"ŁODYGOWIANKA" Spółka z o.o.

Łodygowice

Opinie o "ŁODYGOWIANKA" Spółka z o.o.

admin 2015-07-31 15:42:25
Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w "ŁODYGOWIANKA" Spółka z o.o.. Wypowiedz się na naszym forum.
Pracownik 2015-10-14 12:41:43
Dlaczego nie została moja opinai dodana na temat Łodygowianki. Juz z 2 tygodnie minely od dodania opini.
Pracownik 2015-10-14 13:09:51
Firma z "przystanku". Tonący się brzytwy chyta. Ta firma to jest właśnie ta przysłowiowa brzytwa tzw. ostateczność. Kombinatorstwo z umowami jak tylko się da.
Przy standardowym 40 godzinnym wymiarze pracy w tygodniu przez miesiąc praktycznie nie osiągalne zarobić nawet minimalną krajową co jest hańbą a przypominam mamy 2015 rok a nie Średniowiecze. Jałmużna nie wypłata. Niby obowiązkowe Soboty z tym że nic lepiej nie płatne. Za 7 godzin w Sobotę z 5dych ci dadzą co jest śmieszne patrząc na to że powinno się lepiej za Sobotę płacić bo to w końcu "czarny dzień" Żadnej odzieży dla pracowników i wody (prócz okresu letniego bo wtedy Bystrzankę kupują) no chyba że kranówkę która smakuje nie powiem jak. Dziwie się że ktoś pod lupę tej śmiesznej spółki jeszcze nie wziął. Żal mi tych ludzi którzy się tam męczą. Ja na szczęście już skończyłem tam pracę. Zero szacunku dla ludzi tam pracujących.
Pozdrawiam.
PerzoS 2015-11-05 20:45:52
Tak jak mówi gaslr potrzeba czegoś nowego. Przede wszystkim nowej osoby młodej z ambicjami i pomysłem która by tam mogła zarządzać bo nie ubliżając obecnej szefowej ale Ona się już wypaliła. Swój wiek już też ma i pora na emeryturę i dać komuś młodszemu się wykazać. Już jej tak nie zależy jak parę lat temu kiedy było lepiej i ciągnie ten biznes tak żeby coś się tylko działo. Robiąc chlebaki i parawany pod Ikee za grosze bo to masówka ludzie nigdy dobrze nie zarobią. I dziwić się na czym właściel Ikei się dorobił ogromnego majątku. Na tych ludziach którzy na miesiąc najniższej krajowej nie mogą zarobić bo na każdym kroku sępi i nie chce dać normalnej uczciwej ceny dajmy na to od sztuki za dany produkt tylko po cenach Chińskich. Od takiego kogoś jak najdalej się trzymać bo tylko wykorzystują ludzi i to bardzo wielu na całym świecie.
Pracuję tam i żal mi mówić o tym ale jest bardzo zle. To nie jest praca zarobkowa nawet bym tak powiedział bo zarobek mam wtedy jak mam zysk a zysku nie mam nigdy. Po opłaceniu wszystkiego, kupnie jedzenia i podstawowych rzeczy z pensjii nie ma nic i tak z miesiąca na miesiąc. Ani grosza nie idzie odłożyć za bardzo więc gdzie ten zarobek...Nie ma nawet do ludzi z czym wyjść bo wiater w kieszeni i całe życie praca dom żeby było co zjeść i gdzie się przespać. To nie jest życie naprawdę! A już wogóle żeby rodzine założyć i dom dla niej wybudować odpada całkowicie. Nie wiem czy jak bym 1000lat żył czy by udało się na dom jakiś najzwyklejszy bez cudów odłożyć. I pomyśleć że praca powinna rozwijać człowieka, dawać mu większe możliwości, jakąś perspektywe na przyszłość. Wręcz przeciwnie ona cofa Nas do tyłu w tej sytuacji którą teraz opisuje oczywiście. Może coś się zmieni, może ktoś to przeczyta i pomyśli nad tym. Nie wiem.
Oby było lepiej. Może Nowy Rok coś nieoczekiwanego przyniesie. Zobaczymy.
Pozdrawiam wszystkich pracowników.
P.S nasi dziadkowie walczyli o lepszą pracę o wolne Soboty itd. może na nowo trzeba takiej rewolucji żeby ktoś się z tego snu obudził !
dandys 2015-12-16 15:45:36
Pracuje od 5 lat w firmie której głównym odbiorcą jest ikea produkcja masowa licząca sie przez lata w milionach elementów,zarabiam 3 tys zł za 8 h pracy i dwie soboty dostaje bony na swieta 360 zł i 190 zł comiesiecznie na karcie żywnosciowej..dostaje 13ke 2000zł nową odzierz co 6 miesiecy i mam płacony zus od całosci dodatkowo szef ubezpiecza wszystkich 250 pracowników grupowo sam od siebie mamy swietne warunki i najnowszy sprzet do tej produkcji firma ciągle sie rozrasta i zmienia wiec odskoczcie od ikei bo głównie przez ich wymogi mamy tak a nie inaczej
Anonim 2016-02-10 08:05:34
Ja i kilkunastu moich kolegów pracuję w tej firmie od wielu lat. Warunki pracy dobre, wypłata "jak w zegarku" każdego 10-go, mamy domy, samochody, a najniższą krajową zarabiają pracownicy bez kwalifikacji. Żeby oceniać trzeba mieć szerszą wiedze, której powyżej oceniający nie mają.
mia 2016-06-14 11:26:35
Gig, u nas linię lakierniczą obsługują 2 osoby (na 1 zmianę), ale pewnie wszystko zależy od linii.
b.an. KRUT! 2016-08-31 21:07:42
B.A.N. KRUT!
Ignat 2016-10-04 22:16:03
Łodygowianka zas bankrutuje....?
Zostaw swoją opinię o "ŁODYGOWIANKA" Spółka z o.o. - Łodygowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ŁODYGOWIANKA" Spółka z o.o.