któraś z Was mogłaby podzielić się tu na forum jak wygląda przepracowany od początku do końca dzień w tej firmie?

Lucy
@Sebastian

@Sebastian pracowałam, ale musialam wyjechac. praca dobra i stabilna. Godziny i zasady są jasne, ile sie uszyje- tyle sie zarobi. Zlecane jest szycie ubran i całościowo odpowiada się za uszycie kazdej sztuki- spodnie, kurtka, koszula, bluza. Ile się uszyje, tyle sie zarobi, stawki wysokie jak na takie szycie, bo czasami trudno sie szyje. Jak sie jest szybkim, to bez problemu nawet 3-4 na reke sie wyciaga. Z szefostwem idzie się dogadac, ida na reke jak sie potrzebuje wolnego albo jest jakis problem. Atmosfery na szwalni brak, bo kazda zajeta swoja robota. wszystko jest na papierze. wiem, ze przyjmuja non stop, bo rad do pracy malo, kto chetny i umie pracowac to tam potrzebny. lenie wylatuja, bo na siebie nie zarabiaja.

Jadzia

Firma jest dobra, fajnie sie pracuje, szybko czas leci, dobra atmosfera- fajna brygadzistka, mozna sie dogadac. Placa w terminie, starcza mi na zycie i nie musze dorabiac-a o to mi chodzilo. Z szyciem trzeba byc wprawnym, ale tego idzie sie nauczyc. w lodzkim w lepszej pracy nie mialam.

Szwaczka

@ad 1781 Hahaha szara strefa dobre sobie, mala firma,w ktorej dobrze sie pracuje i mozna sie dogadac z szefostwem. Trzeba pracowac, pracy jest duzo ale bylam o tym uprzedzona od wejscia. Wczesniej przezylam mobbing, krzyki i obcinanie pensji za nic, a tutaj jest spokoj. Atmosfera na szwalni nieciekawa, ale trzeba sie odciac i pracowac to i sie zarobi dobrze.

Jj

Wyzysk cZłowieka najlepiej żeby pracować po 12h za pół darmo a dyrektor to jakaś porazka

pani janowa

zgadzam się z tą opinią byłam tam na próbie szycie bardzo skomplikowane pani szefowa bardzo rozmowna obiecująca wiele pan szef złotousty dodam tylko tyle że w chwili odmowy dalszej pracy pojawiają się nerwy u pani szefowej a z tego co się dowiedziałam od tamtejszych szwaczek to przez pierwsze pół roku niema co liczyć że się wyjdzie na rękę 1000 tak więc to praca dla takich co im na pieniądzach nie zależy lub dla takich co lubią robić dla idei

ab 1781

Potezna szara strefa od 25-ciu lat.Dziwne,ze do tej pory nie zainteresowal sie ta tak szkodliwa dzialnosia na szkode Panstw ani US,ani PIP.Moze dlatego,ze ta sprawa powinno zajac sie CBA ewentualnie NIK. Wszelkie kontrole(a bylo ich sporo wychodza zachwycone. .RESZTE PROSZE SOBIE DOSPIEWAC.Przez ostatnie 7-lat przez ten zaklad przewinelo sie powyzej 70-ciu osob bez zadnej rejestracjiFaktyczne zatrunienie 2 osoby z tego jedana na pol etatu.Produkcja faktyczna na rynek wewnetrzny i eksportowy (Szwajcaria)wymagalaby zatrudnienia minimum 10 osob.

Zostaw merytoryczną opinię o Janpol P.P.H.U. Sp. z o.o. - Łódź

Janpol P.P.H.U. Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Janpol P.P.H.U. Sp. z o.o.